Faturasız Internet Hızında Yüksek Bir Düşüş

Sponsorlu Bağlantılar

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Internet Hızında Yüksek Bir Düşüş
Arkadaşlar telefonum 5800 XM 3G ile internet bağlantı hızı sürekli değişiyo
paketi ilk yaptıgım zaman 350-400 kb/s kadar hıza çıkıyo aradan 1-2 saat geçtiği zaman hız 10-15kb/s civarına düşüyo ve bi daha hiç artmıyo neden böyle bilgisi olan var mı ?

skylinegti

skylinegti

Üye
Arkadaşlar telefonum 5800 XM 3G ile internet bağlantı hızı sürekli değişiyo
paketi ilk yaptıgım zaman 350-400 kb/s kadar hıza çıkıyo aradan 1-2 saat geçtiği zaman hız 10-15kb/s civarına düşüyo ve bi daha hiç artmıyo neden böyle bilgisi olan var mı ?
eğer internet paketin eski cepnet ise adil kullanım hakkını bitirince hızın 10-15 kb'a düşer ve sınırsız kullanırsın...

• Beğen
Tepkiler: manax
manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
paketim eski cepnet paketi aylık sınısız giriyorum işte eskş oldugu içinmi öle oluyo yani ?

skylinegti

skylinegti

Üye
paketim eski cepnet paketi aylık sınısız giriyorum işte eskş oldugu içinmi öle oluyo yani ?
aynen mesela aylık 100mb paketin varsa 100mb bitince hızın 10-15 kb hızla sınırsız devam ediyorsun...

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
bunu değiştirmenin bi yolu varmı peki ?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Evet var daha fazla para

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
paketi iptal etmeyi düşnmüyorum zaten pc üzerindede telefon ile bağlanıyorum çünkü teşekkür ederim

skylinegti

skylinegti

Üye
paketi iptal etmeyi düşnmüyorum zaten pc üzerindede telefon ile bağlanıyorum çünkü teşekkür ederim
önemli değil bu arada sınırsız paketi iptal ettirmeyip en iyisini yapıyorsun çünkü millet arıyorda bulamıyor...

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil bu arada sınırsız paketi iptal ettirmeyip en iyisini yapıyorsun çünkü millet arıyorda bulamıyor...
haklılar zaten dogru düzgün internet paketi yok zaten 2 senedir bu şekilde kullanıyorum zaten :)

Uhops

Uhops

Üye
Cepnet paketi hangi operatörün?

Da®kness

Da®kness

Üye
Ben 14 ken aldım 15 oldu :cool:
Bizde 7.99 iken aldık 9.99 yaptılar daha sonrada 11 oldu.
Paket alıma kapanmıştı tekrar alıma açılmadı ama EFSANE CEPNET GERİ DÖNDÜ deyip yeni paketler yapmışlardı. 250 mb tan sonra hızları düşüyor. O paketlerde yeni alımlara kapanmış bu gün vodafone sitesinden paketlere bakarken gördüm.
15 liralık alıma kapanan pakete ait sayfa
11 liralık alıma kapanan pakete ait sayfa

• Beğen
Tepkiler: .caner.
manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
internet hızı düşmese yerel ağdan farksız mükemmel bi hız oluyo

boyabatlı

boyabatlı

Üye