Yardım Laptop Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
Laptop Önerisi
Arkadaşlar laptop alıcağım. Siz açdığım bir konuda MSI'yı önerdiniz. Sizce MSI mi almalıyım asus mu. Fiyat konusunda sıkıntım yok ama asus iyi değil diyorlar. Ve MSI yeni oyunları çalıştırır mı. Malum yeni oyunlar daha çok sistem gereksinimine sahip olacak. İsteğim laptop uzun ömürlü olsun. İşte link:

Buda MSI lerin linki:

Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim. Buda bir önceki konum:
https://www.maxicep.com/forum/konu/laptop-onerisi.843113/#post-6525189

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ben olsam bnu alırdm hem fiyatı uygun hemde oyun performansı asuslara göre daha iyi :10numara:

Uhops

Uhops

Üye
asus iyi değil diyorlar
:nono::nono::nono::nono::nono::kıskıs:Linkteki asuslar güzel ama göz boyamak için 16gb ram ve 4gb ekran kartı var ve pahalı ama yinede güzel :)

Bu linklerdeki laptopların hiç bi farkını göremedim(fiyat hariç)

Bunun ise 128Gb SSD'si var ve HDD'si 1000Gb

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
ben olsam bnu alırdm hem fiyatı uygun hemde oyun performansı asuslara göre daha iyi :10numara:

kardeş asuslar 16 gb ram 4 gb ekran kartı msı 8 gb ram 2 gb ektan kartı nasıl oyun performansı daha iyi oluyor.
:nono::nono::nono::nono::nono::kıskıs:Linkteki asuslar güzel ama göz boyamak için 16gb ram ve 4gb ekran kartı var ve pahalı ama yinede güzel :)

Bu linklerdeki laptopların hiç bi farkını göremedim(fiyat hariç)

Bunun ise 128Gb SSD'si var ve HDD'si 1000Gb

nasıl farkı yok ram hafıza ekran kartı farklı onlarda bide

Bunun ise 128Gb SSD'si var ve HDD'si
1000Gb olması iyimi yani kötümü.bide asus iyi mi deilmi anlamafım şimdi :D d.smiley koycana yazsaydın :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
By_Casparov

By_Casparov

Üye
kardeş asuslar 16 gb ram 4 gb ekran kartı msı 8 gb ram 2 gb ektan kartı nasıl oyun performansı daha iyi oluyor.
Ya dostum asusta nvidia 650m var msi de ise 660m ekran kartı var bide gddr5 ekran kartı modeline bak ram e değil.

Uhops

Uhops

Üye

nasıl farkı yok ram hafıza ekran kartı farklı onlarda bide

Bunun ise 128Gb SSD'si var ve HDD'si
1000Gb olması iyimi yani kötümü.bide asus iyi mi deilmi anlamafım şimdi :D d.smiley koycana yazsaydın :)
16gb RAM'lı pc ile 8Gb RAM'lı pc arasında normal kullanıcı için hiiiiç bi fark yoktur. 32Gb RAM olsa bile fark olmaz.

1000GB HDD olması normal 750GB hdd'lerden 250GB daha büyük ve SSD ile çoook daha hızlı çalışır.

Linkte 1,2,3 de verdiğim bütün ekran kartları ve ramlar aynı ?

Asus iyi ama o fiyata daha iyisi var.Yenilerde gtx765m var. @By_Casparov

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
16gb RAM'lı pc ile 8Gb RAM'lı pc arasında normal kullanıcı için hiiiiç bi fark yoktur. 32Gb RAM olsa bile fark olmaz.

1000GB HDD olması normal 750GB hdd'lerden 250GB daha büyük ve SSD ile çoook daha hızlı çalışır.

Linkte 1,2,3 de verdiğim bütün ekran kartları ve ramlar aynı ?

Asus iyi ama o fiyata daha iyisi var.
Yenilerde gtx765m var. @By_Casparov

tmm anladım teşekkürler. Peki o zaman en iyi gtx765m'liler diyebiliriz bende gtx765m ekran kartlı bir laptop alayım ama bir model versene örnek :) diğer özellikleride iyi olanından :)Saol kararım bu

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5

Üst Alt