Tavsiye Notebook Onerisi Ariyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Notebook Onerisi Ariyorum
Merhaba arkadaslar 1500 tl'ye kadar notebook onerisi verebilecek olan varmi ben indirimde oldugu icin bu modeli dusundum ama belki daha iyileri vardir sizlerde ?

Uhops

Uhops

Üye
Oyun amaçlı alıyorsan bu fiyata çook daha güzel notebooklar var.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Tabi oyunda oynayacam varmi oneri ?Bu hafta almayi duunuyorum yokmu onerisi olan ?

Uhops

Uhops

Üye
GT645m'li lenovoları tavsiye ederim. Modeli z500 idi sanırım.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu benim verdigim linkteki samsung kotumu ?

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
o linktekide güzel ama oyunlarda azz performans alırsın ekran kartı düşük. şu ikisi sana uygun.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Geforce 710m kotumu ki ?

Uhops

Uhops

Üye
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
710m kötü değil. yalnız 8730m ve 645m ile karşılaştırıldığında 2 kart açık ara önde. 1500 civarına 710mli bir laptop alacağına aynı paraya oyun performansı daha yüksek bir makine alabilirsin. yukardaki yazdığım iki laptopda güzel.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Laptobu almis bulunuyorum arkadaslar oneriler icin sagolun ekran kartini goz onunde bulundurara 128bit ekran kartli bir laptop aldim sizce iyimidir daha elime gelmedi ama iyimidir ?

cep5230

cep5230

Üye
hayırlı olsun aynı laptobun 8gb lısı var bende çok memnunum (samsung güven veren bir marka zaten) için rahat olsun

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Laptobu almis bulunuyorum arkadaslar oneriler icin sagolun ekran kartini goz onunde bulundurara 128bit ekran kartli bir laptop aldim sizce iyimidir daha elime gelmedi ama iyimidir ?

Açık ve net olmak gerekirse laptop çok güzel. işlemci konusunda i5 3230m anlatmaya gerek yok. radeon hd 7670m zaten oyun için yeterli bir kart. kafanda soru işareti bırakmak istemem ama samsung her makinesinde asus, lenovo, dell, gibi alüminyum kasa yapmıyo. kasayı bi açıyosun alüminyum zannederken altından plastik çıkıyo buda ısınmayı artırıyo. ama sen kafanı pek yorma pcyi çok ağır grafikteki oyunlarla zorlama. sert bir zemin dışında kullanma(yatakta felan) zarar verir yumuşak yerler ekran kartını felan yakarsın. ekseriyetle tahta yüzeylerde kullan sert zemin olsun. bunu anlatmamın amacı samsungun kasa kalitesinde çok başarılı olamaması. uzun lafın kısası hayırlı olsun. sen dikkatli kullanırsan birşey olmaz zaten.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Açık ve net olmak gerekirse laptop çok güzel. işlemci konusunda i5 3230m anlatmaya gerek yok. radeon hd 7670m zaten oyun için yeterli bir kart. kafanda soru işareti bırakmak istemem ama samsung her makinesinde asus, lenovo, dell, gibi alüminyum kasa yapmıyo. kasayı bi açıyosun alüminyum zannederken altından plastik çıkıyo buda ısınmayı artırıyo. ama sen kafanı pek yorma pcyi çok ağır grafikteki oyunlarla zorlama. sert bir zemin dışında kullanma(yatakta felan) zarar verir yumuşak yerler ekran kartını felan yakarsın. ekseriyetle tahta yüzeylerde kullan sert zemin olsun. bunu anlatmamın amacı samsungun kasa kalitesinde çok başarılı olamaması. uzun lafın kısası hayırlı olsun. sen dikkatli kullanırsan birşey olmaz zaten.
Anladim zayen sogutu sipariside verdim laptop yaninda :) bilgiler icin sagol tesekkur ederim
hayırlı olsun aynı laptobun 8gb lısı var bende çok memnunum (samsung güven veren bir marka zaten) için rahat olsun
Sağolasin

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
ovv soğutucuyla süper olur tadından yenmez tekrar hayırlı olsun.:heyo2:

Scuderia.

Scuderia.

Üye
    Konu Sahibi
Sagolasin :)

Üst Alt