[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

wondermu

Üye
Tamam kardeş bakıp sorunu halledecem başka deneyen olsa anlardık sorunun nerde olduğunu

secan325

Üye
cm10 tabanli Xperia romy kurdum odadan onu bunu bilmem adamlar harbi esaslı rom yapmıs

wondermu

Üye
arkadaşlar jelly bean güncellemesi istiyoruz diye herkes e mail atsin sikayette bulunsun orijinal gb sürümünün stabil olmadigini unoffical jelly beanin telefonda kaldirdigini yasal haklarimizi istediğimizi söyleyin

secan325

Üye
arkadaşlar cm9 un yükleme anlatımında cm9 ve cm10da sd swap yapmanıza gerek yoktur ayarlar depolama seçenekler depolama yapılandırması nı işaretleyin diyor. Ben cm 10da öyle bi seçenek bulamadım varmı öyle bişey lütfen cevap yazarmısınız.

ilcarnefice

Üye
arkadaşlar cm9 un yükleme anlatımında cm9 ve cm10da sd swap yapmanıza gerek yoktur ayarlar depolama seçenekler depolama yapılandırması nı işaretleyin diyor. Ben cm 10da öyle bi seçenek bulamadım varmı öyle bişey lütfen cevap yazarmısınız.

Dediğin ayarlar depolamadan yapılan sd swap sadece cm9 da var..

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
rom kullananlar resim paylaşabilirmisiniz konuyu düzenleyeceğim :)

wondermu

Üye
rom kullananlar resim paylaşabilirmisiniz konuyu düzenleyeceğim :)

Kardeş paylaştığım yedeği kurup denermisin yukarıda kaldı :-)

- - - Eklendi - - -

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

GT-I8150 model cihazınız "Android 2.3.6 Gingerbread İşletim Sistemi" özelliğine sahiptir, güncel versiyonu bulunmamaktadır.

Size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir.
Bu sebeple zaman zaman yazılımların yayınlanması gecikebilmektedir.

Samsung Electronics olarak üçüncü şahıs yazılımlara ürününüzde oluşabilecek sorunlar sebebi ile destek aktarılamamaktadır. Cihazınıza üçüncü şahıs yazılım bulmanız ve yükletmeniz sonucunda oluşabilecek sorunlarda, sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu belirtmek isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Değerli görüş ve önerileriniz yetkili birimleriz ile paylaşılmıştır.

Samsung Electronics Turkiye
Müşteri Hizmetleri

Arkadaşlar herkes yollasın ben 5 6 kere daha yollarım buğün

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
bu 3.0.81 kernel ne iş anlamadım ama şu ana kadar baktığım yani elime aldığım tüm jelly bean cihazlarda genelde 3.0.34 kernel kullanılıyor bi dünya soru işareti var aklımda bu yaz yeni kernel derlemeye çalışcam

eren2934

eren2934

Üye
bu 3.0.81 kernel ne iş anlamadım ama şu ana kadar baktığım yani elime aldığım tüm jelly bean cihazlarda genelde 3.0.34 kernel kullanılıyor bi dünya soru işareti var aklımda bu yaz yeni kernel derlemeye çalışcam

Kernel isi cok kolay cm build etmissen onuda hayli hayli yaparsin

cabır

Üye
arkaslar bunu guncelleneck mi web duzeltilickmi bide sarj sorunu bi sorunu var mi bu romun arkadsslar kurmak istiyorm da bna yardimci olun

- - - Eklendi - - -

http://translate.google.com/translate?hl=tr&sl=en&u=http://forum.xda-developers.com/showthread.php%3Ft%3D2218087&prev=/search%3Fq%3Dhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php%253Ft%253D2218087%26client%3Dms-opera-mobile%26channel%3Dnew

woltaj_07

Üye
Arkadaşlar usb hızlı şarj için (etkinleştirmek için 3. parti uygulamayı ihtiyacı) açıklaması var acaba nasıl yapılıyor ?

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Kernel Geldi 3.0.95 Mutlaka Kurun Cm10 Kullanıyorsanız.

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Arco geliştirmeyi bırakmadımı hocam nerden geldi bu kernel :)

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
arsradu diye bi arkadaşımız var forumda pm attım kırmadı beni sağolsun :D paylaştı

ismailnayir

Kapalı Hesap
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
ismail şizofrenmisin hastamısın kardeşim sen akli dengenden şüpheleniyorum manyakmısın

• Beğen
Tepkiler: -Emre

ismailnayir

Kapalı Hesap
ismail şizofrenmisin hastamısın kardeşim sen akli dengenden şüpheleniyorum manyakmısın
kardeşim cevabını gördüm adam kerneli zaten paylaşıyor yazdık
ne anlam çıkrdın bilinmez,

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
ismail adama ben söyledim cm 10 için kerneli kaparmısın diyekonu güncell

Üst Alt