Nokia Ve Android Buluşuyor : Newkia

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Nokia Android telefon yaparsa almaya deger diğer markaları unuturum hemen.

fk555897

fk555897

Üye
Adamlar böyle maddiyatlı bir işe girdiyse bir düşündükleri vardır. İyi bir donanım, iyi kamera, güzel tasarım ve kalite bir araya gelirse çok güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Adamlar böyle maddiyatlı bir işe girdiyse bir düşündükleri vardır. İyi bir donanım, iyi kamera, güzel tasarım ve kalite bir araya gelirse çok güzel olur.
Daha ne isterim Allahtan

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Simdi herkes fan der tapatalk kardessme

• Beğen
Tepkiler: tapatalk
BelaMonte

BelaMonte

Üye
ya adamlar wp yi unutacaklar diye korkuyorum yeminlen..

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Korkma bu nokianin eski elemanlari inşallah unutulmazsiniz

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
tapatalk

tapatalk

Üye
nokia yok artık microsoft

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Dostum bu grup Nokia'dan bağımsız hareket ediyor :) Nokia'nın WP'yi unutma şansı yok zaten Microsoft unutmadığı sürece :)
bunlar eğer android tel çıkarırsa en az 4 çekirdekli telefon çıkarırlar. Ama nolucak 4 çekirdek lumia çıkarsalar?

1520 hariç

PYTHONs

Üye
HAAAOOVVVV harika olur var ya zaten lumia ya geçmeselerdi satmasalardı kendini ms ye ve android e geçseler fuuuuu patlatma yapar cihaz satışları. Zaten Nokia nın donanımına güvenen çok var.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Maddi destek için Türkiye'ye başvursa milyon dolarları toplar, tabi bizim gibi Nokia sevenlerinden :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Cogu yerde yorum okudum bu tür ayrılan gruplar sonra ortadan kayboluyormus hayal oluyormus yani bir htc grubuda ayrılmıs ayrı üretmek için onlarda hayal olmus.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Cogu yerde yorum okudum bu tür ayrılan gruplar sonra ortadan kayboluyormus hayal oluyormus yani bir htc grubuda ayrılmıs ayrı üretmek için onlarda hayal olmus.
Newkia'ya güveniyorum ben :) Meego'cuları ve Symbian'cıları yanlarına alırlarsa iyi iş yaparlar :)

0MG90

0MG90

Üye
Newkia'ya güveniyorum ben :) Meego'cuları ve Symbian'cıları yanlarına alırlarsa iyi iş yaparlar :)

Bu Asya başkanının parası yok mu ya? Çıkarsınlar ilk önce bi sınırlı üretim telefon özellikleri normal devamı gelir ne de olsa.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Bu Asya başkanının parası yok mu ya? Çıkarsınlar ilk önce bi sınırlı üretim telefon özellikleri normal devamı gelir ne de olsa.
Tek telefonla yürümez, Jolla bu yüzden uzun sürmeyecek

Invoke

Invoke

Üye
Kolay değil öyle.

Üst Alt