samsung galaxy w öneri

Sponsorlu Bağlantılar

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy w öneri
ben samsung galaxy wonder aldım benm için tavsiyeleriniz varmı bide sizce alamakla iyi yapmışmyım

Berk E.

Üye
Eğer 0 aldıysan daha fazla katıp daha iyi bi telefon alabilirdin ama güzel telefon. :oke:

hurol1

Üye
ace2 alabilirdin

skywalker06

skywalker06

Üye
kötü bir seçim yapmışsın android yeni sürüm çıkmayacak custom rom atılmadan oyun performansı çok kötü biraz daha para katıp galaxy ace 2 alsaydın daha iyiydi

salda15

salda15

Üye
keşke almasaydin. Bende var satamiyorum malesef

kaya1020

Üye
sana şu şekilde söyleyim bende samsung wonder kullanıyorum eğer beklentilerin çok değilse yani fazla oyun oynamam sadece alo der internete girer fotoğraf çekerim diyorsan hayırlı olsun çok güzel bir telefon bence ama iş oyun oynama uygulama yüklemeye gelirse bence o konularda uygun değil telefonda donma ve ısınma probremleri çok yaşarsın.

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle yorumlar için saolun ztn 2. el aldım ve sıfır gibi 450 tlye bnm hoşuma gitti tek sıkıntısı ram az bide güncellemesi yok ace 2 demişsin ama bu telefon ace 2 den daha hızlı

skywalker06

skywalker06

Üye
öncelikle yorumlar için saolun ztn 2. el aldım ve sıfır gibi 450 tlye bnm hoşuma gitti tek sıkıntısı ram az bide güncellemesi yok ace 2 demişsin ama bu telefon ace 2 den daha hızlı
galaxy ace 2 çift çekirdek 800 mhz yani 1600mhz işlemci hızı sunuyor wonder tek çekirdek 1000mhz sunuyor sence hangisi hızlıdır birde galaxy ace 2 nin işlemcisi 1.2 ghze kadar çıkartılabiliyor

HCK42

HCK42

Üye
Bu telefonu 0 çok pişmanım güncelleme gelmeyecek şimdi ise galaxy su advance yapmaya çalışıyorum :( inşaallah ederim

esokmen

esokmen

Üye
Wonder 1.4 ghz

skywalker06

skywalker06

Üye
tamam 1.4 olsa neolacak biri çift çekirdek diğeri tek çekirdek bana garantiden wave 2yerine ace 2 mi wonder mı dediler çift çekirdek olduğundan direk ace 2 dedim acayipte memnun kaldım

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
aceler tavsiye edilmio ztn wonder gibi telefon duruken ace 2 ye günceleştirme gelemsi garip arkadaşta ace 2 var mesela subway surf kasıo ama bn sorunsuzca oynuorum ve telefon yavaş değil

skywalker06

skywalker06

Üye
aceler tavsiye edilmio ztn wonder gibi telefon duruken ace 2 ye günceleştirme gelemsi garip arkadaşta ace 2 var mesela subway surf kasıo ama bn sorunsuzca oynuorum ve telefon yavaş değil

ben subway surferı kasmadan oynuyorum real racing 3,spider-man,modern combat 4,gta vice city,batman dark knight rises,nfs most wanted bu oyunları kasmadan oynuyorum :D

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur ztn bn 450 ye aldım sıfır gibi most wanted paralı değilmi satınmı aldın

fk555897

fk555897

Üye
Hayırlı olsun ama Ace 2 daha iyi bir telefon. Yine de iyi bir telefon.

skywalker06

skywalker06

Üye
doğrudur ztn bn 450 ye aldım sıfır gibi most wanted paralı değilmi satınmı aldın

satın almadım root atıp hafıza kartıyla telefon hafızasını değiştirdim internetten indirip atıyorum oyunu çalıştırıyor sorunsuz

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun ama Ace 2 daha iyi bir telefon. Yine de iyi bir telefon.

tşk ederim gerçekten güzel telefon tek sıkıntısı var ram sıkıntısı

- - - Eklendi - - -

bnde root atmayı düşnüyorum ama garanti dışına çıkmıyomu :)

AsHighAsHonor

Üye
tşk ederim gerçekten güzel telefon tek sıkıntısı var ram sıkıntısı

- - - Eklendi - - -

bnde root atmayı düşnüyorum ama garanti dışına çıkmıyomu :)
hocam bende geçen yaz 0 ını aldım k.bakmasınlar ama burdaki arkadaşlar baya sallamış telefona rom atmadan önce temple run subway gbi oyunları sorunsuz hiç takılmadan oynuyordum the amazing spiderman de kasıyodu şimdi cm9 yükledim fifa 12 spiderman batman most wanted hepsini bir gram takılma olmadan çalıştırıyor mükemmel bir performansı var root konusuna gelince cm9 romda sd kart swaplamana gerek kalmıyor kendisi ayarlarından hallediyor sne ayarlıyorsun ben telefonu rootladım bataryası şişmişti garantiye vermeden önce unroot ettim telefonu sıfırladım verdim kabul ettiler anlamadılar ayrıca sıfırlamaya gelince zaten garantide sfırlıyorlar bende anlamasınlar diye sıfırlayıp sildim herşeyi öyle verdim yediler güzelce :ehe

- - - Eklendi - - -

ben subway surferı kasmadan oynuyorum real racing 3,spider-man,modern combat 4,gta vice city,batman dark knight rises,nfs most wanted bu oyunları kasmadan oynuyorum :D
hocam dark knight rises ı yüklediğiniz linki verebilirmisiniz ben bi ara yüklemiştim sonra silindi şimdi bulamadım bir türlü

skywalker06

skywalker06

Üye
hocam bende geçen yaz 0 ını aldım k.bakmasınlar ama burdaki arkadaşlar baya sallamış telefona rom atmadan önce temple run subway gbi oyunları sorunsuz hiç takılmadan oynuyordum the amazing spiderman de kasıyodu şimdi cm9 yükledim fifa 12 spiderman batman most wanted hepsini bir gram takılma olmadan çalıştırıyor mükemmel bir performansı var root konusuna gelince cm9 romda sd kart swaplamana gerek kalmıyor kendisi ayarlarından hallediyor sne ayarlıyorsun ben telefonu rootladım bataryası şişmişti garantiye vermeden önce unroot ettim telefonu sıfırladım verdim kabul ettiler anlamadılar ayrıca sıfırlamaya gelince zaten garantide sfırlıyorlar bende anlamasınlar diye sıfırlayıp sildim herşeyi öyle verdim yediler güzelce :ehe

- - - Eklendi - - -

hocam dark knight rises ı yüklediğiniz linki verebilirmisiniz ben bi ara yüklemiştim sonra silindi şimdi bulamadım bir türlü

torrentz'den arayıp bulmuştum ordan indirdim

uzmali

uzmali

Üye
bu sacmalıkta yeni çıktı çift çekirdek 1.4 Ghz

2 x 1.4 = 2800 oha

note 2 4 x 1.4 = 4160 yuh