Haber Nokia Lumia 1520 Varyantları Ayrıntılanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1520 Varyantları Ayrıntılanıyor
Nokia'nın 22 Ekim'de Abu Dhabi'de tanıtması beklenen ilk phablet modeli Lumia 1520'nin ayrıntıları gelmeye devam ediyor.

Amerika Birleşik Devletlerinde AT&T için özel olacak RM-940 varyantı Lumia925 ve Lumia1020 gibi opsiyonel kablosuz şarj seçeneğine sahip olacak. Lumia 1520'nin global versiyonu ise RM-938 varyant numarasına sahip ve kablosuz şarj özelliği dahili olarak bulunuyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
sizce lumia 920 mimi (bir çizik bile yok) 2.el kaça satarım ve lumia 1520 almak için üzerine ne kadar fiyat eklerim?

konu için teşekkürler

umutgidik

umutgidik

Üye
sizce lumia 920 mimi (bir çizik bile yok) 2.el kaça satarım ve lumia 1520 almak için üzerine ne kadar fiyat eklerim?

konu için teşekkürler
1520 Fiyatı - L920 Fiyatı -> (1900-900) = 1.000TL üstüne eklemen gerekebilir. İyimser senaryo bu şekilde

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520 kontratsız olarak at&t'de 699$ fiyattan satılacak. Lumia920 de 649$'dı. Lumia1520 Türkiye'de 1800 civarında olacaktır.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
1520 Fiyatı - L920 Fiyatı -> (1900-900) = 1.000TL üstüne eklemen gerekebilir. İyimser senaryo bu şekilde
internette ortalama 2. El fiyatı 750 tl. En iyisi lumia 1520 si olan birine bu telefonu verip + üzerine eklemem olacak. Hem 2. El almış olurum.

umutgidik

umutgidik

Üye
1520'yi 2.el alma derim neticede ilk phablet yanlış kullanan çok insan olacak "bence" :)

umutgidik

umutgidik

Üye
Mutlaka :) Ama inan bende şuan sabırsızlıkla bekliyorum 1520'yi fakat ilk phablet olacak olması beni endişelendirmiyor da değil. Ayrıca keşke fiyatı 1600ü aşmasa balıklama atlarım yoksa çıktıktan sonrada beklicem malesef

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sistem aynı olduğu için ilk phablet olmasından çekinmenize gerek yok bence.

umutgidik

umutgidik

Üye
sistem aynı olduğu için ilk phablet olmasından çekinmenize gerek yok bence.
Abi OS aynı fakat Hardware'de köklü ve ilk kez denenecek şeyler var. 4 çekirdekli bir CPU'dan bahsediyoruz ve bu cpu 32bit. Ayrıca 2 GB. bellek adreslemesi 32bitte ne kadar verimli olacak (dual channel olacağını varsayarsak bile). Uygulamalar nasıl tepki verecek merakla bekliyorum. elbette bu özellikte yığınla android cihaz var ama Microsoft mevcut bazı uygulamaları phablete göre yeniden portlayacak yada yeniden yazacaktır diye düşünüyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Abi OS aynı fakat Hardware'de köklü ve ilk kez denenecek şeyler var. 4 çekirdekli bir CPU'dan bahsediyoruz ve bu cpu 32bit. Ayrıca 2 GB. bellek adreslemesi 32bitte ne kadar verimli olacak (dual channel olacağını varsayarsak bile). Uygulamalar nasıl tepki verecek merakla bekliyorum. elbette bu özellikte yığınla android cihaz var ama Microsoft mevcut bazı uygulamaları phablete göre yeniden portlayacak yada yeniden yazacaktır diye düşünüyorum.
Microsoft bunun önlemini çoktan almıştır. Zaten mevcut durumda bu cihazlar mağazadaki mevcut uygulamalarla test ediliyor. Hali hazırda bir çok uygulama şu anda bile 1080p çözünürlük desteği güncellemesi alıyor. Aynı şekilde gdr3 sdk'sı yayınlandığında da geliştiriciler bir iki kodla uygulamalarını 1080p uyumlu hale getirebilecekler.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve umutgidik
umutgidik

umutgidik

Üye
O halde anlattıklarına bakılırsa bu cihazı almak için bir sürü haklı nedenimiz olacak abi :D

umutgidik

umutgidik

Üye
alalım diyorsun yani:islik
Abi illaki alınacak bu phablet, uykuma giriyor zaten şimdiden. Önce 2 ekim sonrada 22 ekim denince perişan olduk hepten. Şaka bir yana Kısmetse çıkar çıkmaz alacağım Allah nasip ederse :)

m542tf

m542tf

Üye
ben bekliyorum

PureFood

PureFood

Üye
ben 2520yi bekliyorum:D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Şöyle 4,5 ya da en fazla 5 inç civarında bir cihaz çıkarsalar da ben de elleri ovuşturmaya başlasam :eller:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR