Faturalı Türktelekom Cebimde Tarifeler

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom Cebimde Tarifeler
  • Cebimde 3GB tarifesi 29 TL ye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 3 GB cepten internet, e-dergi aboneliği ve e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı içermektedir.
  • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir

• Cebimde 5GB tarifesi 35 TL ye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 5 GB cepten internet, e-dergi aboneliği ve e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı içermektedir
  • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Prime KatKat 10GB tarifesi ayda 49 TL’ye ilk üç aya özel ek 30GB cepten internet, 10 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla sizlerle.Üstelik bu tarifemize gelen müşterilerimize Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz!Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Prime KatKat 15GB tarifesi ayda 59 TL’ye ilk üç aya özel ek 30GB cepten internet, 15 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla sizlerle.Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.Prime

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Maşallah doların ardından tarifeler de 5-10 lira civarında zamlandı :)

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Yılbaşından sonra diğer operatörlerde zam yapacaklardır diye tahmin ediyorum

• Beğen
kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
Çok pahalı yav.

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Ben geçen sene 10 GB/ 1000dk / 1000 SMS 29t ye vergiler dahil 32.00t küsürat almıştım bu yıl Ekim ayında yeniden taahhüt yaptım aynı Paketi indirim li Bir şekilde 35t vergiler dahil 37.5 felan yaptılar nasıl iyimi

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve Da®kness

Üst Alt