S3 Sarj Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
S3 Sarj Sorunu
Merhaba arkadaşlar. Galaxy S3 de tasinilabilir wifi alani olusturduktan sonra sarja taksam bile telefonun sarji dolmak yerine azar azar azalıyor. Nedenini bilmiyorum bir sorun mu var bana yardimci olur musunuz???

mcnpl4

mcnpl4

Üye
usb kablon iyi degildir baska kablo bagla boyle bi sorun olmaz buyuk ihtimal. bende de film izlerken oluyodu artik baska usb kablosu kullaniyorum sarj icin daha hizli sarj oluyor

cancan59

cancan59

Üye
    Konu Sahibi
usb kablon iyi degildir baska kablo bagla boyle bi sorun olmaz buyuk ihtimal. bende de film izlerken oluyodu artik baska usb kablosu kullaniyorum sarj icin daha hizli sarj oluyor
kutudan çıkan orjinal kabloyu kullanıyorum hiç kullanılmamış sıfır kendisi... bunda bile olabilir mi problem?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben de oyle kullaniyodum ama evde eski telefonumun kablosu vardi o daha iyi. en son iyice bozuldu zaten hic bisey yapmasam da sarj oluyo gibi gosterip sarji dusuruyodu attim kenara

• Beğen
Tepkiler: cancan59
GrknYavas

GrknYavas

Üye
Merhaba arkadaşlar. Galaxy S3 de tasinilabilir wifi alani olusturduktan sonra sarja taksam bile telefonun sarji dolmak yerine azar azar azalıyor. Nedenini bilmiyorum bir sorun mu var bana yardimci olur musunuz???

cunku wıfı alanını kullanırken telefon butun donanımlarını kullanıyo nerdeyse . o yuzden senın kullandıgın sarj aletının amperı dusuk oldugu ıcın yanı standart amperde oldugu ıcın sarj etmek yerıne azalıyo aslında sarj edıyo ama az edıyo amperı yuksek bı sarj aletı alırsan telefonun bataryasını bozma ıhtımalın cok yuksek kısaca sarj etmek yerıne dusmesı cok normal sorun falan yok telefonda her telefon da olur oyle seyler :)

• Beğen
Tepkiler: cancan59

Üst Alt