SAMSUNG GALAXY Y ROM ATTIM AYARLAR KISMI AÇILMIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

mert karaca

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG GALAXY Y ROM ATTIM AYARLAR KISMI AÇILMIYOR
Arkadaşlar telefonuma root attım sonra cyonegonmod rom yükledim ve telefonumu açtım . Başarıyla çalıştı herşey iyiydi sonra ota updater den güncelleme geldi tıkladım açtım sonra tekrar açtığımda s3 menüsü vardı ama ayarlar açılmıyor . Ayarlar açılmayınca ne wifi ne arama ayarları yapabiliyorum ayarlar gidince zor durumda kaldığımı anlamışsınızdır zaten . Nasıl ayarları geri getirebilirim ya da orjinal yazılım atabilirim ?

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
kardeş geri orjinale dönebilirsin bana özel mesaj at yarn yapalım 12:00den önce veya 18'00den sonra yaparım sonra benim bi konum var galaxy y rom ordam o romu yükleyebilirsinya da kardeş boşver şu linkten hallet

mert karaca

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok sağol hemen yapmaya başlayacağım . Rom attığıma pişman oldum , telefonda ayarlar durunca zor durumda kaldım . Aydınlattığın için saol :biggrin:

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Kardeşim çok sağol hemen yapmaya başlayacağım . Rom attığıma pişman oldum , telefonda ayarlar durunca zor durumda kaldım . Aydınlattığın için saol :biggrin:
önemli değil kardeş benim romum var istersen onu at hiç sorun yok ben kullanıyorum

mert karaca

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim çok yardımcı oldun telefonum düzeldi orjinal yazılım odinle kurdum . Olmasaydı garantide yoktu ama saol tekrar :alkis

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Teşekkür ederim çok yardımcı oldun telefonum düzeldi orjinal yazılım odinle kurdum . .Olmasaydı garantide yoktu ama saol tekrar:alkis
Önemli değil ama swype kullanıyorsan artık kullanamayacaksn çünkü rom ingilizce

Üst Alt