Karşılaştırma Lumia 1520 ve Lumia 930 Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Senin mantığına göre şöyleki ios iphone 4s le 6 arasında bi fark yok samsung ace ile galaxy serisi arasındada bi fark yok neden çünkü sistemde mağazada aynı sonra mağaza olayı kişiden kişiye değişir sana yeterli gelmeyebilir benim için Fazlasıyla yeterli o yüzden mağazaya bakarak telefon alınmaması lazım sonuçta telefonuna 20 den fazla uygulama yükleyen kaç kişi var ki
:) Ben dersem :) Caps atayım mı:ehe:ehe

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1520 Güzelde Arkadaşlar Fiyat Vsyi Geçerken Şimdi İşin Şu Yanıda Var 930 Yeni Bir Cihaz Acaba Ayni Sensörmu Kullnmiş Nokia Onlarıda Bilmek Lazım

oznkrts

oznkrts

Üye
1520 Güzelde Arkadaşlar Fiyat Vsyi Geçerken Şimdi İşin Şu Yanıda Var 930 Yeni Bir Cihaz Acaba Ayni Sensörmu Kullnmiş Nokia Onlarıda Bilmek Lazım

Sensörler aynı ama videolarda 930 un daha iyi oldugunu düşünüyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

kartal-78

Üye
Yeni modeller çıktıkça 1520 nin fiyatı duşecektir ben 920 kullanıyorum ama 2015 yaz ayların 1520 ye geçeceğim ozamana kadar fiyatı düşer birde wodofone kampanya başlatmış eski teli alıyorlar yeni tel veriyorlar bu kanpanyada l1520 varmı acaba bilen varmı arkadaşlar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yeni modeller çıktıkça 1520 nin fiyatı duşecektir ben 920 kullanıyorum ama 2015 yaz ayların 1520 ye geçeceğim ozamana kadar fiyatı düşer birde wodofone kampanya başlatmış eski teli alıyorlar yeni tel veriyorlar bu kanpanyada l1520 varmı acaba bilen varmı arkadaşlar
O Tür Şeyler Her Zaman Zararına Olur

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
WP = :türkiye1: <3

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan, emz ve Aybin.Kilic
serinaga

serinaga

Üye
Biri kaç uygulamadan bahsetmişti :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Serhan
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Mağazayı sömürmüşsünüz resmen :kıskıs:

blackss

Üye
Merhaba sony z1 var sizce Lumia 1520 ile takas edeyim mi?

braayn

braayn

Üye
Merhaba sony z1 var sizce Lumia 1520 ile takas edeyim mi?

sende Z1 var ve Lumia 1520 ile takas diyorsan düşünme al lumiayı derim ama cihaz biraz büyük önce eline alıp hiç kullandın mı ? boyutu çok önemli değilse gözü kapalı al derim
.Z2 verseler yinede değişmem cihazımla :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
sende Z1 var ve Lumia 1520 ile takas diyorsan düşünme al lumiayı derim ama cihaz biraz büyük önce eline alıp hiç kullandın mı ? boyutu çok önemli değilse gözü kapalı al derim
.Z2 verseler yinede değişmem cihazımla :)
Snap dragon 800 ü 801 ile değişmemek tamamen zevk meselesi fakat üzülmeyin kimse böyle bir takasa girmez :)

blackss

Üye
Ya microsoft a güvenemiyorum yoksa şu anki şartlarda z1 ile nokia 1520 yi başa baş takaslayabilirim diye düşünüyorum. İşte tek sorun ölü yatırım mı?

braayn

braayn

Üye
Nokia lumia 1520 makro video çekimi

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nokia lumia 930 makro video çekimi

efsane 1020 makro çekimi

• Beğen
Tepkiler: ceza87
Serhan