Arkadaşlar Sahibinden.com Da Kandırıldık :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Sahibinden.com Da Kandırıldık :(
beyler arkadaş ve ben siteden ram aldık 40 liraya kingston 2 gb güya sıfır deniliyordu. Bize bi geldi adam poşete koymuş kargoya vermiş ne belgesi var nede garanti etiketi vardı neyse ram i taktık baktık windows açılmıyo biz de bozuk olabileceğinden şüphelendik rami bilgisayarcıya götürdük adam baktı bu bozuk dedi lanet olası adam kekledi bizi . Adama siteden mesaj attık adam siz bozmuşsunuzdur diyor. Sonra adama o kadar yazdık cevap bile vermedi . Şimdi kandırıldığımıza mı üzüleyim paraya mı bilemedim:(

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
İkisinide

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Geçmiş olsun bu arada :(

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim benden sana tavsiye internette kimseye güvenme

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İnternetten alışveriş normal alışveriş kadar güvenlidir.Yapacağınız alışverişin içeriğine göre değişsede her durumdada bu tip sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Kısaca şahsi fikrim bu tür sitelerden alşveriş yapmadan önce aracı-satıcı ilişkisini iyice irdelemektir.Geçmiş olsun bu arada ürün ilanında size sıfır olarak belirtildiyse ilan numarası ve bilgilerle tabi kargodan almadan çekilmiş bir resmiyle başvursaydınız bence sonuç alırdınız.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
sait abi elimizde ilan numarası var lakin ürünü aldığımız için adam ilanı kaldırmış doğal olarak. Peki nereye başvuracağız.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Bahoz47

Üye
GET alışverişi yapılmadığı için yapacak bişey yok Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Mümkünse bir dahaki sefere GET ile veya elden yapın alışverişinizi. BEnim daha önce oradan alışverişim oldu. Ben elden yaptım alışverişimi. Hiçbir sorun da çıkmadı.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
@Oğuzhan kardeşimin verdiği linkteki gibi sözleşmeyi okumalısın kardeşim şu an için yapılacak pek bir şey yok

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
ak_al

ak_al

Üye
Get olmaması kötü :( geçmiş olsun. Umarım bir çözüm yolu bulunur.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Keske Get olsaydi neyse gecmis olsun :(

hikmet366

hikmet366

Üye
geçmiş olsun abıme de kargo para si yok demişler eve geldı kargo parası aldılar :)

burhankoxp22

Üye
bende sahibinde telefon vs birşeyler sattım kargo bile gönderdim en son sattıgım şey 5800 boardı alıcı ile anlaştık dedim paranın yarısını yatır sonra kargoyu göndereyim o yatırdı gönderdim aldı telefonun boardını degiştirmiş sıkıntı olmadıgını söyledi ve geri kalan anlastıgımız gibi gönderdi parayı kazananıda alıcıyı da düşünmek lazım ama bosver uzun laf açılacak :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kandırıldıgına üzül

Samet.25

daha dikkatli olmak lazim net alisverislerinde bende 2 3 kere sahibindenden aldim kapida odemeli sıkinti cikmadi gecmis olsun

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
beyler arkadaş ve ben siteden ram aldık 40 liraya kingston 2 gb güya sıfır deniliyordu. Bize bi geldi adam poşete koymuş kargoya vermiş ne belgesi var nede garanti etiketi vardı neyse ram i taktık baktık windows açılmıyo biz de bozuk olabileceğinden şüphelendik rami bilgisayarcıya götürdük adam baktı bu bozuk dedi lanet olası adam kekledi bizi . Adama siteden mesaj attık adam siz bozmuşsunuzdur diyor. Sonra adama o kadar yazdık cevap bile vermedi . Şimdi kandırıldığımıza mı üzüleyim paraya mı bilemedim:(

Öncelikle büyük geçmiş olsun kardeşim. Bu tür sitelerde ürün almadan önce kişi hakkında yapılan olumlu/olumsuz yorumları göz önüne getirerek güvenli alışveriş için kontrol etmelisiniz.
Neyse geçmiş olsun, Allah'ından da bulsunlar.
Halini anladığım için sana bir güzellik yapmak istiyorum az da olsa moralin yerine gelmesi için..
Ekran kartının modelini yazar mısın ?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı hd 5670ekran kartı hd 5670

messevim

messevim

Üye
Kardeşim eğer bu gibi sitelerden alışveriş yapacaksanız karşı tarafa kargonun ptt ye verilmesini ve verilirken de kapıda kontrollü ödeme şeklinde gönderilmesini söyleyin. ve böylece kargo parasını vermeden önce ürünü açıp inceleme fırsatı bulursunuz. Geçmiş olsun kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt