Galaxy S3 alsam mı? Kafamda birkaç soru var..

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
Benimde s3 alma niyetim var yalnız n8 gibi sağlam bir telefon kullandıktan sonra s3 bana zayıf hemen kırılacakmış gibi geliyor.ben yaklaşık 3 yıldır n8 i hiçbir koruyucu kılıf olmadan hatta ekran koruyucu jelatin bile kullanmadım ama cihazım hala sıfır gibi.ne dersiniz s3 bu şartlarda yaşarmı acaba:)

Ben kaç kere yola düşündüm elimden çizik 0 :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
1-Anakart yanma sorunu hala var mı?
2-Bazı hd oyunlarda kasıyormuş(real racing 3) doğrumu?
3-Şarj bana ne kadar süre gider (günde 1 saat müzik dinleme,3-4 saat oyun,uygulamave internette takılma)

1)Bu sorunu ilk defa duyuyorum.
2)Kasma birtek NBA13 de oluyor.Diğer oyunlarda sadece düşük fps var ama genelinde hızlı çalışıyor
3)S3'ün şarj biraz vasat.

Tavsiyem alabiliyorsan Note 2 al.

oldumu şimdi 3. madde s3 note 2 çıkmadan önceki en iyi bataryaya sahip cihaz ve şarjı 1 gün gidiyor (facebook senkronizasyonu açık ekran parlaklığı otomatik günde 1.30 saat subway ve 2 saat civarı müzik)

diğer 2 madde ise hiç biri doğru değil istersen video çekerim

MrGalaxy

Üye
İlla şarj lazım dersen Note II al hocam. 3100 mAh rahat götürür. Arkadaşım okula gelmeden şarjı fullken okuldan çıkarken (8saat sonra) %90 ve üzeri oluyor.

PriZm

PriZm

Üye

oldumu şimdi 3. madde s3 note 2 çıkmadan önceki en iyi bataryaya sahip cihaz ve şarjı 1 gün gidiyor (facebook senkronizasyonu açık ekran parlaklığı otomatik günde 1.30 saat subway ve 2 saat civarı müzik)

diğer 2 madde ise hiç biri doğru değil istersen video çekerim

NBA2K13 de kasıyor.Arkadaşımdan gördüm.

O dediğin Note 2 çıkana kadardı.

place3461

place3461

Üye
s3te bence tek sorun şarj...şarji daha iyi olsa on numara cihaz...

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
% 90 olumlu sonuç var az bir oran değil al Galaxy S3 bak keyfine.

PriZm

PriZm

Üye

o oyunu denemedim basketball sevmiyorum evet note 2 çıkana kadardı ama şimdi şampiyon s4 :D

S4 vs yeni cihazlar 1080P çözünürlükte başarısız.

Daha çoğu pcler 1080p de oyun oynatamazken (crysis:D) mobillerde yüksek performans beklenemez herhalde.

Kerim.

Kerim.

Üye

Daha çoğu pcler 1080p de oyun oynatamazken (crysis:D) mobillerde yüksek performans beklenemez herhalde.
cok gereksiz bence 1080p ekran.dedigin gibi performansi cok kotu etkiliyor.htc one veya s4'de oldugu gibi

Türe

Türe

Üye
İzlediğim "birkaç" videoya göre s3'üm RR3 ' ü Htc One , S4 ve Xperia Z ' den iyi oynatıyor :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye

a üs
bi rom atılınca düşün neler olur :D bu arada bence s3 xperia s'den çook daha üstün xperia her zaman 1 yıl geriden geliyor

tapatalk

tapatalk

Üye
1080p ekranlar cok guzel ama s4 haric oyun performanslari berbat. s4 un de pek iyi degil ama diger 1080 cihazlara gore cok iyi

hükümdağı

hükümdağı

Üye
Ya ne olacağıdı? Yıllar geçse de en iyi telefon olarak kalmasını mı bekliyordun?

Yıllar geçse de en iyi telefon olmasını beklemiyorum da.Ace muamelesi görmesini de beklemiyordum.

baytarma

Üye
dalga gemek için demiyorum ama gerçekten amele telefonu oldu herkesin elinde var

N. O. T. E. 2

Üye
dalga gemek için demiyorum ama gerçekten amele telefonu oldu herkesin elinde var

Bu tutulmasından kaynaklanıyor arkadasım bu dediğin sey dogru olsa ıphone icine ilk giren telefon :) su bir gercek ıphoneyi alan coğu kimse ya ismi icin ya piyasa degeri fazla dusmedigi icin yada tipinden alıyor. Cevremizden goruyoruz.

Konu sahibi arkadaşım fazla beklemene gerek yok onumuzdeki en az 1 yıl cıkan tüm guncellemeleri alacak bir telefon ekran desen guzel performansta da ustun bir telefon pisman olacağını sannetmiyom s4 beklemeni tavsiye etmem ekran kalitesi yonunden telefonun performansta takılmalar sıklıkla yasanıyor bu forumdada goruyoz. (elime alıp inceleme fırsatım olmadı arastırmalarımdan biliyorum)
Al sende kurtul forumda kurtulsun :D

xmustx

xmustx

Üye
galaxy s3 aldım.gittigidiyor.comdan 1059 tl.bence alın

• Beğen
Tepkiler: Dede

Üst Alt