General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

General Mobile Discovery

Özelliklerini kısaca yazıyım.
-4.7''hd ips 1280x720 ekran
-1.2 ghz dört çekirdekli cortex a7 işlemci
-1gb ram
-PowerVr sgx544 gpu
-8mp fhd kamera
-DTS sound
-7.59mm incelik
-Beyaz,mavi,siyah,pembe renkler
-Çift sim kart
-Uygulamaları sd karta kurabilme vs vs

Fiyati 649 lira

Kendimde aldim ve cok memnunum herseyiyle cok iyi bir telefon kesinlikle tavsiye ederim eger sorulariniz varsa pm den sorun cevaplarim:)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
General Mobile Kullanici Listesi:

-Kerim(siyah)
-Tahir(beyaz)
-CABBAR(mavi)
-OPC(siyah)
-Buğra(mavi)
-L-LumieRe(mavi)
-06kubilay06(siyah)
-qhost37
-StaLKeR-190E(siyah)
-Cihad Ozkan(mavi)
-Weewoo(mavi)
-EmReRoGlu
-The_jolly(beyaz)
-DalvikCache(beyaz)
-rmzn_22(beyaz)
-ozgur1998
-aBout(siyah)
-muhin13(siyah)
- mertxxcan(beyaz)
-muslumcu46(siyah)
-Ozkan Ç.(siyah)
-secret26(beyaz)
-m5c4(beyaz)
-tinasoft(siyah)
-danismaz61(beyaz)
-luccy77
-seco_can_can(beyaz)
-keyifvakti(beyaz)
_ordeal_(mavi)
-hakanaydogan(beyaz)
- extazyboy(mavi)
-Peocawe(siyah)
-black37(siyah)
-TheOldBros(beyaz)
-basri111(mavi)
-Ccihat67(beyaz)
-kapadokyaliusta(beyaz)
-cunun8(mavi)
-sparrow61(siyah)
-BaranASYA(mavi)
-nokiabelle(siyah)
-m_kan(beyaz)
-caglar.b(beyaz)
-oznbkr7
-sumer35(beyaz)
-breksan
-tory1tory(siyah)
-MehtapSaygi(pembe)
-Mufche(siyah)
-Halilcan5594(beyaz)
-attach97(siyah)
-krt23(beyaz)
-dulger1(siyah)
-TeknoÖmer(mavi)
-Po1ntshot(siyah)
-polat_karaduman(siyah)

Telefonu kullanan diger arkadaslar bana özel mesaj atın eklerim ve rengininde belirtin.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İnceleme Videoları:

Telefonu eksileri ve artılarıyla inceleme
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İsmail (OPC) kardeşimizin incelemesi ve kutu içeriği

Genel İnceleme

Başka bi' Genel inceleme

Real Racing3 oynanışı

Ekran Kalitesi

Kamera Özellikleri

Bağlantı Hızı

Süper İncelik

DTS Sound

Başka bi inceleme

Temple Run2 oynanış

Örnek Video Çekimi

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, Baranbaris, bestprence27 ve 13 diğerleri

LimePie

LimePie

Üye
Kardeşim bende düşünüyorum ama güncelleme sıkıntı olurmu onu bilmiyorum fiyatına göre çok çok iyi özellikleri var.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
ben planetten sonra gittim bunuda aldım ön yüz s3 e çok benziyor performans çok çok iyi sistem güncellemeside windows gibi bakılabiliyor sıkıntı olacağını sanmıyorum sistem güncellemesi diye bir seçenekten kontrol ediliyor kamera ve ekran çözünürlüğü de çok iyi gerçek renk oyuna gelince yeni oyunları kasmadan çalıştırması çok iyi tek sıkıntı dahili hafızası 2 gb kullanıcıya birde unutmadan şarj ömrü biraz düşük gibi geldi bana alacak olanlara hayırlı olsun şimdiden :)

• Beğen
Tepkiler: onurca06

yoyofurkan

Üye
dahili hafíza sıkıntı yapmıyormuş telefonun rootsuz kendi ayarı var herşeyi karta kurabiliyorsun

- - - Eklendi - - -

nova 3 çalışírmı bu cihazda acep

Buğra

Buğra

Admin
dahili hafíza sıkıntı yapmıyormuş telefonun rootsuz kendi ayarı var herşeyi karta kurabiliyorsun

- - - Eklendi - - -

nova 3 çalışírmı bu cihazda acep
şuan piyasadaki tüm oyunları sorunsuz çalıştırabilirsiniz 0 kasma ile yağ gibi tüm oyunlar bu telefonda :)

• Beğen
Tepkiler: Secret26
Seglopsi

Seglopsi

Üye
casper ile ayni donanimda bir cihaz mi?

- - - Eklendi - - -

gpu'yu yeni gordum sgx544mp oldukca basarili ve fiyati da cok uygun.

MrExpert

MrExpert

Üye
Açıkçası gm den böyle bir cihaz beklemezdim baya iyimiş :hmmm

Zaten gm üretmiyormuş :ah

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bende düşünüyorum ama güncelleme sıkıntı olurmu onu bilmiyorum fiyatına göre çok çok iyi özellikleri var.

4.2 zaten en yeni sistem simdilik.en az 1.5-2sene rahat idare eder:oke:orjinal guncelleme gelmezse custom romlar cikabilir ama dedigim gibi cikmazsada sorun yok 4.2 idare eder ilerde:)

partyhard

Üye
oha lan 2bin liralık cihaz bu

• Beğen
Polymath

Polymath

Üye
mükemmel telefon... General mobilee helal olsun....İşler değişiyor yavaş yavaş...

• Beğen
Tepkiler: ReDMeMooo, TeknoÖmer, nazilliden ve 1 kişi daha
LimePie

LimePie

Üye

4.2 zaten en yeni sistem simdilik.en az 1.5-2sene rahat idare eder:oke:orjinal guncelleme gelmezse custom romlar cikabilir ama dedigim gibi cikmazsada sorun yok 4.2 idare eder ilerde:)

genede güncelleme çıkarsa iyi olur şuanki sistemide iyide olsun ya yenilik her zaman iyidir zaten telefonun ayarlarında güncellemeleri kontrol et varmış çıkarsa yüklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
genede güncelleme çıkarsa iyi olur şuanki sistemide iyide olsun ya yenilik her zaman iyidir zaten telefonun ayarlarında güncellemeleri kontrol et varmış çıkarsa yüklenebilir.
bence güncelleme yapacaktır en kötü 4.3 güncellemesi çıkarır en kötü. belki bir umut 5 gelebilir bu cihaza çünkü kötü bir cihaz değil

• Beğen
Tepkiler: LimePie
LimePie

LimePie

Üye

bence güncelleme yapacaktır en kötü 4.3 güncellemesi çıkarır en kötü. belki bir umut 5 gelebilir bu cihaza çünkü kötü bir cihaz değil

Aynen öyle kardeşim en kötü ihtimal 4.3ü çıkarırlar.ileride belkide 5te çıkabilir.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve Buğra
Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi

Dogru tabi:)

• Beğen
Tepkiler: LimePie

yoyofurkan

Üye
telefon güzelde general mobile bugüne kadar hangi android teline güncelleme vermişki bu telefonu alan 4.2 ye çakılmaya razı olucak

Buğra

Buğra

Admin
telefon güzelde general mobile bugüne kadar hangi android teline güncelleme vermişki bu telefonu alan 4.2 ye çakılmaya razı olucak

ama bu telefon oldukça fazla sattı ve satmaya devam ediyor bu yüzden gm boş bırakmaz telefonu

• Beğen
Tepkiler: onurca06 ve LimePie

MaxipmaN

Üye
rom desteği olmazmı ki yaw öğrenci olmazsam para kazansam hemen alırdım s4e gerek olmazdı

• Beğen
Tepkiler: onurca06 ve LimePie
LimePie

LimePie

Üye
telefona baya istek olursa gm boş durmaz güncelleme verir telefona çünkü müşteri memnuniyeti kazanmak istiyor.Kendini öne çıkarmak istiyor

- - - Eklendi - - -

valla arkadaşlar kim ne derse desin telefon on numara gm olması sizi yanıltmasın.Önemli olan işlevidir

• Beğen
Tepkiler: onurca06 ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
bi zahmet versin ozaman güncelleme

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun alacagi guncelleme blu life play'a bagli olur bence.gm tek basina 4.3 veya 5.0 cikarabilecegini sanmiyorum.ah bi de cyanogenmod ciksa su telefona cok iyi olur

• Beğen

Üst Alt