yeni bir android telefon

Sponsorlu Bağlantılar

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
yeni bir android telefon
yeni bir android telefon alayim diyorum. butce 1000-1200 tl hizi iyi ne onerirsiniz?

Lohengram

Lohengram

Üye
Galaxy Note 2-LG Optimus G veya 4X

Matthe

Matthe

Üye
Nexus 4 ve ya Note 2

Bu yeni çıkan General Mobile Discovery'de baya performanslı bir telefon. Özelliklerini araştırın derim. Fiyatıda 599 lira. Baya güzel...

Lohengram

Lohengram

Üye
Nexus 4 ve ya Note 2

Bu yeni çıkan General Mobile Discovery'de baya performanslı bir telefon. Özelliklerini araştırın derim. Fiyatıda 599 lira. Baya güzel...

Bende onu yazacaktım ama bütçe fazla olunca :ehe

Kerim.

Kerim.

Üye
Note2

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hiz istiyorsan nexus 4 le kapisacak bir telefon tanimiyorum

messevim

messevim

Üye
note 2. Ama fazla kaba

Matthe

Matthe

Üye
Hiz istiyorsan nexus 4 le kapisacak bir telefon tanimiyorum

Her şeyin sadesi makbuldür. Nexus cihazlara hastayım bu konuda. Samsungun oyuncaklarından nefret ediyorum zaten milyonlarca özellik ekleyip o telefonu kastırıyorlar iğrenç bişey. 1200 lirayada alıncak en güzel telefon bence Nexus 4...

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Her şeyin sadesi makbuldür. Nexus cihazlara hastayım bu konuda. Samsungun oyuncaklarından nefret ediyorum zaten milyonlarca özellik ekleyip o telefonu kastırıyorlar iğrenç bişey. 1200 lirayada alıncak en güzel telefon bence Nexus 4...

1200 tlye degil, alinacak en guzel telefon bence

Kerim.

Kerim.

Üye

Note2ye kur bi aosp veya cyanogenmod bak nasil oluyor telefon:D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ayni olmuyor iste, sonucta telefon google a ait, yani sen kendi cocuguna mi daha cok deger verirsin baskasininkine mi? :)

furkann20

furkann20

Üye
büyük telefon seviyorsan note 2, yoksa nexus 4 öneririm.

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
ben galaxy s3 alayim diyordum. ama nexus 4 u de sevdim. telefonu root layip aosp cyanogenmod link 2sd root explorer gibi gibi erisim programi ve oyun icinde ppsspp emulatorunu veya nova 3 modern combat 4 rr3 gibi sd dosyali 3d oyunlari kasmiyacak bir telefon ariyorum. kararsiz kaldim nexus 4 mu yoksa s serisimi x peria da guzel ..:/ lg de 1 yil sonra update bile ettirmiyor telefonu. suan lg p503 optimus one var. ikiyildir update gelmedi hic. 2.2.1 de kaldi surum

Matthe

Matthe

Üye
Nexus 4'e güncellemeyi LG değil Google veriyor. İlk güncelleme alan cihazlar Nexuslardır zaten

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Senin telefonun nexus 4 kardesim, ayrica nexus lar herkesden once guncelleme aliyor

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
peki nexus un + lari ve - leri nedir. calistira bilecek mi degigim programlari? ( S ) serisi sade piyasa degeri olan telefon mu?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Nexusla hiz konusunda yarisan yok, tum guncellemeler ilk onlara geliyor, 2gb ram var uygulamalari acabildigin kadar ac, eksilerinde ise hafiza karti girisi yok ama bence sorun olmuyor, en dusuk versiyonu 16 gb olarak geliyor zaten ki bana fazlasiyla yetiyor.