Haber Ekstra Kolon Desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Ekstra Kolon Desteği
Evet arkadaşlar malumunuz gdr3 ile bizim cihazlarımıza da gelmesini de beklediğimiz ekstra kolon ile ilgili Windows Phone takımının yöneticisi Joe Belfiore'ye twitter üzerinden sorulan bir soru üzerinden hangi cihazları kapsayacağı ortaya çıktı. Joe Belfiore'nin verdiği cevap ise bu özelliği belki de bekleyen bir çok kullanıcıyı üzecek çünkü özellik "Sadece" 1080p cihazlara gelecek.

22.10.2013
Ekstra kolon desteği malum yeni çıkacak olan 1320 ile daha da karışık bir hal aldı çünkü 1320 720p olmasına rağmen 3. kolon desteğine sahip. Joe Belfiore twitterdan paylaştığı bilgiye göre 3. kolon için büyük ekran olması şartı aranıyor.

15.02.2014

Tom Warren'ın yaptığı habere göre Windows Phone 8.1 ile birlikte bazı cihazlara 3. kolon desteği geleceği ortaya çıktı.

Son düzenleme:

blackcemre

Üye
lumia 920 ye gelecek mi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
yanlış hatırlamıyorsam bir tane vidyoda gdr3 lü L920 de ses farklı çıkyıor diye geçiyordu o vidyoda bir sorunmu vardı acaba merak ettiğimden soruyorum tabiki sizin yapabileceginiz bir şey yok sorun microsoft da

braayn

braayn

Üye
ekstra kolona çok takılmayın bnce

• Beğen
Tepkiler: skynet
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
sırf ekstra kolon için telefon alan birini düşünmek istemiyorum

• Beğen
Tepkiler: komando04 ve skynet
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OozyStaw, GodMode ve kaygisiz43
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
yanlış hatırlamıyorsam bir tane vidyoda gdr3 lü L920 de ses farklı çıkyıor diye geçiyordu o vidyoda bir sorunmu vardı acaba merak ettiğimden soruyorum tabiki sizin yapabileceginiz bir şey yok sorun microsoft da

aynen ya, bende hatırlıyorum. Yalan mı oldu o video? Çeken adam biraz ballı eğer gerçekse :D

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
ancak bu kadar olur destekleri,uzun sürmez wp8 in desteğini de çift çekirdekli 720p tellerden çekerler :(

pirenuri

pirenuri

Üye
Bir şeyleri kısmakla alakası yok bu işin. L920 4.5" lik Bi telefon bu telefonda 3 kolon ne kadar abes durur farkında mısınız? Küçücük Live tilelar olacak ekranda. Hangi birini göreceksiniz ? Biraz mantıklı düşünün. L920 gibi bir cihaza extra kolon çok saçma. Ben zaten istemiyordum iyiki de gelmedi

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bir şeyleri kısmakla alakası yok bu işin. L920 4.5" lik Bi telefon bu telefonda 3 kolon ne kadar abes durur farkında mısınız? Küçücük Live tilelar olacak ekranda. Hangi birini göreceksiniz ? Biraz mantıklı düşünün. L920 gibi bir cihaza extra kolon çok saçma. Ben zaten istemiyordum iyiki de gelmedi
valla sana göre saçmadır ama bence hiçte saçma değil,tile ler arasında boşluk azaltılıp birazda tile ler ufalırsa hiçte abes lmaz,miyop olmayan herkes görür o tile leri.sırf bu yüzden 1020 yerine 1520 yada 1320 alıcam zaten.beklicem aralığı.mantıklı düşündüm cevap verdim hocam,fikirlere saygımız var bizim.

pirenuri

pirenuri

Üye
valla sana göre saçmadır ama bence hiçte saçma değil,tile ler arasında boşluk azaltılıp birazda tile ler ufalırsa hiçte abes lmaz,miyop olmayan herkes görür o tile leri.sırf bu yüzden 1020 yerine 1520 yada 1320 alıcam zaten.beklicem aralığı.mantıklı düşündüm cevap verdim hocam,fikirlere saygımız var bizim.
Tamam 1520 gibi 6" Bi cihaza çok güzel gider. Hatta 2 kolon çok saçma olur 3 kolon olması daha iyi ama . Her cihaza aynı şeyleri yapamayabilşyorlar bazen.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Tamam 1520 gibi 6" Bi cihaza çok güzel gider. Hatta 2 kolon çok saçma olur 3 kolon olması daha iyi ama . Her cihaza aynı şeyleri yapamayabilşyorlar bazen.
bu nette ki dolanan tasarımlar yapılabiliyor pc de,yada bi L920 videosu (video olmayadabilir tam hatırlamıyorum) gayet hoş duruyordu yani demem o ki isteseler yaparlar bence.

turbocore35

turbocore35

Üye
ya tabi isteseler yaparlar ama bence yapmamalarının sebepleri pillerimiz çok yuksek değil belki yeni çıkcak cihazda çok yuksek olyur yani şarjdan dolayı yapmamış olabilirler belkide 1gb ram az geldi ondan. ??/olabilir bence.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
şarz konusunda L920 çok başarısız bence.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bana kalırsa 9xx serisine özellik koyulup isteğe göre açıp kapatılabilir çünkü bu cihazların çözünürlüğü o kadar kotu değil yani isteyen kullanır, isteyen kullanmaz...

Üst Alt