kıza açıldığım anıyı anlatıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kıza açıldığım anıyı anlatıyorum
kızla 1. sınıftan 6. sınıfa kadar birlikte okumuştuk. 6. sınıfta başka yan sınıfa gitti. ben de küçükken herkes birinden hoşlandığını söylüyordu. o kızdan hoşlandığımı söyledim arkadaşlara. hatta bazen doğruluk-cesaretlik oyununda da sürekli onu söylerdim. neyse en sonunda vakti gelmişti belki o da benden hoşlanıyordu. 6. sınıftayken sınıfta öylece dururken bir anda konusu açıldı. ben de o kızdan hoşlandığımı söyledim. sonra "gidip söyliyim mi kıza ondan hoşlandığını" dedi arkadaşım. bana da bi anda cesaret geldi anlamadım. o andan bi kaç yıl sonrasını düşündüm hemen zaman hızlı geçer anlamında. ve arkadaşım gitti söyledi. söylemesiyle birlikte heyecanla bekliyorum ne olacak diye. sonra baktım kız geliyor yanında arkadaşları var zaten sevgilisi filan da yok 6. sınıf sonuçta :ehe beni tokatlamaya başladı ama ben kolumu havaya kaldırdım kolumu tokatlayabildi. yüzü kızarmıştı ve sinirliydi ama eskiden samimiyetimiz vardı çok güzel. vururken gülmemeye çalışıyordu sanki :ehe aradan zaman geçince ailemin kulağına gitmiş bu sanırım. annem sormuştu çünkü bi ara. ben de yok öyle bir şey dedim. zaten ailem, ailesini tanıyor. bi kaç ay önce otobüs terminalinde karşılaştık. onun babası yanındaydı benim babamda yanımdaydı. babam babasıyla konuştu ben de konuştum ama kız tam yanında duruyor yüzüne bile bakamadım. o bana bakıyordu farkettim. büyük ihtimal hatırlamıştır diye düşünüyorum. sizce hatırlamış mıdır? :ehe ayrıca kız çok güzel olmuş be, bana bakmaz diye düşünüyorum. eskiden böyle değildi. harbiden baya samimiydik. tabii bu hoşlanma muhabbeti 8. sınıfta sevgilim olana kadar devam etti. ondan da ayrıldım zaten bir kaç ay sonra. başka da bir kıza açılamadım..

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Sen hatırlıyorsan o da hatırlıyordur :kro2:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Symbianist

Symbianist

Üye
Mutlaka hatırlıyordur. Numarası varsa at bir mesaj, bakmaz deme. Hatıralar bazen her şeyin önüne geçebilir. Uzun soluklu ilişkin olunca (arkadaş-sevgili) veya evlenince anlıyorsun bu dediğimi. Paylaşılmışlıklar önemlidir. Birlikte gülüp birlikte üzülmek...

Tabi o dönemler hayal dünyası daha geniş olduğundan insanın, bazen umduğu gibi de ilerlemeyebiliyor da.

Denemekte fayda var. Olmazsa kaybedecek bir şey de yok. Olursa da...

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mutlaka hatırlıyordur. Numarası varsa at bir mesaj, bakmaz deme. Hatıralar bazen her şeyin önüne geçebilir. Uzun soluklu ilişkin olunca (arkadaş-sevgili) veya evlenince anlıyorsun bu dediğimi. Paylaşılmışlıklar önemlidir. Birlikte gülüp birlikte üzülmek...

Tabi o dönemler hayal dünyası daha geniş olduğundan insanın, bazen umduğu gibi de ilerlemeyebiliyor da.

Denemekte fayda var. Olmazsa kaybedecek bir şey de yok. Olursa da...
Numarası yok fakat instagram ve facebook hesabını biliyorum.

En en son biriyle denemiştim bakıştığım biriydi. Arkadaşlık isteği gönderdim kabul etti. Konuşmadık uzun süre öyle kaldı. Arkadaşıktan sildim. Sonra instagramdan takip isteği attım kabul etmedi. Tabii diğer 2 arkadaşım da takip isteği atmıştı :ehe

O zamandan sonra da daha cesaretim gelmiyor..

Symbianist

Symbianist

Üye
Numarası yok fakat instagram ve facebook hesabını biliyorum.

En en son biriyle denemiştim bakıştığım biriydi. Arkadaşlık isteği gönderdim kabul etti. Konuşmadık uzun süre öyle kaldı. Arkadaşıktan sildim. Sonra instagramdan takip isteği attım kabul etmedi. Tabii diğer 2 arkadaşım da takip isteği atmıştı :ehe

O zamandan sonra da daha cesaretim gelmiyor..

Hem kıza yazma sil hem de istek at tekrar. Sen olsan ne yapardın? Beklemis senden bir adım atmamışsın ki :hmmm
Seni de anlayamadık gitti. Kasiyer mi, otobüsteki yolcular mı, yoksa ilkokul aşkı mı?

Veyahut insan olsun yeter mi? :D:D

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
:zong:

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hem kıza yazma sil hem de istek at tekrar. Sen olsan ne yapardın? Beklemis senden bir adım atmamışsın ki :hmmm
Seni de anlayamadık gitti. Kasiyer mi, otobüsteki yolcular mı, yoksa ilkokul aşkı mı?

Veyahut insan olsun yeter mi? :D:D
Evet zaten sonra hesaplarını kapattı :ehe büyük ihtimal bi adım bekledi de atamadım. ben olsam ben de belki aynısını yapardım. ama sonuçta bi bakışma olduğu için kabul de edebilirdim.

işte başımdan geçenleri anlatıyorum uygun bi kız olsa yeter:op:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Esmer hindi bulcaz diyoz hayla kız arıyor :ah

Symbianist

Symbianist

Üye
Evet zaten sonra hesaplarını kapattı :ehe büyük ihtimal bi adım bekledi de atamadım. ben olsam ben de belki aynısını yapardım. ama sonuçta bi bakışma olduğu için kabul de edebilirdim.

işte başımdan geçenleri anlatıyorum uygun bi kız olsa yeter:op:

Olay aslında şöyle. Bizim insanımızda adım hep erkekten beklenir. Bir takım yabanci memleketlerde durum farklı. Kiz da gidip söyleyebiliyor.

Bizimkiler kültürden midir, artistlikten mi bilinmez ama böyle.

Yine de şansını dene. Bir sekilde ulaş hatta seni terminalde görünce eski anılar canlandı orada bir sey söyleyemedim de gir konuya.

Şuna kağıt tükürmüştük. Şu dersin hocası şöyleydi böyleydi. Deftere at çizmiştim (ya da ne cizdiysen artik) bilmem ne diye gelir arkasi muhabbetin :D

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Olay aslında şöyle. Bizim insanımızda adım hep erkekten beklenir. Bir takım yabanci memleketlerde durum farklı. Kiz da gidip söyleyebiliyor.

Yine de şansını dene. Bir sekilde ulaş hatta seni terminalde görünce eski anılar canlandı orada bir sey söyleyemedim de gir konuya.

Şuna kağıt tükürmüştük. Şu dersin hocası şöyleydi böyleydi. Deftere at çizmiştim (ya da ne cizdiysen artik) bilmem ne diye gelir arkasi muhabbetin :D
Artistlik değil insanlar insanlardan korkuyor

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Evet de geçti artık 1 kaç ay önceydi sağol yine de güzel tavsiye :bigstar:
Artistlik değil insanlar insanlardan korkuyor
yolda "naber" diyince bizde cevap vermeden kaçarlarken, onlarda ilk defa gördüğü biriyle öpüşebiliyorlar

Symbianist

Symbianist

Üye
O da var doğru .

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Evet de geçti artık 1 kaç ay önceydi sağol yine de güzel tavsiye :bigstar:

yolda "naber" diyince bizde cevap vermeden kaçarlarken, onlarda ilk defa gördüğü biriyle öpüşebiliyorlar
Bizim ülkedeki insanların suçu

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
belki kız, instagram isteğimi, eski sevgilimle arkadaş oldukları için kabul etmemiştir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt