Tuşlar çalişmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AgeLoo

AgeLoo

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlar çalişmiyor
Arkadaşlar Laptop'um var ama bazı tuşları çalışmıyor ne yapabilirim ?

hiç bir sıvı dökülmedi.

sena5135

sena5135

Üye
tuşları çıkar temizle yada bilgisayar klavyeyi okumuyodur.

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
altını çevir laptop'un klavye işaretleri var ufak onların hemen yanlarındada büyük ihtimalle 4 ayrı vida yer alması lazım onları sök klavye kasadan ayrılacaktır ufak bişeye dikkat et kablosunu koparmadan çıkar çıkmıyosa dıştan temizle :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
altını çevir laptop'un klavye işaretleri var ufak onların hemen yanlarındada büyük ihtimalle 4 ayrı vida yer alması lazım onları sök klavye kasadan ayrılacaktır ufak bişeye dikkat et kablosunu koparmadan çıkar çıkmıyosa dıştan temizle :)
klavye alttan değil üstten sökülür :oke:
ayrıca klavyeyi sökmesine gerek yok.
hava kompresörüyle temizle olmaz ise ki düşük bir ihtimal. garantiye gönder. garanti yoksa bir şekilde söküp değiştireceksin.

MrExpert

MrExpert

Üye
Temizle sorun kalmaz ama olmaz ise 100tlyi gözden çıkar.

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye

klavye alttan değil üstten sökülür :oke:
ayrıca klavyeyi sökmesine gerek yok.
hava kompresörüyle temizle olmaz ise ki düşük bir ihtimal. garantiye gönder. garanti yoksa bir şekilde söküp değiştireceksin.

onu biliyoruzda klavyeyi tutan vidalardan bahsediyorum altta derken tabiki klavye kasanın üstünden sökülüp ordan çıkcak :oke:

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
onu biliyoruzda klavyeyi tutan vidalardan bahsediyorum altta derken tabiki klavye kasanın üstünden sökülüp ordan çıkcak :oke:
arkdaşım daha önce söktünmü bilemem ama ben 3 tane notebook söktüm.
klavyeyle ilgili vidası sökmesi fln hepsi üstten klavyenin altla bir alaksı yok :oke:

MrExpert

MrExpert

Üye

klavyeyle ilgili vidası sökmesi fln hepsi üstten klavyenin altla bir alaksı yok :oke:

Ayrıca bazıları sadece tırnaklı oluyor esnetme yöntemiyle çıkarılıyor.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Eralp YKN

Eralp YKN

Üye

senden daha çok sökmüşüm o halde :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
senden daha çok sökmüşüm o halde :D
:kop: boardina işlemcisine fanına kadar pc yi 10 parçaya ayırmak. eksiksiz toplamak.
öyle basit alt kapagı açayım klavyeyi çıkarayım sökmeden saymıyorum ben onu :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt