Nokia Ve Android Buluşuyor : Newkia

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Kolay değil ama ne bileyim sevindim çıkacağı için ama inşallah çıkar neyse :D

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
AMIN

LimePie

LimePie

Üye
ismi biraz acayip ama olsun nokiadan böyle bir girişim helal olsun :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
en az 5 seneye toparlanır o sistem uygulamalarla

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
beyler samsunga dişli rakip geliyor doğruysa :eller:az önce googleye newkia yazdım görsel varmı diye kianın araba resimleri geldi Abi ismi değiştirsinler ya newkia ne çin malı nokia ismi gibi :d:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
beyler samsunga dişli rakip geliyor doğruysa :eller:az önce googleye newkia yazdım görsel varmı diye kianın araba resimleri geldi Abi ismi değiştirsinler ya newkia ne çin malı nokia ismi gibi :d:

Aynen ben de baktım Kia çıktı :ehe
Ama merak etme azıcık kendini göstersin, haberleri çıksın bak o zaman Kia'yı sollayıp nasıl da gömüyor hep birlikte göreceğiz :ehe
Tabi inşAllah :)

.caner.

.caner.

Üye
Heyecanlandım Nokia "Microsoft" çıkaracak diye yeni alacağım telefonu buldum dedim içeri bi girdim hayal kırıklığı :( İnşallah guzel birsey çıkar ortaya

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
1.isim olmamış ve şikayet mail yagmuruna tutarlar. İsim yeni nokia demek nokia ile hic bir baglantisi yok. Aslinda gercek nokia newkia dir eskisi microsoftun oldu. Ama newkia destek bulamiyor jolla projesi yillar oldu ama hep rafta. Kolay Değil bu işler. Eğer olurda oldu. Tutarsa patlama yapar tutmazsa batar bada gibi.

Samet.25

Bakti wp den bi yol olmaz nokiayi elden cikarip androide girelim dediler

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Samet hocam newkia eski elemanlar diyoz halen wp diyin :).

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 10'larca kez söylememize rağmen hala bazıları olayı Nokia'ya bağlıyor. Bu proje eski Nokia mühendislerinin projesidir. Lütfen karıştırmayalım, iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Nokia mühendisleri iş başında :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bir haber duydum nokia kendisi de android cihaz cıkarabilir

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
kaplan-85 senin o duyduğun Nokia MS tarafından satın alınmadan önce kendisi içten içe Android denemeleri gerçekleştirdiği olaydı MS aldıktan sonra zaten gerçekleşemeden tamamen kapandı konu. MS Finlandiya da dahi Nokia tabelalarını Microsoft diye değiştirirken halen android beklemek çok hayalcilik olur.

Newkia 'nın çok tutulacağını sanmıyorum şayet Android'de Samsung Sony HTC LG gibi büyük şirketler varken Newkia'ya pek bir şey yedirmezler. Hatta ben cihaz çıksa bile çıkan cihazların TR ye geleceğine dahi inanmıyorum belli başlı ülkelerde çıkar gibi geliyor bana.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
kaplan-85 senin o duyduğun Nokia MS tarafından satın alınmadan önce kendisi içten içe Android denemeleri gerçekleştirdiği olaydı MS aldıktan sonra zaten gerçekleşemeden tamamen kapandı konu. MS Finlandiya da dahi Nokia tabelalarını Microsoft diye değiştirirken halen android beklemek çok hayalcilik olur.

Newkia 'nın çok tutulacağını sanmıyorum şayet Android'de Samsung Sony HTC LG gibi büyük şirketler varken Newkia'ya pek bir şey yedirmezler. Hatta ben cihaz çıksa bile çıkan cihazların TR ye geleceğine dahi inanmıyorum belli başlı ülkelerde çıkar gibi geliyor bana.
Global olarak satılırsa ben alırım, benim gibi düşünen Meego'cu ve Symbian'cılar da olacaktır :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt