Öneri Uygulama Geliştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

marazruno123

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Geliştirelim
Merhaba arkadaşlar olan bir uygulamayı yeni keşfettim beraber çalışıp uygulama yazmaya ne dersiniz??
Uygulamanın adı:TouchDevelop microsoft tarafından paylaşılmış ve içinde c# kodları ile program yazma bulunuyor birlikte çalışıp gelişelim mi?

csH

csH

Üye
Hayır :D

• Beğen
Tepkiler: slmrt ve Whykardesim
4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben uğrşamaya çalışırım ancak program nasıl bir şey bilmiyorum hiç c# daha önceden kullandım ancak telefon için bir şey yapmadım

• Beğen
Tepkiler: PcCasper
katil_197

katil_197

Üye
c# bu yıl okuldan öğreniyorum :d yardım edebilirim hem kendimi geliştiririm A:DA:dA:d:asd. :D

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
4MaGuS

4MaGuS

Üye
süper ekip kuralım o zaman yavaştan bir şeyler deniyek boş durmaktansa

• Beğen
ardacumhur

ardacumhur

Üye
TeAtalay, runoonur ve ben zaten geliştiriyoruz.(tabi ki ayrı ayrı, beraber takım değiliz.)

Sen de genişlet bu kervanı ;)

• Beğen
Tepkiler: teAtalay

marazruno123

Üye
    Konu Sahibi
bir ricam daha var forumda geliştirici kardeşlerimizden kodların açılışı ve anlamını yazabilirlerse çok iyi olur.Bu arada pex4fun uygulamasına da bakabilirsiniz.

• Beğen
ardacumhur

ardacumhur

Üye
bir ricam daha var forumda geliştirici kardeşlerimizden kodların açılışı ve anlamını yazabilirlerse çok iyi olur.Bu arada pex4fun uygulamasına da bakabilirsiniz.

Güzel kardeşim 3-5 kod olsa da anlatsak

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ben eskiden internetteki hazır kodlarda küçük. Değişiklikler yapıp keylogger yapardım :D

katil_197

katil_197

Üye
bende şuan face çalıyorum :D

Bay H

Bay H

Üye
arkadaşlar ufaktan bu olaylara girmek isteyen varsa turkcell eğitim vermeye başladı yazılım konusunda. Eğer kararınız kesinse şurdan başlayabilirsiniz ufak işlere ve turkcell uygulama kodlarını sizlere açık hale getirip işinizi daha da kolaylaştırıyor " Bir miktar " :thumbup: .

Son düzenleme:
katil_197

katil_197

Üye
yardım etsin yeter :D

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Develop hesabımız benden;)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
güzel site başlangııc burdan yapa biliriz ama hızlı gitmek lazım

• Beğen
katil_197

katil_197

Üye
develop hesabı alan oldu maxicep uygulaması yapak :d

serinaga

serinaga

Üye
Elimden ne gelirse yardımcı olabilirim, bence harika bir fikir, iki elin sesi, çok elin bestesi var ...

recep288

recep288

Üye
microsoft acik akademi ile wpye program gelistirmeyi ogrenebilirsiniz. Egitimler online yada offline yapilabiliyor. Baslamak isteyen dostlarin bakmasi faydali olur

katil_197

katil_197

Üye
bakarız :D

luckysleven

luckysleven

Üye
bu işlerden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak .. herhangi bir uygulama ile alttaki 3 tuşun titreşimine müdahale edebilirmiyiz ? hani on/off tarzı bir şey ? mesela androidde tweaks vardı oradan ayar yapınca led parlaklığına kadar ayarlanıyordutabi bunu yapmak için sistem dosyalarına erişmek lazım sanırım ?

Üst Alt