Android Fifa14 En Güzel Gollerinizi Paylasin

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Android Fifa14 En Güzel Gollerinizi Paylasin
Merhaba arkadaslar FİFA14 de en guzel gollerimizi bu konu altinda paylasalim paylasmak icin golu attiktan sonra Youtube simgesi geliyor ona tiklayip onaylayin youtube kanaliniza yukleniyor.
Youtubeden de burada paylasabilirsiniz.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Firikikten muhteşem gol yedim keşke ekleseydim buraya paylaşırdım izlerdik. :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

Samet.25

Konu Sahibi
cok guzel goller atma firsati sunuyo oyun cok guzel yapmislar

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Evet galiba bu sene bilgisayardan fifa yada pes oynatmayacak bana. Pesi yükledim aşırı güzel ama kontrolleri çok zor bilgisayarda.

mertcan01

mertcan01

Üye
Bilginiz varsa paylasirmisiniz.. fifa14 note 2 ye uyumlu mu ? Yada uyumlu olarak pes 14 pes13 var mi ? Tlf da suan 12 var.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bilginiz varsa paylasirmisiniz.. fifa14 note 2 ye uyumlu mu ? Yada uyumlu olarak pes 14 pes13 var mi ? Tlf da suan 12 var.
Fifa 14 uyumlu evet. İndirdiğiniz 1 gb'lik dosyayı android/obb dizinine atacaksınız ve apk yükleyeceksiniz bu kadar.

mertcan01

mertcan01

Üye
tesekkür ederim kardesim. pes 2012 gibi yuklemesi gibi o zaman. onuda hayal meyal hatırlıyordum :D

Samet.25

Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

en cok hosuma giden golum bu .d

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4
mertcan01

mertcan01

Üye

en cok hosuma giden golum bu .d

Iyiymis walla.. bu arada hangi modda oynadığını ogrenebilirmiyim ?
Birde face e yukleyemiyoruz sanirim . videoyu yada yanlis bisey mi yapiyorum. Bilgilendirebilirmisin nasil yapildigina dair..
Ve bu calim atarken yapilan artislik hareketlerini parmak sekliyle veriliyorla bunun hangisi nasil yapiliyor die bilgilendirmesi mevcut mu

Samet.25

Konu Sahibi
Iyiymis walla.. bu arada hangi modda oynadığını ogrenebilirmiyim ?
Birde face e yukleyemiyoruz sanirim . videoyu yada yanlis bisey mi yapiyorum. Bilgilendirebilirmisin nasil yapildigina dair..
Ve bu calim atarken yapilan artislik hareketlerini parmak sekliyle veriliyorla bunun hangisi nasil yapiliyor die bilgilendirmesi mevcut mu
pro da oynuyorum.Faceye yuklenmiyo bende yukleyemedim sadece youtubeye yukleyebiliyorum. bu hareketleride tek tek gostermedi bende kendim ogrendim

mertcan01

mertcan01

Üye
pro da oynuyorum.Faceye yuklenmiyo bende yukleyemedim sadece youtubeye yukleyebiliyorum. bu hareketleride tek tek gostermedi bende kendim ogrendim

Youtube ye baglanmamistim oyle deneyim birde. Word class çok agir oynatmiyor resmen tlf da yada zorlaniyorum.
Ilk o butonun neye yaradiginu bilmiyordum. Sonra sans eseri on izlemede gordum denedim. Cesitlerini öğrenmek için sordum. Demek kurcalaya kurcalaya cozecez

Samet.25

Konu Sahibi
Youtube ye baglanmamistim oyle deneyim birde. Word class çok agir oynatmiyor resmen tlf da yada zorlaniyorum.
Ilk o butonun neye yaradiginu bilmiyordum. Sonra sans eseri on izlemede gordum denedim. Cesitlerini öğrenmek için sordum. Demek kurcalaya kurcalaya cozecez
aynen

Buğra

Buğra

Admin
Yaklaşık 35m civarında kaleye sırtı dönük bir şekilde isco ile birden vurdum ve bir baktım gol olmuş ilginçti ama güzeldi :ehe

• Beğen
Tepkiler: mertcan01

Samet.25

Konu Sahibi
Yaklaşık 35m civarında kaleye sırtı dönük bir şekilde isco ile birden vurdum ve bir baktım gol olmuş ilginçti ama güzeldi :ehe

aynen cok guzel goller oluyo buraya koyarsak guzel olur aslinda :D

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Gol süpermiş. :spr

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Rövaşata ile atsaydın 35 metreden ..
Olmamış o .:ehe

• Beğen
Tepkiler: Buğra
CABBAR

CABBAR

Üye
Bu da benden :ehe

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Üst Alt