Haber Nokia Lumia1020 Kutu Açılım Ve Ön Inceleme(video)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia1020 Kutu Açılım Ve Ön Inceleme(video)

Merhabalar değerli maxicep takipçileri.Yeni bir inceleme ile tekrar karşınızdayız.Nokia'nın Windows Phone işletim sistemli akıllı telefon serisine katılan Lumia1020 kutu açılım ve ön inceleme videosunu sizler için hazırladık.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye lansmanı yapılan Lumia1020 41MP kamerasıyla akıllı telefon pazarında fark yaratıyor.Snapdragon S4 PLUS 1.5GHZ dual core işlemci kullanan Lumia1020 sistem belleği olarak da 2GB RAM kullanıyor.4.5'' ekrana sahip Lumia1020 1280X768 piksel 334PPİ çözünürlük sunuyor.2000mAh batarya barındıran Lumia1020 monoblok polikarbon gövdeye sahip.

Sözümü fazla uzatmadan sizleri videomuzla başbaşa bırakıyorum.fikirleriniz ve yorumlarınız bizim için çok değerli bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, serecans, Buğra ve 20 diğerleri

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Vay bee .. Teşekkür abi kısa ve öz bir inceleme olmuş.

Son düzenleme:
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
video için teşekkürler abi,ısınma durumunu deneyebildin mi? L920 kadar çok ısınıyormu? Ve batarya sallanma olayı da var tabi.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yine güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
İnceleme için teşekkürler abi :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
video için teşekkürler abi,ısınma durumunu deneyebildin mi? L920 kadar çok ısınıyormu? Ve batarya sallanma olayı da var tabi.
batarya sallanma olayı yok. İki saat aralıksız nette gezdim bugün hiç ısınmadı. Ama kameradan bariz bir ses geliyor. Fakat yana doğru sallayınca one doğru sallayınca hiç bir ses gelmiyor.

q0nzalez

q0nzalez

Üye
:tşk:

katil_197

katil_197

Üye
batarya sallanma olayı yok. İki saat aralıksız nette gezdim bugün hiç ısınmadı. Ama kameradan bariz bir ses geliyor. Fakat yana doğru sallayınca one doğru sallayınca hiç bir ses gelmiyor.
one derken 1 mi dedin :d

YkPkY

YkPkY

Üye
:eheahanda buldum

braayn

braayn

Üye
kısa ve öz inceleme için tşkler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: süper olmuş

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık dostum.
Yine güzel ve cihazı tanımayanlar için oldukça bilgilendirici bir inceleme olmuş.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Eline sağlık abicim :)

Ben NL925'i gördüm orada. Yeni aksesuarı da pek yakışmış :good:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
kısa ve öz inceleme için tşkler
genel olarak uzun ve rakamlarla boğulmuş inceleme videolarının izlenme oranı düşük oluyor. O yüzden fazla uzatmamayı tercih ediyorum. Tabi bir de kotalı internet kullananları düşünmek lazım.

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi güzel inceleme eline sağlık

plenken

plenken

Üye
Gayet güzel görünüyor. Tanıtım için teşekkürler. Dün Ümraniye de Türkcell de bir adet siyah vardı.
₺2100 peşin isteyince moralim bozuldu. Tekelci zihniyetten kurtulmak lazım diye düşünüyorum.
Fiyat araştırmaya devam edeceğim. Sizce de pahalı değil mi?

tgoksen1

Üye
kutu içeriği çok kötü ya sen en iyi cihazını piyasaya suruyorsun...:bilmem:

braayn

braayn

Üye
evet kutu içeriği biraz daha iyi olabilirdi hani ne koyabilirler die düşünüyorumda :)
foto çekme aparatını ekstradan satıyorlar onu koyamazlar ne olabili ne olabili ???? belki mcro sd kart C10 16 gb mesela

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Eline sağlık abicim :)

Ben NL925'i gördüm orada. Yeni aksesuarı da pek yakışmış :good:
CC 3069 kablosuz şarj kapağı ve ultra şeffaf ekran koruyucuyu sağolsun @MrCommanDTr kardeşim hediye etti.

Üst Alt