İki seçenek içerisin den çıkamadım. yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İki seçenek içerisin den çıkamadım. yardım lütfen
Arkadaşlar sizci hangisini alayım ? fiyatlarına göre ürünlerin özellikleri nasıl ? yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum...

link 1 ( )

link 2 ( )

kredi kartım başka siteyi desteklemediği için başka siteden alışveriş yapamam. başka laptop önerileriniz varsa aynı siteden veya denizbank kredi kartının geçerli olduğu başka sitelerden önerinizi yapabilirsiniz. şimdiden hayırlı forumlar diliyor teşekkür ediyorum
:oke:

hurol1

Üye
hp :oke:

umitgul18

umitgul18

Üye
hp çok kötü ısınma sorunu var

- - - Eklendi - - -

eğer bu ikisinden alacaksan samsung al ama en sağlamı asu

- - - Eklendi - - -

eğer bu ikisinden alacaksan samsung al ama en sağlamı asus

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
hp çok kötü ısınma sorunu var

- - - Eklendi - - -

eğer bu ikisinden alacaksan samsung al ama en sağlamı asu

- - - Eklendi - - -

eğer bu ikisinden alacaksan samsung al ama en sağlamı asus

hp de ki ısınma sorunu yüzünden zaten tereddütte kaldım. ama özellikler diğer samsung olan leptopa nazaran daha yüksek ve fiyat farkıda fazla yok. bu ısınma sorununun yan etkileri nedir acaba bilgisayara ? mesela günlük ortalama 4 saat kullanım da aşırı derecede bilgisayar ısınır mı ?

Matthe

Matthe

Üye
Notebook soğutucusuz kullanmayın zaten

umitgul18

umitgul18

Üye
Hp özellikleri iyi olsun ama ısınma sorunu yüzünden adı karalandı ben de alıcam bir laptop ama kararsızım bir de bana yardım etseler :s Samsung al daha iyi. Hp de bir pes oynarsın ısınır hemen.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hp özellikleri iyi olsun ama ısınma sorunu yüzünden adı karalandı ben de alıcam bir laptop ama kararsızım bir de bana yardım etseler :s Samsung al daha iyi. Hp de bir pes oynarsın ısınır hemen.

hp Yi soğutucu ile kullanırsam acaba bu sorununu çözmüş olmazmıYım ?

umitgul18

umitgul18

Üye
Bence hp ye o parayı verip soğutucu ile kullanmak mantıksız. Asus'a para verip soğutucu kullanırım daha iyi. Asus un hem özellikleri iyi hem de ısınma sorunu yok. Nette araştır çoğu kişi hp yi değilde asus u tercih eder ve ben de asus alıcam " k55vj sx031d "

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bence hp ye o parayı verip soğutucu ile kullanmak mantıksız. Asus'a para verip soğutucu kullanırım daha iyi. Asus un hem özellikleri iyi hem de ısınma sorunu yok. Nette araştır çoğu kişi hp yi değilde asus u tercih eder ve ben de asus alıcam " k55vj sx031d "

asus zaten benim favori pc markam. Ama link te ki hp özelliklerine göre aynı fiyatı bulabilir miyim asus ta ?

umitgul18

umitgul18

Üye
O hp indirimdeymiş yani aynı fiyata benzer özellikte pc bulman biraz zor. 1200 e felan bulabilirsin.

ANIL

ANIL

Admin
HP derim ben. İki cihazda ısınma sorunu çıkartacak türden değiller.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
HP derim ben. İki cihazda ısınma sorunu çıkartacak türden değiller.

Bende ip diyorum ama diğer arkadaşlar hp de ısınma sorunu var diyorlar ? Bu ısınma sorunu markaya göre mi yoksa model e göre mi değişiyor anlamadım ki ?

- - - Eklendi - - -

O hp indirimdeymiş yani aynı fiyata benzer özellikte pc bulman biraz zor. 1200 e felan bulabilirsin.

hm. Teşekkürler öneri ler için kardeşim.

ANIL

ANIL

Admin
HP'nin eski modellerinde vardı. Ben dv6 6115et kullanıyorum aşırı bir ısınma yok her laptop gibi ısınıyor doğal olarak. Senin verdiğin modeller çok güçlü cihazlar değil o yüzden ısınma sorunu yaşamazsın.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Evdeki bilgisayarım HP.

Üniversiteden arkadaşım da HP kullanıyor DV6 i7li model.

İkimiz de Crysis2 ve 3 oynadık.Haliyle ısınma oluyor ama emin olun diğer markalardaki kadar.

Kesinlikle fazla değil.

Oyunlarda olması gerektiği kadar ısınıyor

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Evdeki bilgisayarım HP.

Üniversiteden arkadaşım da HP kullanıyor DV6 i7li model.

İkimiz de Crysis2 ve 3 oynadık.Haliyle ısınma oluyor ama emin olun diğer markalardaki kadar.

Kesinlikle fazla değil.

Oyunlarda olması gerektiği kadar ısınıyor

ben zaten fazla oyun oynamam. Yapacağım şeyler web tasarlamak görsel tasarım programları ile uğraşmak vs. Photshop cs5 gibi ağır programlar da oyunlar da olduğu gibi çabuk ısınır mi acaba bilgisayar ?

- - - Eklendi - - -

HP'nin eski modellerinde vardı. Ben dv6 6115et kullanıyorum aşırı bir ısınma yok her laptop gibi ısınıyor doğal olarak. Senin verdiğin modeller çok güçlü cihazlar değil o yüzden ısınma sorunu yaşamazsın.

Evet o kadar güçlü değil. Peki bu RAM ekran kartı vs photshop adobe flash corel drive vısıol basic gibi programları kasmadan çalıştırmı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
eğer oyun oynamayacaksan hp al zaten ekran kartı yok oynayamazsın. Ama ben pes oynarım falan diyorsan ya da birkaç oyun daha samsungu al diğer oyunlarıda oynayabilirsin ama düşük ve orta ayarda ultra ayarda oynatacağı pek oyun yok.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
eğer oyun oynamayacaksan hp al zaten ekran kartı yok oynayamazsın. Ama ben pes oynarım falan diyorsan ya da birkaç oyun daha samsungu al diğer oyunlarıda oynayabilirsin ama düşük ve orta ayarda ultra ayarda oynatacağı pek oyun yok.

yani link te ki pc nin ekran kartı Yok mu ? 1gb diyor ekran kaptına ama ?

Üst Alt