HANGİ MSI'YI ALMALIYIM

Sponsorlu Bağlantılar

fath353

Üye
    Konu Sahibi
HANGİ MSI'YI ALMALIYIM
arkadaşlar iyi bir notebook almayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım ama tasarım farkı hariç pek bir fark goremedim size sormak istedim bi bakın

sizce hangisi ?aradaki fiyat farkına değermi

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Kardeş 32 GB RAM'le ne yapmayı düşünüyorsun :D bakkala falan mı göndercen :D

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Uhops

Uhops

Üye
bunu almalısın SSD daha yüksek. Bide ramı.
Kardeş 32 GB RAM'le ne yapmayı düşünüyorsun :D bakkala falan mı göndercen :D
SSD'si fazla onun :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
bu pc ile ne yapmayı düşünüyosun sorması ayıp? o fiyata 2 tane msi oyun laptopu alırsın zaten

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
arkadaşlar iyi bir notebook almayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım ama tasarım farkı hariç pek bir fark goremedim size sormak istedim bi bakın

sizce hangisi ?aradaki fiyat farkına değermi
Drogon iyi değer

fath353

Üye
    Konu Sahibi
Aldın mı iyisini alacaksın ki uzun yıllar idare etsin

Adilx05

Adilx05

Üye
Dragon Tabikide Yalnız Bu Bilgisayarı Alıp Nabıcan Uzaya Sinyal Falan Mı Yolluyacan 2.000 Liraya'da Alabilieceğin Güzel Laptoplar Var Grafik Çizimi Yapmayacaksan 32 Gb Ramın 28 Gb'si Paslanıcak :)

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Uhops

Uhops

Üye
Ben olsam buna vereceğim parayı 2000 2000 2000 bölerim. 2000e bi laptop alırım 2 sene kullanırım 2 sene sonra diğer 2000e bi laptop ve 4 sene sonra 2000e bi laptop daha. Hergün yenisi çıkıyor bu alınca kısa amanda çok daha iyisi çıkacak.

fath353

Üye
    Konu Sahibi
Ben olsam buna vereceğim parayı 2000 2000 2000 bölerim. 2000e bi laptop alırım 2 sene kullanırım 2 sene sonra diğer 2000e bi laptop ve 4 sene sonra 2000e bi laptop daha. Hergün yenisi çıkıyor bu alınca kısa amanda çok daha iyisi çıkacak.

birinin taksidi bitmeden diğerini mi alcaz :)

fath353

Üye
    Konu Sahibi
Dragon Tabikide Yalnız Bu Bilgisayarı Alıp Nabıcan Uzaya Sinyal Falan Mı Yolluyacan 2.000 Liraya'da Alabilieceğin Güzel Laptoplar Var Grafik Çizimi Yapmayacaksan 32 Gb Ramın 28 Gb'si Paslanıcak :)

bana beş yıl en iyi oyunları en iyi grafikte çaliştıracak pc lazım o yüzden bu ikisini seçtim

Üst Alt