Tavsiye Yeni Bir Android Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Bir Android Telefon
selam arkadarlar markasi lg p503 optimus one bir telefonum vardi. Turkcell in normal updatesini (android 2.2.1 frayodan 2.2.2 ye update yaparken "2.3 sanmistim ben.. :( )
ebediyete kadar kaybettim kendisini. Zaten 3 yasinda vardir. fiyatida 300-400 du. Her neyse.
artik yeni bir telefon alayim diyorum. Butce (600-100) arasi. biraz genis aralik ama cebime belli olmaya bilir. Bu fiyat araliginda en iyi performans ala bilecegim android telefon onerirmisiniz !!
oyun oynarim baya ama kamerasida iyi olsa fena olmaz :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
GMD :close_tema:

Invoke

Invoke

Üye
650 gmd. En mantıklı tercih.

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
gmd nin özellikleri nasil. Fazla para veripte güzel bi note 2 alsambile. Balyoz gibi tasimak istemiyorum.

Invoke

Invoke

Üye
Paran varsa alabilirsin, bir süre sonra küçük bile gelir. Alışırsın, kullanımı daha kolay olur, zor olmaz.GMD o fiyat için ideal tercih.

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Paran varsa alabilirsin, bir süre sonra küçük bile gelir. Alışırsın, kullanımı daha kolay olur, zor olmaz.GMD o fiyat için ideal tercih.
insan doyumsuz para cok olsa note 3 bile alirizda :) su gmd kisaltmasini yi acarmisin. arastirayim biraz.General Mobile Discovery buldumda kasma yapar gibi geldi bana biraz almisken iyi bise alsamiydik.. :/

istisna97

istisna97

Üye
Kasma yok arkadasimda var sıfır kasma cok iyi

Invoke

Invoke

Üye
Evet general mobile discovery. Markası seni biraz ürküttü sanırım. F/P telefonu. 650liraya en iyi performansı verecek cihazlardan biri hatta belki en iyisi performansı verecek cihaz diyebiliriz.Forumda çok konusu var discoverynin çok konuşuldu çok tuttu, hakkında yorum bulman zor olmaz. maxicepden, diğer forumlardan ya da youtubedan faydalanabilirsin. :sirit:https://www.maxicep.com/forum/konu/general-mobile-discovery-ana-konu.813913/

HAM ZA

HAM ZA

Üye
insan doyumsuz para cok olsa note 3 bile alirizda :) su gmd kisaltmasini yi acarmisin. arastirayim biraz.General Mobile Discovery buldumda kasma yapar gibi geldi bana biraz almisken iyi bise alsamiydik.. :/
General mobile discovery stock rom kullandigi icin Stabildir kasma yapmaz

BaranASYA

BaranASYA

Üye
Tek kelimeyle General Mobile Discovery.

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
gmd yi arkadasta var denedim s3 le kapsir gibi. Ince ve cok da guzel. Ama gta vice city yi ikisindede kullandim ve gmd tam cozunurluk te kasma oluyor.ppsspp yide denemek lazim god of war oynamayi dusunuyorum :/ ama gmd de en onemlisi garantisi sikintili. Telefon bozulursa tamiri kardeslerim :/

Üst Alt