Yeni Laptop alacağım önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Laptop alacağım önerileriniz?
Yeni laptop alacağım. Önerebileceğiniz laptop varmı ?

Bu laptop'u düşünmekteyim.

Bütçe = 3000 TL

Not: İnternet üzerinden alışveriş yapmamaktayım.

2.Not: verdiğim link 3.500 TL Evet ancak onu almam biraz zor yani destek alabilirsem ailemden. bu yüzden 3000 tl'yi geçmesin önerebileceğiniz laptop'lar.

Yaptığım şeyler fazla yok zaten ;
İnternette gezinirim , Oyun fazla oynamam (eski oyunları arada) , Dizi/Film kesin izlerim.

MaxipmaN

Üye

• Beğen
Tepkiler: Türe

MaxipmaN

Üye
buda güzel modelmiş. vatan'a satılıyor mu ve birde gösterdiğim model mi daha iyi yoksa bu mu?
ram ve 1tb avantajı var msı nin, tip olarak ta msi daha iyi
ekran kartında farkını ortaya koyar monster, işlemcide de ufak bi ghz farkı ile monster iyi

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
ram ve 1tb avantajı var msı nin, tip olarak ta msi daha iyi
ekran kartında farkını ortaya koyar monster, işlemcide de ufak bi ghz farkı ile monster iyi
yani msi'mi daha iyi yoksa monster'mı , gta 5 kasmadan hangisi oynatır ?

MaxipmaN

Üye
yani msi'mi daha iyi yoksa monster'mı , gta 5 kasmadan hangisi oynatır ?
8gb ram sorrun çıkarmayacağından gta5te, ve monsterda 960m ekran kartı olduğundan, monster daha yüksek ayarlarda oynatır, bu modelin aynısından var sanırım arkaşıma bunu tavsiye etmiştim, sadece bir oyun kastı dedi onda nvidia devreye giremedi sanırım, herşeyi fullde oynadı

• Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
8gb ram sorrun çıkarmayacağından gta5te, ve monsterda 960m ekran kartı olduğundan, monster daha yüksek ayarlarda oynatır
gta 5'i ikiside kaldırır mı? tek yükleyeceğim oyun o. Ultra'da , High'ta fark etmez. Low'da takılmadan oynatsa yeter bana. Msi'yi doğrusu tasarımını beğendim ve hafıza alanı daha büyük (bu benim en çok işime yarayacak çünkü dizi/filmleri arşiv yapıyorum.)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
gta 5'i ikiside kaldırır mı? tek yükleyeceğim oyun o. Ultra'da , High'ta fark etmez. Low'da takılmadan oynatsa yeter bana. Msi'yi doğrusu tasarımını beğendim ve hafıza alanı daha büyük (bu benim en çok işime yarayacak çünkü dizi/filmleri arşiv yapıyorum.)
ortada dalga geçerek oynatır msı, youtube de varsa modele özgü veya 850mli videoları izleyebilirsin

• Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
ortada dalga geçerek oynatır msı, youtube de varsa modele özgü veya 850mli videoları izleyebilirsin
Low'da oynatması benim için yeterli. Grafik'lere pek bakmıyorum çünkü oyunun zevkine bakıyorum. Monster modeli vatan computer mağazalarında satılıyor mu?

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve KAYIP-ADAM

MaxipmaN

Üye
  • Beğen

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
bu ürün mağazalarda yazıyor ancak bulunduğum yerin mağazasında olup olmadığını nereden anlayabilirim gitmeden?

searchengineer

Üye

• Beğen