Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)

Sponsorlu Bağlantılar

semihguney

semihguney

Üye
ne kadar süre kalmak zorundayız ? Iptal ettirmek istesek ne kadara patlar ? Fatura şişer mi :zzz: bunlar önemli, faturalı olmasa hemen alırım hiç beklemem

batuhan__41

batuhan__41

Üye
çok iyi kampanyaymış, tek akla takılan noktası taahhüt ve faturaya ekstra birşey geliyormu?

arkadaşım ben kullanıyorum taahhüt yok,hesap kesimi 26sı ayın ortasında geçiş yaparsan faturada ona göre indirim yapılıyor.14'lük tarifedeyim 250 mb çoktan doldu ve herhangi bi şikayetim kesinlikle yok.hiç bir pişmanlık duymuyorum.yalnız telefonun ekranında PTTcell yazıyor onu da idare edicez artık :D

semihguney

semihguney

Üye

arkadaşım ben kullanıyorum taahhüt yok,hesap kesimi 26sı ayın ortasında geçiş yaparsan faturada ona göre indirim yapılıyor.14'lük tarifedeyim 250 mb çoktan doldu ve herhangi bi şikayetim kesinlikle yok.hiç bir pişmanlık duymuyorum.yalnız telefonun ekranında PTTcell yazıyor onu da idare edicez artık :D

ayın 26sında da faturan kabarmazsa iyi o zaman :zzz:

crazypaker

crazypaker

Üye
Bende yaklasık 13 gündür pttcell kullanıyorum 14'lük tarife çok iyi şuana kadar net hızı 128 kbps düşse dahi sıkıntı çekmedim güncel fatura bilgilerini,kullanım detaylarını,geçmiş fatura bilgilerini,fatura ödeme gibi işlemleri google playdan avea online islemler programını kurarak rahatca yapabilirsiniz avea online islemler pttcell hattı ile çalışıyor mesela şuanda benim fatura tutarım 8,04 olarak gözüküyor umarım ayın 26'sında fazladan bir ücret talepleri olmaz ;)

blastx

blastx

Üye
slm arkadaşlar bu sabah itibarı ile bende 14lük tarifeye geçtim paket gayet cazip vodafone un ezik netine 11 tl ödemektense komple bir pakete 14 ödemek çok daha mantıklı fatura kesim tarihinden haberim yoktu :( 5 gün sonra yeni döneme geçiyor :( ama olsun yine sıkıntı yok umarım fauturada şişlik olmaz :) bir ay sonra tekrar görüş paylaşacağım :) güle güle vodafone merhaba ptt :)

aliucmaz

Üye
pttcelle geçince aveadaki arkadaşlarım avea içi dklerini bnlede kulana bilcekmi?

crazypaker

crazypaker

Üye
pttcelle geçince aveadaki arkadaşlarım avea içi dklerini bnlede kulana bilcekmi?

Aveadan pttcell'i aramayı bilmiyorum ama pttcell'den avea ve bimcell'i arayınca şebeke içi dakikadan değil heryöne verdiği 200 dk'dan gidiyor bence tek eksi yönüde bu olmuş ;)

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
Aveadan pttcell'i aramayı bilmiyorum ama pttcell'den avea ve bimcell'i arayınca şebeke içi dakikadan değil heryöne verdiği 200 dk'dan gidiyor bence tek eksi yönüde bu olmuş ;)

Şebeke içi dakikadan kastın 3500 dakika ise, o şebeke içi değil tarife içi.

crazypaker

crazypaker

Üye
Şebeke içi dakikadan kastın 3500 dakika ise, o şebeke içi değil tarife içi.
Benim demek istediğim keşke operatör dahilinde olup avea ve bimcell gibi yönleri arayınca 3500 dk düşseydi çok iyi olurdu ama bence buna rağmen bu 14'lük tarifeyi kısa süre sonra kaldırırlar gibime geliyor çabuk almakta fayda var gibi 2 hattımıda geçirdim avea bir anda yeni kullanıcı alımına kapatabiliyor mesela 500 dk her yöne ve 2000 sma her yöne 15 tl bahar kampanyasını kapadıkları gibi :)

blastx

blastx

Üye
evet arkadaşlar gece 24 itibarı ile yeni fatura dönemine döndüm :( ve ne hikmetse saat 24ten önce 2.91 tl görünen güncel faturam saat 00.01 de 14.57 tl oldu hiç birşey anlayamadım :( dilerim yardımcı olabilmişimdir :)

eminis43

eminis43

Üye

Kullanabilir olmalı diyebilirim
çünki pttcel ayrı bir operatör degil
Avea'nın bir kolu gibi düşün

blastx

blastx

Üye
pttcell li olmak isteyenler acele etseler iyi olur cünki ptt 1 eylülden sonra tarifelerini güncellemeyi planlıyor ptt adıyaman şubesinden aldım bu bilgiyi yetkilinin söylediğine göre daha avantajlı paketler gelecekmiş ama avantaj göreceli birşey bana göre 14 ten daha düşşük bir fiyata böyle bir paket vermezler bence fiyat artacak belkide 14lük kalkacak velhasılıkelam acele edin :D

hector1745

Üye
bende gececem 2 hattim var pttcell kampanyayı bitirmese bari.

DalvikCache

DalvikCache

Üye

Pttcell ile hız testi yaptım discovery ile işte sonuç. Testi yaptığım yer samandıra gişeler yakınıGüncel fatura bilgim 15.88 gözüküyor

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
vodafone cepnet te sinirsiz internet kota dolduktan sonra 64kbit, pttcell de 128 kbit. daha ne olsun ki ;)

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
abi bu tarifeler bütün operatorleri bitirir resmen çekiyor demi bu hat yoksa çekmiyor diyemi bukadar çok konusma internet koydular kandırmaya = D

osman_cfc

Üye
arkadaşlar hat kaç günde açılıyor bugün başvurumu yaptım ne zaman açılır

phasan

phasan

Üye
Suan faturalı 1 gb sınırsız 10 tl

__HeadshoT__

Üye
Arkadaşlar boşverin Faturalı bir tarife ye operatör istediği şekilde zam yapma hakkı oluyor
tabi tutupta yüksek bir şekilde olmasa dahi sizin tepki göstermeyeceğiniz 1 2 tl lık bir zam yapılıyor.
Ayrıca Faturanın Son ödeme tarihi geçtiğinde açma kapatma parası alınıyor yine ek olarak da
her ay düzenli bir şekilde fatura bedelini ödemeniz gerekiyor.Zor durumda oldugumuz zamanlar oluyor .Faturasız en iyisi bence

• Beğen
Tepkiler: kadir.ozel2 ve phasan
blastx

blastx

Üye
Arkadaşlar boşverin Faturalı bir tarife ye operatör istediği şekilde zam yapma hakkı oluyor
tabi tutupta yüksek bir şekilde olmasa dahi sizin tepki göstermeyeceğiniz 1 2 tl lık bir zam yapılıyor.
Ayrıca Faturanın Son ödeme tarihi geçtiğinde açma kapatma parası alınıyor yine ek olarak da
her ay düzenli bir şekilde fatura bedelini ödemeniz gerekiyor.Zor durumda oldugumuz zamanlar oluyor .Faturasız en iyisi bence
büyük konuşmak istemem ama söz konusu 14 tl yani 10 yaşındaki bir çocuğun eline bile 14 ten fazlası geçiyordur şu dmnemde şu an için daha iyisi yok bence faturasuız yapsalar ona geçeriz tabi o ayrı mesele
zam konusunda haklısınız ama durum faturasızlar içinde böyledir önce abone toplamak için fiyat düşer istenen sayıya ulaşıncada zam gelir stratejik bir olay yani 3-5 lira gelsede kimse umursamaz bence zira vodafone un verdiği hizmet malum