S4 Ciddi Şarj Tüketimi

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
S4 Ciddi Şarj Tüketimi
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi çok çabuk sarj bitiyor mesela Asphalt 8 i açıyorum 5dk felan oynuyorum çıkıyorum oyundan bakıyorum % 5 -% 7 şarj gitmiş mesela az önce telefon şarjı %100 du şimdi % 97 oldu buna bi çare varmı yoksa bu sorun normal mi 4.3 ile geçer mi onerebileceginiz bir program var mı

.caner.

.caner.

Üye
Normal.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben genel konudada size söyledim kullandığınız uygulamaların etkisi diye.4.3 ile şarj sürelerinde elbette iyileşme olur ancak oyun ve ekran uygulamaları açık kalan sensörler ,canlı duvar kağıtları bu ve buna benzer birçok etken şarj düşmanıdır.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve .caner.
TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Ben genel konudada size söyledim kullandığınız uygulamaların etkisi diye.4.3 ile şarj sürelerinde elbette iyileşme olur ancak oyun ve ekran uygulamaları açık kalan sensörler ,canlı duvar kağıtları bu ve buna benzer birçok etken şarj düşmanıdır.

Hiçbir sensör açık değil hiç bir zaman da açık bırakmadim şu telefonu 2600mAh değilde 3000mAh felan yapsalardi ne iyi olurdu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bence yeterli arkadaşım ama olabilirdi tabi

• Beğen
Tepkiler: .caner.
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Şükret Bide Bizi Düşün 1600 mAh Lık

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
normal.oyun zaten en fazla sarjı tuketen işlemdir

blackeye0606

blackeye0606

Üye
tüketim normal gibi gözükebilir ama sen batayanı kontrol et derim.Bendede galaxy s4 var 3 haftada 2 orinal batarya şişirdi şimdi serviste

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
tüketim normal gibi gözükebilir ama sen batayanı kontrol et derim.Bendede galaxy s4 var 3 haftada 2 orinal batarya şişirdi şimdi serviste
benimkide servise gitmişti donma sorunu vardı onu çözdüler ama şarj yine kesat

• Beğen
Tepkiler: blackeye0606
blackeye0606

blackeye0606

Üye
bu s4'lerin çoğunda var benim dediğim sıkıntı benim bataryalar elips şeklini aldı bende onu servise bıraktım şimdi note 3 aldım servisten çıkıncada satacağım onu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu şarj sorunu donma ,sorunu yada başka ne sorunsa artık olmadığı için bende şanslıyım sanırım

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Tolga3521

Tolga3521

Üye
Bende de geçti abi :D ilk başlarda yedim kafanızı ama düzeldi sonradan
Bide beni düsünün : ekranda morarma var, orta tuş takılıyo bazen, sarj çabuk bitiyo, alt tarafta ufak bir yer soyuldu, arka kapakta sarj tarafı çatladı :agla2:

• Beğen
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
bende g2 var aynı tüketimi yaşıyorum o oyunda bi sorun yok için rahat olsun

avcitalip

avcitalip

Üye
normal Tüketim :),yetmiyorsa yedek batarya almanı tavsiye ederim...

.caner.

.caner.

Üye
Bide beni düsünün : ekranda morarma var, orta tuş takılıyo bazen, sarj çabuk bitiyo, alt tarafta ufak bir yer soyuldu, arka kapakta sarj tarafı çatladı :agla2:
Kasa benimde sıkıntılı :D arka kamera etrafı darbe sonucu soyuldu alt ust ve yan cerceveler soyuldu ama ben telefona iskence ettim.

KayraBey

KayraBey

Üye
Telefon oyun konsolu değildir. Uretilirken muhtemelen oyun hiç hesaplanmaz.

• Beğen

Üst Alt