Nokia'dan iki yeni aksesuar DT-601 ve DC-19 şarj üniteleri

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'dan iki yeni aksesuar DT-601 ve DC-19 şarj üniteleri

Nokia bugün resmi bloğundan yaptığı duyuruyla iki teni aksesuarı daha kullanıcıların beğenisine sundu.

DT-601 – wireless charger​

Nokia'nın bir çok modelinde dahili bazı modellerinde de opsiyonel olarak sunduğu Kablosuz şarj özelliği için tamamlayıcı aksesuarı olan Kablosuz şarj ünitelerine bir yenisi daha eklendi. DT-601, DT-900'un aksine küçük ve çok daha hafif modeli. 65mm çapında ve 8mm kalınlığa sahip DT-601 1,5 metre kablosu ve Lumia renklerine uyumlu renkleriyle geliyor.

DT-601'in dağıtımına bu ay asya-pasifik ülkelerinde başlanacak ve fiyatı 29€ olarak açıklandı. Sarı,Mavi,Kırmızı,Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle kullanıma sunulacak DT-601'in kısa sure içinde ülkemizde de satışa çıkması bekleniyor.

DC-19 – Universal portable USB charger​

Nokia'nın geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı DC-18 portatif şarj cihazı henüz ülkemize gelmeden Nokia'dan yeni bir portatif şarj cihazı duyurusu daha geldi.

DC-19 99.5mm boya ve 25.4mm kalınlığa sahip. DC-19'un en can alıcı özelliği ise şarj kapasitesi. Küçük ve sevimli aksesuar 3200mAh batarya kapasitesine sahip. Siyah,Beyaz,Sarı ve Mavi renk seçenekleriyle gelicek olan DC-19'un fiyatı ise29€ olarak açıklandı.

Led göstergeye sahip DC-19 bu ay piyasada satışa sunulacak.

• Beğen
Tepkiler: EroL ve Buğra

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Alacaklara hayırlı olsun bende araç kiti alsam iyi olacak ya N8 e almıştım bu telefon ona sığmıyor uyuz oldum masraf çıktı

ÖEY

ÖEY

Üye
Haber için teşekkürler üstad. DC-19 alınabilir duruyor. Kapasitesi gayet güzel:oke:

narnia16

narnia16

Üye
Çok şirinler ya :bleh: DC-19' u geldiği gibi alırım. Fazla bekletmezler inşallah :)

dakamon

dakamon

Üye
DC-19 un kapasitesi beni etkiledi açıkcası. Alınabilir

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler.çok güzeller

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
her telefonda çalışıyor mu ?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: 3200mAh süper :aha:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Daha yeni 2200 mAh DC-16 aldım :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bence onu soruaktım dc-16 lar 1.5 dolum saglıyor deniliyordu 2200mah diyem igeçiyor birde bu dc-18 veya dc19 hangisi daha iyi sonuçta ikiside gelmedi bende dc-16 almayı düşünüyordum ama bu gün bu haberi görünce beklemeyi düşünüyorm artık

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
bence onu soruaktım dc-16 lar 1.5 dolum saglıyor deniliyordu 2200mah diyem igeçiyor birde bu dc-18 veya dc19 hangisi daha iyi sonuçta ikiside gelmedi bende dc-16 almayı düşünüyordum ama bu gün bu haberi görünce beklemeyi düşünüyorm artık
Batarya kapasiteleri: DC-19>DC-16>DC-18
Yani bana göre en iyisi DC-19

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Teşekkürler haber için güzel aletler aslında şirinler :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
benim birde sorum olucak bu aletler hızlı sarj mı yapıyor acaba yoksa normal sarjmı bana normal sarj eden alet lazımda

LittleTower

Üye
Bu DC-19 Türkiye'de satışa çıktı mı haberi olan var mı? bir de çıktıysa nereden bulabilirim ben onu

dakamon

dakamon

Üye
Xiaomi 10400 mah lık bir küçük taşınabilir pili 11 dolar gibi bir fiyata çinde sattı ki samsung ve lg nin pillerini kullanarak yaptı bunu. Umarım ülkemize de gelir bir şekilde. 39euro yani 116 tl çok büyük para şu 11 dolarlığın yanında.Çine gidip gelecek olan bi arakdaşım olsa 4 5 tane aldırtıcam valla burada tanesini 200 tl den kapış kapış satarım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
harici şarj cihazı almayı düşünenlere kesinlikle DC-50 tavsiye ederim.

luckysleven

luckysleven

Üye
Şuanda 925 için kullanabileceğim şarj aleti var mı bu tip ?

Üst Alt