Galaxy SIII Donma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PuGatorY

PuGatorY

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy SIII Donma Sorunu
Merhabalar

beyler bayanlar merdivenden kayanlar şöyle bir sorun telefonu 3 aydır kullanıyorum ilk sahibi değlim 1 ay kadar önce telefonda kilit ekranında iken yazılımın kapanıp ekranı açmak istediğmide ekranın dalgalanıp açılmış gibi yapıp bir işlem yapmama sorunu vardı. sonra telefonu formatlayıp(belki uygulama fazla idi o yapıyordur diye) sadece lazımlı uygulamarı yükledim. (bunlar hem mağaza hemde maxicepten yada başka siteler olsun apk dosyaları dahil) sonra aynı sorun devam etti sonra yine formatlayıp aynı hatayı yapmaya devam ediyor. bide arkadaşlar ayrı yetten resim ekliyordum ana ekrana ve kilt ekranına söyleyeyim onu da hafıza kartından ekliyorum telefn hafızasından ekledim yine yaptı. sorun bu.

bu sorunla karşılaşanlar yada çözümü olanların bilgilerini çok önemser tavsiyelerinizi beklerim

teşekkürler beyler bayanlar merdivenler kayanlar :D

avcitalip

avcitalip

Üye
öyle bir sıkıntı şimdiye kadar yaşamadım,şu anda yaşadığım tek sıkıntı biraz ram'in az olması...

PuGatorY

PuGatorY

Üye
    Konu Sahibi
öyle bir sıkıntı şimdiye kadar yaşamadım,şu anda yaşadığım tek sıkıntı biraz ram'in az olması...

abi genel bir sıkıntı ama advanced task manager pro kullan gayet güzel ve şarja etkisiz

avcitalip

avcitalip

Üye
abi genel bir sıkıntı ama advanced task manager pro kullan gayet güzel ve şarja etkisiz

onlar pek işe yaramaz bence sonuçta onlarda task killer orijinal görev yöneticisi'de task killer :evet:

alical33

alical33

Üye
Hafıza kartı ile ilgili bir sorun olabilir mi acaba :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt