Faturasız Aveaya Geçtim. Acaba Hangi Tarifeyi Almalıyım ? Hatın Aktif Olduğunu Nerden Anlarım ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Aveaya Geçtim. Acaba Hangi Tarifeyi Almalıyım ? Hatın Aktif Olduğunu Nerden Anlarım ?
Arkadaşlar Avea'ya geçiş yaptım hattı aldım aktif olmasını bekliyorum. Bu sırada bende hangi tarifeyi seçsem diye sormak istedim ?? İstediğim şey mesela ben uzun uzun görüşmeler yapmam en fazla 25-30 sn. lik konuşmalar yaparım. Sn'lik tarife varsa bana söyleyebilir misiniz ?

Birde ben hatın aktif olduğunu nerden anlayabilirm ?

NOT : Lütfen konu dışına çıkmayalım ( Avea hiç çekmiyor neden geçiş yaptın vs. vs. ) .

Şimdiden herkese :tşk:

kartal835

kartal835

Üye
bimcelle gec zten avenın servısleeını kullsnıyor sanıyelık konusuyorsu 6 sn 1 kurus

Invoke

Invoke

Üye
Avea saniye tarife var, ben kullanıyordum iyiydi, 60saniye konuştuğunda yine aynı hesaba çıkıyor, 41,5kuruş ama para saniye başı gidiyor. 61saniyede 83 kuruş gitmiyor :D

Başka hiç bir farkı yok tek olayı bu.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
aveada bir paket var vak şöyle; 1gb 1000 sms 500dk heryöne var 19tl, bi ara bunu kullanıyordum. ama adları hiç aklımda değil. yeni geçtiğimde gelmişti bu tarife. yeni gelenlere özelmiş. şuan 5000sms 500dk sınırsız interneti 31 tl veriyorum. ama faturalı

Invoke

Invoke

Üye

Bu olması gerekir ama değişmiş, biraz artmış 0,73kuruş olmuş 1 saniyesi, bu da dakikada 43,8 kuruş yapar. Normalde 41,5muydu öyle bir şeydi.

NOT: Geçen hafta bimcelle geçtim, 6saniyesi 1 kuruş. Dakikası 10kuruş, sms 10 kuruş. Zaten aveanın alt yapısını kullanıyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
aveada bir paket var vak şöyle; 1gb 1000 sms 500dk heryöne var 19tl, bi ara bunu kullanıyordum. ama adları hiç aklımda değil. yeni geçtiğimde gelmişti bu tarife. yeni gelenlere özelmiş. şuan 5000sms 500dk sınırsız interneti 31 tl veriyorum. ama faturalı

Hocam paket değil " TARİFE " ama yinede sağol. Ben paketimi belirledim zaten, 3000 Sms + 300 Mb 12 Tl..
Avea saniye tarife var, ben kullanıyordum iyiydi, 60saniye konuştuğunda yine aynı hesaba çıkıyor, 41,5kuruş ama para saniye başı gidiyor. 61saniyede 83 kuruş gitmiyor :D

Başka hiç bir farkı yok tek olayı bu.

Sağolasın hocam sevdim :)

Üst Alt