Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
gecmeyi dusundugum tarife. yalniz aklimda bir takim sorular var. simdi oncelikle taahhut nedir?
2. istanbulda yasiyorum. cekmeme gibi durum olur mu?
3. turkcell hattimdan gecicem herhangi bir ucret verirmiyim?
4. sanirsam bugunden itibaren internet 3gb olmus dogrumudur?
5. ogrenciyim belirli bir butcemiz var bizimde. her ay 20 lira yuklemek zorunluymus diyorlar sanirim bu dogrumudur? 14 liralik bi tarife icin her ay 20 lira yuklemek istemem dogrusu.
6. hangi ucret araliklarinda yukleme yapabiliyoruz?

simdiden tesekkurler..
Her sorunu cevaplayım
taahattut 12 aylık yada 24 aylık sozleşme oluyor

Her yerde cekımı aynı olmaz

Ucretsız 6 yada 7 gunde gecersın

1 gb yerıne 3 gb oldu ama soyle bır durum var sadece 250 mb 3g hızında

Faturalı oldugu ıcın 15 yada 16 tl gelır sen kontur yuklemıyorsun

Faturalıya kontur yuklenmıyor
umarım sorularını cevaplamışımdır

• Beğen
Tepkiler: denooooooo

denooooooo

Üye
hmm peki o sure zarfinda diger hattim acik kalicak degil mi?
peki yavaslama olduktan sonra internet cok etkiler mi mesela bi fotografi 15 saniyede filan aciyorlar dediler? beklentim bastigim zaman 4 5 saniyede acilmasi hemen aninda tik diye acilmasada olur.
15 -16 araliklarda olmasi vergilerle mi alakali olmasi yoksa baska bisi yuzunden mi?

phasan

phasan

Üye
hmm peki o sure zarfinda diger hattim acik kalicak degil mi?
peki yavaslama olduktan sonra internet cok etkiler mi mesela bi fotografi 15 saniyede filan aciyorlar dediler? beklentim bastigim zaman 4 5 saniyede acilmasi hemen aninda tik diye acilmasada olur.
15 -16 araliklarda olmasi vergilerle mi alakali olmasi yoksa baska bisi yuzunden mi?
6 yada 7 gun ıcınde zaten acılacagı tarıh kullandıgın hatta mesaj olarak gelcek ozamana kadar kullanırsın vergılerden dolayı 15 16 gelıyor paket 14 tl 1.30 en az telsız kullanımı olur zaten 15 asagı gelmez kullandıgın telefonda degısır resımı acmak sadece net kullanacaksan bu paket yerıne 1 gb sınırsız tavsıye ederım 1 gb kadar 3g hızında fıyatıda 10 tl buda faturalı

• Beğen
Tepkiler: denooooooo

denooooooo

Üye
acikcasi evde zaten wlan agi kullandigim icin sorun olacigini dusunmuyorum tesekkurler ilginiz icin :)

hardal00

hardal00

Üye
Bakin beyler belki paket iyi ama eskiden gecenler icin internet 128kbs ama yeni gecicekler 64den baslayacak bazen 128kbs bile nasil fitil ediyor adami 64 olsa dusunun artik video izlenmiyor cok dona dona haa birde 14 lira milleti somuruyolar ben her ay 20 20 oduyorum ariyorum neden 20 lira diye devlete odenen vergi o diyor bende kapaticam hattimi diyorum 2 sene tahaattutlu diyor yani iyi dusunun 64 olacak net cok cok yavas demek 14 lirada degil hic sikayetvar.coma girin herkes bu dertten muzdarip.

Davut420042

Davut420042

Üye
Ben SINIRSIZ 500MB'a 9.9TL Ödüyorum!!!

phasan

phasan

Üye
Pttcell de 10 tl 1 gb sınırsız faturalı

hsno7

hsno7

Üye
kampanya halen devam ediyor mu ?

phasan

phasan

Üye
MAlesef bıtti kampanya

• Beğen
Tepkiler: hsno7
phasan

phasan

Üye
Yenı kampanyaları var pttcell

blastx

blastx

Üye
ne kapanya ama 250mb den sonra fıtık eder adamı

erkişi

Üye
Katılan katıldı katılamayan arkadaşlara gecmiş olsun şu an sınırsız internet pttcell de bitti ben şu an eski 14 lük tarifindeyim ve hic değiştirmiyecem

phasan

phasan

Üye
Eskı 14 lük efsaneydı

blastx

blastx

Üye
ıns sonradan bı sorun cıkmaz sıkayetvar.comda yuksek fatura odedıgını soyleyen bı cok abone var ablamda bunlardan bırı gecen ay 31.5 odedı bu ay 28tl asım olmadıgı helde

phasan

phasan

Üye
ıns sonradan bı sorun cıkmaz sıkayetvar.comda yuksek fatura odedıgını soyleyen bı cok abone var ablamda bunlardan bırı gecen ay 31.5 odedı bu ay 28tl asım olmadıgı helde
Ben hep 15 yada 16 tl odedım

phasan

phasan

Üye
Cok yuksek fatura öduyorsa hattını taşısın once faturasıza gecmelı