Haber Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

Luck Star

Luck Star

Üye
3579 olmuş. Hızla düşer o aldırış etmeyin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ArMaGeDdOn_87

Üye
tasarımını beğenmedim,S7 EDGE daha güzel

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye

Video'da dk 0:45'te turuncu renkli ikona bakarsak Note 7'nin rengi daha soluk duruyor bence. Acaba yine ekran mı değişti. Çünk yeni ekranlara benzemiyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

boyabatlı

boyabatlı

Üye
İşte her zamanki gibi ben o konularda beklemene gerek yok birebir aynısı olacak dediğim zaman tepki verdiler yine ben kötü oldum ama anlayan kim :D

Note serisini bir spen ayakta tutamaz diye düşünüyorum. Ama spen artık eskisi gibi sadece bir şeyler yazmaya yaramıyor baya değişmiş... Note 5 bile halen çok iyi donanım olarak ama sd kart olmaması çok kötü.

Sana not 5 konusunda katılıyorum hafıza kartı yok kızılötesi yok inanın aldım kart bile takmadım sattım not 4 aldım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Sana not 5 konusunda katılıyorum hafıza kartı yok kızılötesi yok inanın aldım kart bile takmadım sattım not 4 aldım

Sd karta fazla takılıyorsunuz belki haklı sebepleriniz vardır ama şu bir gerçek sd kart koymamalarının sebebi bilinçsiz tüketici adam 3000 tl veriyor telefona ama sd kart alırken en ucuzunu alıyor:)alıyor bir class6 sd kart sonra 3000 tl lik android telefonum kasıyor android yavaş yeaa diye geçiniyorlar.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Özgürlük varken darlık çekmek

The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
Luck Star

Luck Star

Üye
Hepsiburada bir garip diğer telefonların da fiyatlarını yüksek tutup %15 indirim filan yaparak normal fiyatta gösteriyorlar.

Onu bütün siteler yapıyor. GTX1070 ekran kartı çıkış fiyatı 2200 olmadı bile hiç bir sitede ama bazı yerler 3500 den 1850 ye düştü olarak gösteriyor. İlk gün bu şekilde yüksek fiyattan çıkarmak zorunda. Daha sonra 4000 den düştü diyebilmek için :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
telefonu inceledim bugün kayseride samsung bayisinde telefon güzel olmuş baya hızlı yağ gibi kayıyor elime tam oturmadı acaba elimin biraz küçük olmasındanmıdır :ehe tek beğenmediğim yanı ise 64 gb hafızadan geriye kalan miktar ise 41 gb kalıyor :dry: hadi 50 gb kalsa neysede 41 gb ne demektir ya

Luck Star

Luck Star

Üye
telefonu inceledim bugün kayseride samsung bayisinde telefon güzel olmuş baya hızlı yağ gibi kayıyor elime tam oturmadı acaba elimin biraz küçük olmasındanmıdır :ehe tek beğenmediğim yanı ise 64 gb hafızadan geriye kalan miktar ise 41 gb kalıyor :dry: hadi 50 gb kalsa neysede 41 gb ne demektir ya
O normal cihaz değil. Onda gsm birimi bile yok. Bazı şeyler telefona ekli geliyor. Slayt resim tanıtım vs. Onu normal cihaz ile bir tutma.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
O normal cihaz değil. Onda gsm birimi bile yok. Bazı şeyler telefona ekli geliyor. Slayt resim tanıtım vs. Onu normal cihaz ile bir tutma.

şu demo cihaz dedikleri yani vitrin ürünü dedikleri omu oluyor pek anlamamda:D

Luck Star

Luck Star

Üye
şu demo cihaz dedikleri yani vitrin ürünü dedikleri omu oluyor pek anlamamda:D
Aynen demo cihazı derler.
Sistem genelde 7-7.5gb olur. Bende 7.27gb.
32gb cihazda 24gb,
64gb cihazda 55gb boş yer oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: The Pancar