Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)

Sponsorlu Bağlantılar

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)
5 Agustosta PTTCELL 14 Lük Faturalıya hattımı taşıdım, (ilk faturam ne gelir diye korkuyordum) 14,50 TL Ödeyeceğimi öğrenince sevindim. PTTCELL kulanımı hakkında öğrenmek istediğiniz sorular varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim. Herkese saygılar.

crazypaker

crazypaker

Üye
Aynen kardesim benimkide tam 14,00 geldi baya iyi oldu bu arada 2 gb kotayı asmama ragmen hızda hala düşmedi pttcell bana güzellik yapiyor galiba ;)

• Beğen
Tepkiler: eminis43
eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Bende internet kotayı aştım da sürpriz fatura gelirmi diye merak ediyordum. Düşük hızda sınırsız internet doğruymuş. Sağolasın pttcell (yani avea) :alkis

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
kampanya bittimiki

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Devam. Ediyor Faturalı 14.- TL.

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: eminis43
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hadi ya, süpermiş .
Bu hizmet hakkında bana geniş bilgi verebilir misiniz merak ettim. Nasıl oluyor ?

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
Tarife Adı : Faturalı 14'lük Tarife PTTCELL(avea) kontrat ve taahhüt yok
Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne : 200 dakika( not: üç ay 200er dk hediyesi var)
Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi için : Pttcell

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Not 1 : 250 MB yetmezse, ek 1 GB sınırsız paketi 10 TL'ye alabiliyorsunuz.
Pttcell

Not 2 : SMS de yetmez diyorsanız, ek her yöne 2000 SMS'i 9 TL'ye alabiliyorsunuz.
Pttcell

Bunun dışında 24 TL ve. 44 TL'lik faturalı tarifeler var

24'lük tarifenin ayrıntıları:

Tarife Adı : Faturalı 24'lük Tarife
Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne : 500 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 24 TL’dir.

paşa06.40

paşa06.40

Üye
İnternet hızı nasıl

u_cosar

u_cosar

Üye
bende bu hafta geçmeyi planlıyorum :D neden 14,5 geldi sorabilir miyim normalde 14 lira gelmesi gerekmiyor muydu?

eminis43

eminis43

Üye
    Konu Sahibi
İnternet hızı nasıl

Pttcell aveanın altyapısı zaten. Çoğunlukla H+ ile bağlanıyorum çekim gücü en üst seviyede, 128kbps ye düştüğü zamanda video izleme hariç bütün işlerini yine yapıyorsun çok sıkıntı çıkarmıyor yani.

- - - Eklendi - - -

bende bu hafta geçmeyi planlıyorum :D neden 14,5 geldi sorabilir miyim normalde 14 lira gelmesi gerekmiyor muydu?

Telsiz Kullanım Ücreti Aylık= 1,31. TL. Bu ücret Aylık Paket Ücretlerinin üzerine ekleniyor. Benim kullandığım süre bir ay olsaydı faturam 15,31. TL olacaktı.

blastx

blastx

Üye
ben 22 agustosta gectim 27sinde fatura kesildi 5 günlük tutar 2.25 tl şaka gibi fatura :) ben birazda uyanık davranıp kalan dakikalarla ablamı aradım ablam vf lu oldugundan onada 12 tl gitti oldukça karlı bi iş oldu yani :D tarife konusuna gelince ptt yetkilileri 1 eylülden sonra tarifeler güncellenecek daha avantajlı olacak diyor ama bence bundan daha avantajlı olmaz o sebeple 14lük isteyenler acele etmeliler ama karar sizin :)

- - - Eklendi - - -

benim tarifeye eklemek istediğim birşey var bu tarife ile birlikte aveanın 5gblik ek net paketide alına biliyor paket ucreti tüm vergiler dahil 15 tldir yani totalde 5.25 gb hızlı net 200 hy dk ve 250 hy sms fiyat 29 tl oluyor net hızlı olsun diyenlere biçilmiş kaftan :)
paketi almak için ek 5gb yazıp 5555 e göndermeniz yeterlidir
not bu paketi almak isteyenler pttcelldeki 250mb akk bitmeden alsalar iyi olur zira paket bittikten sonra alınırsa düşen net hızı tekrar artmaya bilir

semihguney

semihguney

Üye
hattın fiyatı ne kadar

paşa06.40

paşa06.40

Üye
ben 22 agustosta gectim 27sinde fatura kesildi 5 günlük tutar 2.25 tl şaka gibi fatura :) ben birazda uyanık davranıp kalan dakikalarla ablamı aradım ablam vf lu oldugundan onada 12 tl gitti oldukça karlı bi iş oldu yani :D tarife konusuna gelince ptt yetkilileri 1 eylülden sonra tarifeler güncellenecek daha avantajlı olacak diyor ama bence bundan daha avantajlı olmaz o sebeple 14lük isteyenler acele etmeliler ama karar sizin :)

- - - Eklendi - - -

benim tarifeye eklemek istediğim birşey var bu tarife ile birlikte aveanın 5gblik ek net paketide alına biliyor paket ucreti tüm vergiler dahil 15 tldir yani totalde 5.25 gb hızlı net 200 hy dk ve 250 hy sms fiyat 29 tl oluyor net hızlı olsun diyenlere biçilmiş kaftan :)
not bu paketi almak isteyenler pttcelldeki 250mb akk bitmeden alsalar iyi olur zira paket bittikten sonra alınırsa düşen net hızı tekrar artmaya bilir
5 gb pttcelle oluyosa süpermiş

blastx

blastx

Üye
- - - Eklendi - - -

hattın fiyatı ne kadar
faturulalı hatlar sözde ücretsiz verilir ama yok yeni hat tesisi vergisi yok kdv yok öiv derken ilk ay paket ücreti dahil 80 -85 arası gelir hattınız varsa taşıyın beş kuruş para ödemeyin derim ben

- - - Eklendi - - -

5 gb pttcelle oluyosa süpermiş
malesef olmuyormuş mhden aldım bilgiyi buyuk hayal kırıklığı oldu brnim için sadece data hatları albiliyormuş :(

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Kaç gün sonra geçiş tamamlandı. Yarın 5. gün olacak geçiş mesajı bile gelmedi

u_cosar

u_cosar

Üye

- - - Eklendi - - -

5gb olayı oluyorsa cok iyi olmuş okullar başlayınca bende 5 gb paketini alayım bilgi için teşekkürler

keyifvakti

Üye

- - - Eklendi - - -

denediniz mi hocam eğer 5 gb pttcell de de oluyorsa hemen geçeceğim de ondan sordum.

vasor

Üye
Hatıımı taşıdım ne zaman geçerim pttcele acaba

Üst Alt