Anlamadım Gitti(kız Konusu)

Sponsorlu Bağlantılar

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadım Gitti(kız Konusu)
Herkese merhabalar.Bu yıl dershaneye başladım ve olanlar oldu.Sınıftaki 2-3 kız sürekli bana bakıyor...benle muhabbet kurmaya çalışıyorlar...bende tabi bakan kızlarla kesişiyorum :) çok konuşkan bi yapım yok ama sanırım dershanedeki kızların ilgisini çekiyorum.Ama okulda hiç böyle şeyler olmuyo yani okuldaki kızlar bana bakmıyor ilgi göstermiyor...dershanedeki iki kız kanka bunlar çok iyi arkadaşlar ikiside bana bakıyor.Anlamadım gitti nasıl oluyoda okuldaki kızlar ilgi göstermezken dershaneki kızlar ilgi gösteriyo? :( :(

• Beğen
Tepkiler: Buğra

çaminci

çaminci

Üye
boşver keyfini çıkar :D

esokmen

esokmen

Üye
Arkadaşın dediği gibi keyfini çıkar iki kankaysa çok iyi bir aşk hayatı olmaz. Öp geç :D

Metin137

Metin137

Üye
nedeni şu okulda okul kıyafetleriyle gittiğimiz için fazla ilgi çekici olmayız ama dershanede tarz takıldığımız için bakarlar aynısı başıma geldi okulun ilk günü sivil gitmek istedim okulda her kız bana bakıyordu 2.gün okul kıyafetleriyle gittim ama kimse bakmadı bana ama sınıftaki bir kaç kız normalde nasıl giyindiğimi görünce artık normalde de bakıyorlarnedeni şu okulda okul kıyafetleriyle gittiğimiz için fazla ilgi çekici olmayız ama dershanede tarz takıldığımız için bakarlar aynısı başıma geldi okulun ilk günü sivil gitmek istedim okulda her kız bana bakıyordu 2.gün okul kıyafetleriyle gittim ama kimse bakmadı bana ama sınıftaki bir kaç kız normalde nasıl giyindiğimi görünce artık normalde de bakıyorlar

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Buğra
Invoke

Invoke

Üye
" ne bakıyonuz la " de.

• Beğen
Tepkiler: Neagf, soyupakhasan, -efşan ve 1 kişi daha
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yüzünde yemek kalıntısı kalmıştır cips filan yapışmıştır ona bakıp bakıp gülüyorlardı
sana söylemeye çalışyorlardı ama nasıl diyueceklerini bilmiyorlardı buda muhabbet kurmaya
çalışıyor izlemini uyanıdırıyordur

• Beğen
Tepkiler: Neagf, oznkrts, -efşan ve 3 diğerleri
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Sen de onlara ilgi göster ;);)

marist

marist

Üye
Aşık mı oldular sence :hmmm

zombaka

zombaka

Üye
yüzünde yemek kalıntısı kalmıştır cips filan yapışmıştır ona bakıp bakıp gülüyorlardı
sana söylemeye çalışyorlardı ama nasıl diyueceklerini bilmiyorlardı buda muhabbet kurmaya
Arkadaşın söylediği doğru olabilir elini yüzünü yıka

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın söylediği doğru olabilir elini yüzünü yıka

Elimi yüzüm gayet temiz.
Sen de onlara ilgi göster ;);)

Peki :)
Arkadaşın dediği gibi keyfini çıkar iki kankaysa çok iyi bir aşk hayatı olmaz. Öp geç :D

nedeni şu okulda okul kıyafetleriyle gittiğimiz için fazla ilgi çekici olmayız ama dershanede tarz takıldığımız için bakarlar aynısı başıma geldi okulun ilk günü sivil gitmek istedim okulda her kız bana bakıyordu 2.gün okul kıyafetleriyle gittim ama kimse bakmadı bana ama sınıftaki bir kaç kız normalde nasıl giyindiğimi görünce artık normalde de bakıyorlarnedeni şu okulda okul kıyafetleriyle gittiğimiz için fazla ilgi çekici olmayız ama dershanede tarz takıldığımız için bakarlar aynısı başıma geldi okulun ilk günü sivil gitmek istedim okulda her kız bana bakıyordu 2.gün okul kıyafetleriyle gittim ama kimse bakmadı bana ama sınıftaki bir kaç kız normalde nasıl giyindiğimi görünce artık normalde de bakıyorlar

Aslında mantıklı ama bilmiyorum kızlar değişik canlılar belkide dalga amaçlı bakıyorlar :(

enterneoll

enterneoll

Üye
dershaneye para veriyon olsun okadar :D şaka bi yana bunun onla alakası yok burdakiler senden hoşlanmış diğerleri senden hoşlanmamış bu kadar :D

• Beğen
Tepkiler: mincitava
Metin137

Metin137

Üye
gerçekten çok farklılar hala çözemedim yakışıklı olmak yetmiyor ne istiyorlar çözemedi

Son düzenleme:
  • Beğen
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
sende onlardan guzel olana yakinlasmaya calis kocum

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
helal sana

• Beğen

mincitava

Üye
    Konu Sahibi
benim bu utangaçlığım ne olacak abiler :( Kızlar elimden kayıp gidecek bu utangaçlığım yüzünden...

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
nasıl kaciriyon koçum biraz atılgan ol saldır kızlara