AKG K450 İnceleme -Oğuzhan (Kabız Civciv) Tarafından-

Sponsorlu Bağlantılar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Yakın zamanda tekrardan bu fiyat aralığındaki kulaklıklara baktımda kusura bakma Oğuzhan'cığım ama Marshall Major çok daha başarılı bana kalırsa.Gerek ses yelpazesi ve seviyesi, gerek ses yalıtımı-mikrofon kalitesi gerekse amfi entegrasyonu ve sağladığı kolaylıklar ile.En azından benim gibi enstruman çalan insanlar için.Yanına amfi için jack dönüştürücü koymaları bile bana işte Marshall abi dedirtmeye yetti.Gerçi benim kulaklığın fiyatındaki her kulaklıkta o aparatlar varda 300 liralık bir kulaklığa konulması hoşuma gitmedi değil ^.^

Umarım memnun kalırsın kulaklığından.Güle güle kullan :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Evet. Bi ara jak alıp kendim yapmayı bile düşündüm :D Ama fırsat bulamadım bi türlü. ebay dedin aklıma geldi, şu çokoş değil mi? :D

Supermis. :D Ustelik ucu da altindan. Orijinal degil ama yine de kaliteli olabilir. :)

- - - Eklendi - - -

Yakın zamanda tekrardan bu fiyat aralığındaki kulaklıklara baktımda kusura bakma Oğuzhan'cığım ama Marshall Major çok daha başarılı bana kalırsa.Gerek ses yelpazesi ve seviyesi, gerek ses yalıtımı-mikrofon kalitesi gerekse amfi entegrasyonu ve sağladığı kolaylıklar ile.En azından benim gibi enstruman çalan insanlar için.Yanına amfi için jack dönüştürücü koymaları bile bana işte Marshall abi dedirtmeye yetti.Gerçi benim kulaklığın fiyatındaki her kulaklıkta o aparatlar varda 300 liralık bir kulaklığa konulması hoşuma gitmedi değil ^.^

Umarım memnun kalırsın kulaklığından.Güle güle kullan :)
Zaten soyledim ben de Marshall Major daha iyi. :) Midleri K450'ye on basar. Oncedeb de dedigim gibi Major'u alacagim ama benim icin eksi yanlari var. Ben tasima cantasi ve kablonun cikmasina onem veririm. Bu yuzden Major'u eleyecektim alabilecegim kulaklillar listesinden. Ama denedigimde anladim ki ne olursa olsun Major'u almaliyim. Eger internetten alisveris yapabilecek olsam o fiyata belki daha iyisini bulabilirim. Ama teknoloji marketlerinde bu fiyata en iyisi buymus. :)

Astrosman

Astrosman

Üye
Ah

Eyvallah. :ehe

- - - Eklendi - - -

Duyuguma gore orijinal kablo 50 tl falanmis. Benim de yeni almam lazim. Kablo bozulacak gibi hissediyorum. Bazen sag tarafa sesi az veriyor kabloyla oynayinca duzeliyor.

- - - Eklendi - - -

Bence yine de denemelisin kulakligi. Belki Media Markt'larda falan deneme imkani vardir. Sana bir kulaklik onereyim: Marshall Major... Yaklasik ayni fiyattalar. Mid ve bas konusunda K450'den daha iyi. Kulaklik biraz daha buyuk ve kablosu daha dayanikli. Benim icin belki dezavantaj sayilabilecek ozelligi kablosunun sabit olmasi. Fakat kablosu kalin oldugu icin kolay kolay kopmaz. Ustelik jak kisminin oldugu yere yay yapmislar. Boylece o kismin bukulup zarar gormesi gibi bir sey soz konusu olmuyor. Bana kalirsa Marshall Major biraz daha iyi ses konusunda. Zaten ben de 1-2 ay sonra Marshall Major alacagim. Eger kablonun cikmamasi, tasima cantasinin olmamasi gibi seyleri dert etmezsen Marshall Mahor daha iyi. ;)

Ah oguzum ah ALLAH razi plsun birde benim sorinlari cozsen

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Lan bir uza lan bir uza! Yüzsüz müsün nesin?

Astrosman

Astrosman

Üye
[Oğuzhan, post: 7687042, member: 1577575"]Lan bir uza lan bir uza! Yüzsüz müsün nesin?[/QUOTE]
Cocukluk hatasıdır diye bir bekleme içinde idim tamam . uzadim...
[
Lan bir uza lan bir uza! Yüzsüz müsün nesin?

Yüzsüz filan değilim kardeşim , yıllardır gecen burukluğun ve hatalarimi düzeltmek içindi. Ama sertçe cevap verince bende kırıldım .. NYSE fazla rahatsız etmyim özür dilerim kusura kalma.

Yuzsuz
Klavyeye elim alismadi mesaj yamuk çıkabilirler :)