Fenercell Faturalı Tarifeler 2019

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fenercell Faturalı Tarifeler 2019
Ülkemizdeki üç büyüklerden bir tanesi olan Fenerbahçe Spor Kulübünün birçok farklı alanda taraftarlarına hizmet verdiğini biliyoruz. Bu bağlamda diğer bazı futbol takımları gibi GSM alanında da taraftarlarına hizmet veren Fenerbahçe, Türk Telekom ile yapmış olduğu işbirliği sonucu Fenercell adı altında GSM sektöründe hizmet vermektedir.

Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren Fenercell sayesinde sizde birbirinden farklı tarife ve paketler arasından dilediğinizi seçerek hem takımınıza destek olabilir hemde ayrıcalıklı hakların tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuda sizlere Fenercell faturalı tarifeler hakkında kısaca bilgi vereceğim. Daha önce alıma kapatılan çok sayıda tarife olduğu için güncel Fenercell faturalı tarifelerin hangisi olduğunu sizler için derledim.

Fenercell Faturalı Tarifeler

Fenercell VIP Tarife
Bu tarife kapsamında her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12 GB cepten internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşma gibi özelliklere ayda sadece 59 TL gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Sizde hemen Türk Telekom bayilerine uğrayarak Fenercell hattı satın alabilir veya numaranızı taşıyabilirsiniz.

Taraftar 3GB Tarifesi
Fenercell faturalı tarifeler 2019
kapsamında aktif olarak müşteri alan Taraftar 3 GB tarifesi kapsamında her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3GB cepten internet hakkına ayda sadece 25 TL gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyalarda yer alan fiyatlar mevcut müşteriler için farklılık göstermektedir.
 


Üst Alt