Telefonmu-Ps3mü-Ps vitamı-Laptopmu

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Telefonmu-Ps3mü-Ps vitamı-Laptopmu
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış bir yere açtıysam özür diliyorum yazın çalışıyorum elime 500 tl ci ı bir para geçiyor sizce h gisini almalıyım ?

Telefon-şu anda 5800 kullanıyorum hiç memnun değilim bu yaz 1 yaşını d racak

telefon olarak ace 2 var 600-800 tl arası değişiyor telefon alırsam çaldırırım diye korkuyorum ve birazda bütçemi aşıyor bu telefon ve s4 ile s3 mini ucuzlarsa onuda düşünebilirim

ps3

arkadaşımda ps2 var baktım çok zevkli bende bir ps3 almayı düşündüm salonda 106 ekran hd bir lcd televizyon var ve bir tanede bizim odada tüplü var yani ps3 alırsam koltuğa yayılıp tüm oyunları oynayabilirim ancak orjinal oyuna verecek param yok kırdırıp oyun yükletmeyi düşünüyorum

ps vita

vita çok hoş geldi bana ancak daha kırılmamış sistemi güçlüymüş ama mesela e bir misafir gelse ps3 oynayamam ama ps vita yı her yerde oynarım ve şu tuşları telefondan daha rahat bir oyun keyfi sunacak gibime geliyor

laptop- tbook

arkadaşlar şu anda abimle ortak kullandığım bilgisayar gta san andreası bile düşük ayarlarda oynatan bir bilgisayar 6-7 senelik ve yeni çıkan oyunları oynayamadım gta 4 gibi kendime bir laptop alırsam 1500 tl bütçem var babamda yardım edecek ancak latoplar oyunlara güncel kalmazken ps3 ler 6-7 sene güncel kaldı ve laptop olarak aklımda lenovo z580 var

arkadaşlar kısacası bana internet üzeri olmasa bile sahte oyunlar oynatacak bir ps3 veya xbox lazım vita ama hepsini bırakıp hem internet hemde oyun keyfi yaşatacak bir laptop da alabilirim yani görüşlerinizi bekliyorum lütfen yardım edin
:bye2:

• Beğen
Tepkiler: serihan

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
ps3 diyorum ben

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam laptop alırdım. Laptopla herşeyi yapabilirsin.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
ps3 le kablosuz kollar ile koltukda yayılmak ayrı bir keyif olur ancak nasıl ve nerede kırdırabilirim
ve laptop alırsam oyunlara güncel kalmaz o yüzden tercih etmiyorum 2000 tl bütçem olsa tabiki oyun laptobu alırım ancak bu bütçeye alınacak laptoplar ps3 ün yanında sönük kalacak ps3 alıp ilerki zamanlarda bir telefon alırsam internet keyfide yapabilirim :hmmm

- - - Eklendi - - -

veya laptop alıp hem internet hemde oyun keyfi yaparım sonrada kırılabilrse vita yada psp alırım arkadaşlar sizce lenovo z580 mı yoksa z585 mi

- - - Eklendi - - -

başka önerisi olan yokmu ?

• Beğen
Tepkiler: serihan

Berk E.

Üye
Laptop veya telefon derim ben.

• Beğen
restmod

restmod

Üye
Ps3 al derim ben evde lcd de varmis daha ne olsun

• Beğen

hurol1

Üye
Telefon olarak atrixe bakabilirsin

• Beğen
aleranol

aleranol

Üye
laptop alacaksan bunu incele

eğer yayılarak oyun oynamak oooww dersen ps3 al.

- - - Eklendi - - -

laptop alacaksan bunu incele
http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-msi-cx61-0ne-294xtr-fiyati,966904.html
eğer yayılarak oyun oynamak oooww dersen ps3 al.

• Beğen

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Laptop ya da telefon.

• Beğen

chatluck07

Üye
Laptop daha mantıklı gibi. Telefonundanda memnun değilmişsin ama

• Beğen
Artles

Artles

Üye
ps3

• Beğen
Lumia820

Lumia820

Üye
ultrabook al sonra bir ara telefon alırsın

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kesinlikle laptop derim. Olmazsa ps3 al. Telefonu en alt siraya koy. Elindeki telefon seni 1 sene daha goturur.... (Eski 5800 kullanicisi olarak memnundum, temizlik yaparken ekran film soketinin mandali cikti bir turlu yaptiramadim.Ucuz android tel aldim (galaxy ace) isimi oyle boyle goruyor).
Seneye para biriktir ve guzel bir telefon al...

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize yorum yaptığınız için teşekkkür ederim laptop alıp daha sonra ps3 veya ps vita almayı düşünüyorum veya kırılabilen bir konsol bulabilirsem onu alacağım kolay kırdırabileceğim bir konsol varmı birde sizce lenovo z580 beni idare edermi özellikler : 2 gb ekran kartı 3.nesil i5 işlemci var sizce gta 4 ü kasmadan orta veya alt seviyelerde oynatabilirmi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ekran karti chipseti nedir ? Ati , nvida , intel v.s ? Birde ekran karti ramden caliyor mu ?

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
indirimle 1300 tl oluyor

- - - Eklendi - - -

ve laptop alırsam daha sonra güzel bir telefon alabilirim şu anda kullandığım telefon yani 5800 şarz a takınca oluyor olmuyor diye kafayı yiyor tuş kilidide bozulduğu için program yüklüyorum anca öyle çalışıyor oda çok şarz yiyor yani telefonu yerden yere atasım var

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ekran Kartı Markası NVIDIA
VGA Chipset Modeli GT635M
Ekran Kartı Hafızası 2 GB
Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza

İsini gorur ama ekran karti biraz dusunduruyor.

Telefonu tamire gotur 20 tl bulmaz tamiri. ;)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar başka önerebileceğiniz bir laptop varmı 1500 tl bütçem var istediklerim;
1-internette hızlı gezinmek
2-gta 4 oynamak orta veya üst seviyelerde kasmadan
birde size bir sorum olacak laptoptan sonra ps vita ve ucuz bir telefon mu alayım yoksa s3 mini gibi bir telefon mu alayım ?

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Asus k serisi gt635m olanı

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
k serisi içinden önerebilceğiniz bir laptop varmı ?

Üst Alt