[ROM][4.2.2] -ProjectLiquid v1.1 [STABLE/ SMOOTH] [02/04/2013] Galaxy W

Sponsorlu Bağlantılar

anık

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.2.2] -ProjectLiquid v1.1 [STABLE/ SMOOTH] [02/04/2013] Galaxy W

Çalışanlar
Audio
Receiving and making calls
GPS
Compass
Proximity sensor
Wifi
USB mass storage
HW accelerated gui
HW accelerated video
Camera
Torch
Wifi/USB tethering
USB OTG
Vsync
Bluetooth

Çalışmayanlar
Yok Galiba

Yenilikler
Activato speeder
Bazı Uygulamalar kaldırıldı
Gapps Dosyasp Yenilendi

İndir
Project13v1.0 >>

Project13v1.5>>

Projectliquid v1.0>>

Projectliquid v1.1>>

Credits :
CyanogenMod Team
Acro68
hurtsky
camcory
cycloneblast
hern555
bjtmosfet

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Resim eklersen daha iyi olur.

doganhu

doganhu

Üye
Yukleyen varmı arkadaslar cm9 kullanıyorum simdilik iyi gibi. 4.2.2 yi denemekte istiyorum yorumlarınızı alabilirmiyim.

çomolokko

Üye
ön kamera çalışıyor mu arkadaşlar görüntülü konuşma için? başka bi soru daha görüntülü konuşmada on kamera çalışmıyorsa bile arka kameraya geçilebiliyo mu?

babyshoot

babyshoot

Üye
bu romların hiçbirinde görüntülü konuşma yok:(

çomolokko

Üye
bu romların hiçbirinde görüntülü konuşma yok:(

şebekenin sağladığı görüntülü konuşma yok heralde ? görüntülü konuşma programlarıylada mi olmuyo? Skype Viber Fring falan

-Emre

-Emre

Üye
şebekenin sağladığı görüntülü konuşma yok heralde ? görüntülü konuşma programlarıylada mi olmuyo? Skype Viber Fring falan
Internet üzerinden görüntülü görüşme var skype gibi programlarla

anık

Üye
    Konu Sahibi
Gülcellendi...

çomolokko

Üye

çomolokko

Üye
konuyu açan arkadaş neden sadece güncelleme yapıp kaçıyo soruları yanıtlasa bari !

anık

Üye
    Konu Sahibi
konuyu açan arkadaş neden sadece güncelleme yapıp kaçıyo soruları yanıtlasa bari !

Evet Sadece İsim Değişmiş Ve Sürüm Güncellenmiş

Yüklemen Önce Wipe Dalvich cache wipe ache factory reset işlemlerini Yaptınızmı ?

çomolokko

Üye
Evet Sadece İsim Değişmiş Ve Sürüm Güncellenmiş

Yüklemen Önce Wipe Dalvich cache wipe ache factory reset işlemlerini Yaptınızmı ?

yaptık tabi ki. tek anlamadığım şu hafızak artını telefon kartı gibi gösterme onun yüzünden olmadı heralde.

anık

Üye
    Konu Sahibi
yaptık tabi ki. tek anlamadığım şu hafızak artını telefon kartı gibi gösterme onun yüzünden olmadı heralde.

olabilir Rom da sorun Yok Birdaha Deneyin format system Format cache işlemlerini yapın

secan325

Üye
bu romu yükleyen arkadaslar hafıza kartını yer değiştirirken dikkat etsinler . benim 16gb hafıza kartı gümledi . 2500 resim silindi. neyseki bu işte uzman birini bulup 30 tl karşılığında 8 saat süren bir işlemle herşeyimi kurtarabildim . roma b<k atmak istemem ama yinede siz dikkatli olun ilkkez rom yükleyen biri değilim .

çomolokko

Üye
Hafıza kartı yer değiştirme işlemini rom yüklemeden önce mi sonra mı yapmam gerekiyo?

Üst Alt