Aylık Cepnet Paketleri Yeni Abone Alımına Kapatıldı

Sponsorlu Bağlantılar

lgkg300

lgkg300

Üye
Yahu bu vodafone taş devrine mi dönüyor nedir 1kbps ile interneti kullanamazsın ki, bir sayfanın açılması dakikalar sürer, ama sağolsunlar çözümü bulmuşlar !!! kotanız bitince ek paket alın diyor, resmen TL sömürme başka birşey değil

Aylık 10MB internet paketi mi olur? 2-3 defa siteye git bitti

Ekli dosyalar

celilcemre

celilcemre

Üye
Hep söylüyorum zenginseniz sorun yok. Bizim gibi garibansanız yandınız. 3g-4g hava civa boş şeyler. Vodafon 96kb interneti 60kb düşürse 2g olur. Herkes 3g kapatsız. Kususara bakmayın ama o pahalı telefonları almayın. İnternet sorunu çözùlmediki. n95 8gb tel bile bu internet kampanyalarına fazla. 1kb kapa daha iyi resmen küfür ediyor bize. Yasak yollardan kullan diyor herhalde

phasan

phasan

Üye
Hep söylüyorum zenginseniz sorun yok. Bizim gibi garibansanız yandınız. 3g-4g hava civa boş şeyler. Vodafon 96kb interneti 60kb düşürse 2g olur. Herkes 3g kapatsız. Kususara bakmayın ama o pahalı telefonları almayın. İnternet sorunu çözùlmediki. n95 8gb tel bile bu internet kampanyalarına fazla. 1kb kapa daha iyi resmen küfür ediyor bize. Yasak yollardan kullan diyor herhalde
Benim hic net o kbs dusmesi hep en az 9 kbs dustu 100 mb sinirsiz

blacktalon

blacktalon

Üye
Gidin avea jet alin bunu alacaginiza :) iyiki zamaninda 10tl lik almisim yikkardir kullaniyorum ve 12kblik mukemmel hiza!.. doyamiyoruz :)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Diyecek laf bulamıyorum resmen sömürüyorlar

WMPRX

Üye
Rezilliğe bak.)

evanescence

evanescence

Üye
Zaten asimsiz demek bu demek, 1Kbps yani saniyede 0.125 kb ile asamazsin liran gitmez. Hiz degil sorun, paketlerin sacma olmasi.

ferdi866

ferdi866

Üye
sacmaladılar iyice ya ben turkcell e gecicem hem daha hızlı hem daha iyi

kral252525

Üye
arkadaşlar ltfen yardm ben cep telefonumun interneti ile bilgisayardan internete giriyorum bilgisayardaki interneti uydu alıcıısına aktarabilirmiyim tşkler

bilge_adam

bilge_adam

Üye
arkadaşlar ltfen yardm ben cep telefonumun interneti ile bilgisayardan internete giriyorum bilgisayardaki interneti uydu alıcıısına aktarabilirmiyim tşkler

kardeşim böyle cevap bulmakta zorlanırsın. Vodafone destek bölümüne gir.ordan yeni konu butonuna bas ve sorununu yaz.

akababa

Üye
1kb nedir yahu şuan eski cepnetle 10kb çekerken kabir azabı oluyor beklemesi :D

murat.122a

murat.122a

Üye
kardes bekle yakında yeni cepnetler gelecek sadece bekle ve gör

murat.122a

murat.122a

Üye
25 tl yaptı ama vodafone de ondan aşağı yapar bizım taleplerimiz fazla olursa

semihguney

semihguney

Üye
yapmaz bence . Eğer yaparsa kimse diğer paketleri almaz . Belki bimcell yapar :D

murat.122a

murat.122a

Üye
cepneti çikardığında diğer paketler yokmuydu ben isterimki 3 operatörde çıkarsın

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
şimdi vodafone da sınırsız net yok mu şu 96kbps olandan ? 7,99 cepnet kapanmıştı .ondan sonra 250 mb 500mb dolunca hız 96kbps e düşüyordu bu da mı kalktı yani ?

Üst Alt