[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

alprnx

alprnx

Üye
şu anda xperia rom denıyorum ben görselligi çok hoşuma gitti klavyesinden kamerasına kilit ekranına kdr herşeyini xperia ile aynı yapmıslar.digerlerinide denıcem sırayla

Dejavuex

Dejavuex

Üye
yazdıklarım "bugün xperia z tabanlı cm10 u test edicem." xda da bugün açılmış rom hakkında
rom linki

üyesi cm10 final üstüne

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2059203 konudaki xperia media uygulamalarını eklemiş

işin ilginç yanı sadece 2011 xperia'larda çalışan kamera modu olan

moduda eklemiş. rom içindeki system klasörünü incelerseniz anlarsınız.

bu 'nin fazla bir şey bilmediğini gösterir.

bu konularda benim şahsi fikrimdir bu benim onlardan daha çok bildiğimi ya da onlara herhangi bir kötüleme olarak geçmesin.

sadece romu kullanmak isteyen arkadaşlara bir fikir olsun.

wondermu arkadaş romu senin yapmadığını biliyorum.

şuan kurdum zaten görsel açıdan beğendim fakat tek tük takılmalar var .
sade cm10 hiç denemeye gerek yok "wordermu" nun düzenlediği romu denicem aynı takılmalar var ise xperia z tabanlı cm10 kullanmayı düşünüyorum :)

ismailnayir

Kapalı Hesap
Evet arkadaşlar bu kullandigim romun cwm yedegi birçok ayarini yaptim ama asil size verecegim yedegi kazayla sildim :) bu 1 önceki yedek dosya ama aksam test ettim güzel hizli calisiyor kurun bakalim beğenecekmisiniz

Download Link:

yüklemek için hafi kartindaki clockworkmod backup dosyasinin içine atin yedegi geri yüklemeden öncede kendi yedeginizide alın her ihtimale karşı

Not: rom normalden geç açılıyor boot olurken çünkü 3-4 script çalisiyor defragment yapiyor zipaligin oluyor vs o yüzden sabirli olun açılana kadar açılmıyor diye kapatmayın teli ilk açildigina biraz kendine gelene kadar sabredin:)
herhangi bir sorun sıkıntı olursa yada sormak istediginiz birşey olursa çekinmeden bana yazabilirsiniz

valla baya ugrastim sizler için kullanın eğer hoşunuza giderse bir yeni versiyon daha hazirlarim

3-4 arkadaşımız istemişti yedegi atmami hepiniz deneyebilirsiniz Upload edene kadar canım çıktı

Romun özellikleri
Ses Modlari süper Stüdyo kalitesinde müzik
İnternet hiz ayarlari yaptim
Birçok Gereksiz dosyayi sildim düzenledim
10dan fazla script kurulu
ve aklima gelmeyen birçok özellik
iyi bir kernel ve iyi bir task manager kullandim

pil ömrü?

- - - Eklendi - - -

android?

14 haziran cuma
[h=1]Man of Steel[/h]yönetmen
yapımcı [h=1]Christopher Nolan[/h]

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Evet arkadaşlar bu kullandigim romun cwm yedegi birçok ayarini yaptim ama asil size verecegim yedegi kazayla sildim :) bu 1 önceki yedek dosya ama aksam test ettim güzel hizli calisiyor kurun bakalim beğenecekmisiniz

Download Link:

yüklemek için hafi kartindaki clockworkmod backup dosyasinin içine atin yedegi geri yüklemeden öncede kendi yedeginizide alın her ihtimale karşı

Not: rom normalden geç açılıyor boot olurken çünkü 3-4 script çalisiyor defragment yapiyor zipaligin oluyor vs o yüzden sabirli olun açılana kadar açılmıyor diye kapatmayın teli ilk açildigina biraz kendine gelene kadar sabredin:)
herhangi bir sorun sıkıntı olursa yada sormak istediginiz birşey olursa çekinmeden bana yazabilirsiniz

valla baya ugrastim sizler için kullanın eğer hoşunuza giderse bir yeni versiyon daha hazirlarim

3-4 arkadaşımız istemişti yedegi atmami hepiniz deneyebilirsiniz Upload edene kadar canım çıktı

Romun özellikleri
Ses Modlari süper Stüdyo kalitesinde müzik
İnternet hiz ayarlari yaptim
Birçok Gereksiz dosyayi sildim düzenledim
10dan fazla script kurulu
ve aklima gelmeyen birçok özellik
iyi bir kernel ve iyi bir task manager kullandim

hani şu samsung galaxy w WONDER cnanogenmod yazısı var ya boot erkenından önce orda tıkanıyo sürekli reset atıyo 10 - 15 dakikadır bekliyorum ..

wondermu

Üye
hani şu samsung galaxy w WONDER cnanogenmod yazısı var ya boot erkenından önce orda tıkanıyo sürekli reset atıyo 10 - 15 dakikadır bekliyorum ..
Cwm nin son sürümünü kur sonra rom kurar gibi bütün wipe işlemlerini yap wipe data factory reset wipe cache wipe dalvik cache format system format cache format data format sdcard external sd ye dokunma bunları yap birde clokworkmod dosyasına atacaksın orada backup klasörünün içine

- - - Eklendi - - -

pil ömrü?

- - - Eklendi - - -

android?

14 haziran cuma
[h=1]Man of Steel[/h]yönetmen
yapımcı [h=1]Christopher Nolan[/h]

Pil ömrü eğer o.c yaparsan azalır performansa yönelik ayarlar yaptım çünkü gerçi kullanmadığın zaman deep sleep yapıyor pili harcamıyor yani diğer romlarla aynı pil tüketimi ama performansta fark var lag yok

ismailnayir

Kapalı Hesap

telefonun boot ekranında kalma sebebi tam temizlik yapılamamasıdır.
tam temizlik için
recovery
wipe data/factory reset
mont and stronge format /sistem
wipe cache partition
advenced wipe dalvik cache

bu adımda rom kurulumu veya yedeği alınmış romu restore

son olarak advanced fix permissions

wondermu

Üye
tam temizlik için
recovery
wipe data/factory reset
wipe cache partition

İsmail kardeş sen bir kurmayı denermisin bakalım sende sorunsuz çalisacakmı

Dejavuex

Dejavuex

Üye
İsmail kardeş sen bir kurmayı denermisin bakalım sende sorunsuz çalisacakmı

yaklaşık kaç dakikada açılması lazım ?

- - - Eklendi - - -

tam temizlik için
recovery
wipe data/factory reset
wipe cache partition

bunları zaten yaptım ben :)

şuan herşeyi tekrar yaptım ama aynı yerde takıldı malesef sorunlu.

ismailnayir

Kapalı Hesap
yaklaşık kaç dakikada açılması lazım ?

- - - Eklendi - - -

bunları zaten yaptım ben :)

şuan herşeyi tekrar yaptım ama aynı yerde takıldı malesef sorunlu.

linkteki son recovery sen de recovery nin bu sürümü yoksa ilk önce bunu kur bir kez daha deneyebilrisin

uygun bir zamanın yok.
ilk açılış 1 2 dakika sürer
böyle durumlarla karşılaştım sorun genelikle romdan kaynaklanır.

wondermu

Üye

linkteki son recovery sen de recovery nin bu sürümü yoksa ilk önce bunu kur bir kez daha deneyebilrisin

uygun bir zamanın yok.

Romun geç açılması sorundan kaynaklanmıyor belirttiğim gibi scriptler açılışta işlem yapıyor

Dejavuex

Dejavuex

Üye

uygun bir zamanın yok.

bir önceki sürümü kullanıymuşm ben şimdi farkettim onu kurup tekrar deneyelim bakalım inşallah bu sefer olur yoksa cm9 da tekrar döncem mecburi :)

wondermu

Üye
Dejavuex verilen linkteki cwm kur o zaman çalışır ilk açılışta 5 dk bekle

ilcarnefice

Üye
Şu anda son cwm sürümü kaç?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
cmw nin yeni sürümünü kurdum suan bakalım deniyorum :)
15-20 dakika daha beklerim açıldı açıldı , açılmadı valla cm9'u kurucam geri 3 saatir telefon kapalı :D

--------------
Edit:

son sürümü kurmama rağmen hiç bir fark yok sorun devam ediyor.
sorunlu backup.

Üst Alt