Haber Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Note serisi artık s serisinden daha güçsüz geliyor. Kalem aramayan edge alması daha mantıklı. Kavisli ekranı da anlamadım da neyse. S7 edge alırım bunun yerine. Önceki telefon konularına bakıyordum da herkes note 7 falan bekle diyordu :D hiç beklemeye gerek yok bence s7 edge al, note 5 al vs.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Luck Star

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S7 Edge Mantıklı Seçim olur

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Note serisi artık s serisinden daha güçsüz geliyor. Kalem aramayan edge alması daha mantıklı. Kavisli ekranı da anlamadım da neyse. S7 edge alırım bunun yerine. Önceki telefon konularına bakıyordum da herkes note 7 falan bekle diyordu :D hiç beklemeye gerek yok bence s7 edge al, note 5 al vs.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte her zamanki gibi ben o konularda beklemene gerek yok birebir aynısı olacak dediğim zaman tepki verdiler yine ben kötü oldum ama anlayan kim :D

Note serisini bir spen ayakta tutamaz diye düşünüyorum. Ama spen artık eskisi gibi sadece bir şeyler yazmaya yaramıyor baya değişmiş... Note 5 bile halen çok iyi donanım olarak ama sd kart olmaması çok kötü.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Z.G ve byAndroid
Z.G

Z.G

Üye
Bende kararsızdım S7 edge mi alsam note 7 mi beklesem diyordum ve s7 edge aldım memnunum, iyi ki beklememişim. S7yi almışlar bi kalem eklemişler note 7 olmuş :) Alacak olanlara da hayırlı olsun.

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kışa Ucuzlarsa 2000:tl: Civarı Niyetim Var Bakalım Yoksada Birşey Kaybetmem

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Buzdolabı çıkarmayacaklardı herhalde

Gorilla glass 5
Translate özelliğine sahip s pen
3x Zoom özelliğine sahip s pen
Vulkan
HDR Video

Telefonlar sadece size hitap etmez.Bir başkasının işine yaramayacağı özellik diğer kişinin işine yarayabilir.
Aynen öyle küçük özellik de olsa benim severek kullanacağım özellikler hoşuma gidiyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Luck Star ve The Pancar
The Pancar

The Pancar

Üye
Samsung s serisine daha fazla ağırlık veriyor.Note serisinin bir kalemi var diyebiliriz artık

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', Luck Star, hikmet366 ve 1 kişi daha
man20

man20

Üye
İşte her zamanki gibi ben o konularda beklemene gerek yok birebir aynısı olacak dediğim zaman tepki verdiler yine ben kötü oldum ama anlayan kim :D
kötü olunmaz, olunur.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Şimdi sırada lg v20 kaldı oda çıksında ona göre bi telefon alayım note 7 beklentilerimi karşılamadı :hmmm

hikmet366

hikmet366

Üye
S6 benim beklentilerimi karşıladı yeni telefon almaya gerek yok arayüz kaymak gibi yeni güncelleme ile şu yeni çıkan özellikleri de alsam askerden sonra yeni bir cihaz alacam

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note tableti yine duyrulmadı değil mi?

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

'Şeref'

Emekli Yönetici
Su geçirmez olması gerekliydi S7 den sonra iyi olmuş..

Luck Star

Luck Star

Üye
Note tableti yine duyrulmadı değil mi?

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayır sadece note 7 ve tizenli z2 çıktı. Daha görüşü z2 gözüktü sadece gsmarena'da yok ama ekran çerçevesine bakarsak yine giriş seviyesi bir telefon gibi duruyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
S6 benim beklentilerimi karşıladı yeni telefon almaya gerek yok arayüz kaymak gibi yeni güncelleme ile şu yeni çıkan özellikleri de alsam askerden sonra yeni bir cihaz alacam

Samsung yeni 7 serisiyle 6 daki eksiklikleri kapattı sadece. Daha iyisini yaptı. Mesela sdkart ve suya dayanıklı olması gerçekten iyi oldu. Kamera, işlemci, ram, tasarım, pil gibi konularda sadece daha iyi diyebiliriz. Geçmen için neden yok s6 zaten güzel. Askere gidip gelene kadar daha neler çıkar :)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Subhanallah aynı s7 edge kamışlı olanı