Nokia'dan iki yeni aksesuar DT-601 ve DC-19 şarj üniteleri

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yanlış mı anladım ben yoksa kablosuz cihazı elektriğe takmadan şarj mı ediyor
:ah sen tamamen yanlış anladın.

DC-50 taşınabilir kablosuz şarj cihazı. Yani harici batarya ve kablosuz şarj özelliğine sahip.

luckysleven

luckysleven

Üye
amaç acil durumlarda dışarıda telefonu şarj etmekte dc-50 nin bir esprisi kalmıyor ki .. Bunu da bir yere bağlamak lazım üzerinede telefonu koymak lazım .. Sokakta şarjsız kaldığın zaman hiç bir işe yaramıyor. Bunun yerine usb kablo taşısakta olur o zaman : ) Bence en mantıklısı ilk mesajdaki DC-19 yürürken bile şarj edebiliyoruz sanırım . Ne kadara satarlar ki bunu ?Bu arada dc-16 varmış yukarıda arkadaş söylemiş tamam budur işte bende alayım bundan boşuna dc-19u beklemeye gerek yok : )

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
ON9

ON9

Üye
:ah sen tamamen yanlış anladın.

DC-50 taşınabilir kablosuz şarj cihazı. Yani harici batarya ve kablosuz şarj özelliğine sahip.
okuduklarıma inanamıyorum. Gücü ne kadarmış 2 satır açıklama imkanınız varsa sevinirim
Aman Allahım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
okuduklarıma inanamıyorum. Gücü ne kadarmış 2 satır açıklama imkanınız varsa sevinirim
Aman Allahım

amaç acil durumlarda dışarıda telefonu şarj etmekte dc-50 nin bir esprisi kalmıyor ki .. Bunu da bir yere bağlamak lazım üzerinede telefonu koymak lazım .. Sokakta şarjsız kaldığın zaman hiç bir işe yaramıyor. Bunun yerine usb kablo taşısakta olur o zaman : ) Bence en mantıklısı ilk mesajdaki DC-19 yürürken bile şarj edebiliyoruz sanırım . Ne kadara satarlar ki bunu ?Bu arada dc-16 varmış yukarıda arkadaş söylemiş tamam budur işte bende alayım bundan boşuna dc-19u beklemeye gerek yok : )

arkadaşlar bari siz yapmayın lütfen bizi takip etmeye biraz daha özen göstermeniz yararınıza olacaktır:tebessüm:

Nokia DC-50 Kablosuz Şarj cihazı Türkiye için duyuruldu - MaxiCep

luckysleven

luckysleven

Üye
arkadaşlar bari siz yapmayın lütfen bizi takip etmeye biraz daha özen göstermeniz yararınıza olacaktır:tebessüm:

Nokia DC-50 Kablosuz Şarj cihazı Türkiye için duyuruldu - MaxiCep

Ya tamam şimdi oldu hocam ben bu aksesuarları hiç araştırmamıştım ben sandım ki bu alet illa kabloyala takılı olacak bir yere : ) yani wifi olayını es geçmişim : ) Bunun için kablosuz şarj kapağı almaya da gerek yok sanırım youtube da izledim normal kılıfla adam şarj ediyordu925 de kablosuz şarj aparatı yokmuş ki : ( şimdi bunun için kapakta almak lazım 100-120 liraya gelecek sistem bana .. Usbli olandan alsam 50 liraya hallediliyor sanırım

YkPkY

YkPkY

Üye
bende şimdi cayır cayır dc19 arıyordum.daha çıkmamışki.Türkiye ye gelirmiki acaba.dc 50 bile daha gelmedi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bende şimdi cayır cayır dc19 arıyordum.daha çıkmamışki.Türkiye ye gelirmiki acaba.dc 50 bile daha gelmedi
Türkiye için resmi duyurusu Nokia Türkiye sayfasından yapıldı. Bu aralar gelir herhalde.

YkPkY

YkPkY

Üye
Türkiye için resmi duyurusu Nokia Türkiye sayfasından yapıldı. Bu aralar gelir herhalde.
maalesef.nokia cluba gittim görüştüm az önce.ne dc-50 ne dc-19 ilk çeyrekte yani 3 ay içerisinde Türkiye için listede bulunmuyor.sadece tanıtımı yapılmış.onlarda gıcık olmuş.bende 50 liraya çakmaklı,fenerli,sahte para okuyuculu 3000ma lik easypr aldım aldım.evde deniycem bakalım.
yani diyeceğim çok bekleriz daha

YkPkY

YkPkY

Üye
29€ yurtdışı fiyatı.vergileri sokun içine,140 ₺ civarı olur.
50 daha koyarım üstüne 5000ma lik ttec alırım yada güneş enerjili solar 26000 ma lik 19 volta kadar ayarlanabilen ünite alırım.sigara paketi büyüklüğündeki satılacağıda belli değil

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
29€ yurtdışı fiyatı.vergileri sokun içine,140 ₺ civarı olur.
50 daha koyarım üstüne 5000ma lik ttec alırım yada güneş enerjili solar 26000 ma lik 19 volta kadar ayarlanabilen ünite alırım.sigara paketi büyüklüğünde
140 tl verilmez aynen katılıyorum yurtdışındanda anca haziranda getirtebilirim :/

YkPkY

YkPkY

Üye
140 tl verilmez aynen katılıyorum yurtdışındanda anca haziranda getirtebilirim :/
sen Bi fiyatına bakarsın olmazsa banada getirttirirsin fiyat makul olursa.
dc-16yı araştırdım,nokiada 89₺ peşin,vatanda 44 ₺. artı 9 taksit.Mantığı siz kurun.nokia çalışanı bile aptal oldu.

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
sen Bi fiyatına bakarsın olmazsa banada getirttirirsin fiyat makul olursa.
dc-16yı araştırdım,nokiada 89₺ peşin,vatanda 44 ₺. artı 9 taksit.Mantığı siz kurun.nokia çalışanı bile aptal oldu.
dc-16yı düşünüyorum zaten 620 için 920nin şarjı 1 günü çıkartıyor vatandan inceleyim :tşk:

edit : vatanda sarısı olsa süper olurdu

YkPkY

YkPkY

Üye
Bi deneyin.normal şarj eder gibi şarj ediyormu.
benim aldığım,öylece bekliyor,şarj moduna geçmiyor

Rainesto

Rainesto

Üye
YkPkY' Alıntı:
Bi deneyin.normal şarj eder gibi şarj ediyormu.
benim aldığım,öylece bekliyor,şarj moduna geçmiyor
Ona hiç dikkat etmedim

YkPkY

YkPkY

Üye

Üst Alt