Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)

Sponsorlu Bağlantılar

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)
Tarife faturalı, ayrıntılar ise şöyle:

Tarife Adı : Faturalı 14'lük Tarife
Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne : 200 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi için :

Not 1 : 250 MB yetmezse, ek 1 GB sınırsız paketi 10 TL'ye alabiliyorsunuz.

Not 2 : SMS de yetmez diyorsanız, ek her yöne 2000 SMS'i 9 TL'ye alabiliyorsunuz.

Not 3 : Bunun dışında bir de 44 TL'lik tarife var, ancak pahalı diye koymadım. Ona da şuradan bakabilirsiniz:

Not 4 : İnternet hakkı olmayan 24 TL'lik tarifeye ise şuradan bakabilirsiniz:

Edit: 24'lük tarifeye sınırsız internet eklendi.

24'lük tarifenin ayrıntıları:

Tarife Adı : Faturalı 24'lük Tarife
Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne : 500 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 24 TL’dir.

• Beğen
Tepkiler: ballyunuvar ve koray777

restmod

restmod

Üye
Cok guzel bir kampanya yapmislar 14 lira sadece internet icin bile değer. :tşk:

xenon56

xenon56

Üye
iste bu :) sonunda yaptılar istediğim tarifeyi fiyatı da çok uygun en kısa zamanda geçiyorum bu tarifeye :)

achambo

achambo

Üye
vay be internet 500 mb olsa düşünmeden geçerim de güzel tarife yine

sinan5734

Üye
faturalı olurken her hangi bir sözleşme istiyorlarmı arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi ?

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Ptt celle avea bayilerindenmi gecis yapiliyor ben turkcelliyim

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
Ptt celle avea bayilerindenmi gecis yapiliyor ben turkcelliyim

Hayır, sadece bazı PTT şubelerinden yapılıyor. Listesine şuradan bakabilirsin:

blastx

blastx

Üye
bende 14 lük tarifeye gecicem ama ne zaman gitsem sistem yok diyorlar beni sinir ediyorlar :S

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
24'lük tarifeye de sınırsız internet eklendi. Bu tarifenin 14'lük tarifeden tek farkı, her yöne 200 dk yerine, 500 dk konuşma hakkı veriyor.

xenon56

xenon56

Üye
24 lük tarife de zaten sınırsız internet vardi 500dk ya ek olarak 3 ay boyunca 200dk daha veriyo yani toplam 700dk

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sasdncr
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Üçlü paket varmı?
Smsi en az 5000 olan?

blastx

blastx

Üye
arkadaşlar tarife güzel hoş bizde geccez ama bunu halihazırda kulanan yok mu yaw bilgi verse biraz
net hızı nasıl özellikle adil kotadan sonra çakım kalitesi nasıl ve şişirilmiş fatura geliyor mu
bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Baskentliia

Baskentliia

Üye
iyi aslında nasıl çekiyor hat

crazypaker

crazypaker

Üye
Bugün başvurdum hattımı taşımaya 3 saat sıra bekledikten sonra islemleri yapıp yeni hattımı aldım vodafone kapanmasıbı pttcell imin açılmasını bekliyorum :)

alperenusta97

Üye
merhaba herkese, bikaçgündür pttcellliyim ve net hızı gayet iyi (kocaeli gebze merkez), 14liraya deger yani

DalvikCache

DalvikCache

Üye
taahhüt varmı bu paketlerde

rahmiatasoy

Üye
çok iyi kampanyaymış, tek akla takılan noktası taahhüt ve faturaya ekstra birşey geliyormu?

olcaytoreyiz

Üye
Avea altyapısı kullanıldığından avea ile arasında herhangi bir fark olacağını düşünmüyorum. nitekim Aveanın çekim kaliteside ortada. tercih edilir mi? şehir merkezinde yaşıyorsanız evet biraz kırsaldaysınız bence hayır