nokia 701 islemci

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aaeerr

aaeerr

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 islemci
beyler nokia 701 fp2 kullaniyorum.ancak phonetinfo yla baktgmda islemci hizi 1000mhz olarak gösteriyor.1300mhz olmasi gerekli degil mi ?

aaeerr

aaeerr

Üye
    Konu Sahibi
verdgn linktekini yukleyince 1.3ghz diyor. Baska surum yukleyince 1000mhz diyor. Anlamadim gitti. Bu arada o resimdeki tema ne ?

aaeerr

aaeerr

Üye
    Konu Sahibi
anladim kardesim yardimin icin cok tesekkur ederim, Allah razi olsun

asigsasi

asigsasi

Üye
ne demek rica ederim :)

asigsasi

asigsasi

Üye
yüklenmiş olan uygulamalar dan kaynaklı olan birşeydir
t9 için ayarlar dil ayarları yazma dili şu şekilde olsun

bilge_adam

bilge_adam

Üye
yüklenmiş olan uygulamalar dan kaynaklı olan birşeydir
t9 için ayarlar dil ayarları yazma dili şu şekilde olsun

valla kardeşim senin dediğin gibi yapıyorum ama bir türlü nokia c7 gibi yıldız tuşuna basarak değiştirme işlemini yapamıyorum gıcık oldum iyice. Birde şunu sormak istiyorum benim telefonum nokia c7 y di garanti değiştirdi 701 gönderdi ne telefonu hack yapabildim ne de bu tür yazmaya alışabildim bunun bir yolu yok mu. Nokia c7 gibi yıldız tuşuna basarak kelime harf değiştirerek yazmam için. Yardımın için şimdiden teşekkürler.birde nokia 701 de bu ekran görüntüsünü nasıl alıyoruz.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
klavye için yapacak birşey yok maalesef fakat alışır sın ben de çok zorluk çektim fakat şu an alıştım
hack bana göre en kolay yöntem denemen gerekir

buradaki program ile ekran görüntüsü alabilirsin

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...bianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-409219.html

buda kullandıgım

http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...0-0-symbian-3-signed-resmi-turkce-548940.html

normalde hack bende yapıyorum da ama 701 de xplore yüklenmiyor

asigsasi

asigsasi

Üye
telefona antivirüs programı yükleme gereksiz uygulamalar boşuna telefonu yorarsın

bilge_adam

bilge_adam

Üye
telefona antivirüs programı yükleme gereksiz uygulamalar boşuna telefonu yorarsın

ondan dolayı değil kardeşim hack programının içinde geçen mobile security var o olmazsa hacke devam edemiyorum hatta rompatcherplus da yüklenmiyor.verdiği hata şu yüklenmiyor bu yerleşik bir bileşendiye hata veriyor.birde kardeşim bu telefonun ön kamerasını açamıyorum resimdeki netlik iyi değil c7 daha netti off off

asigsasi

asigsasi

Üye
canım kardeşim sen hangi konudan hack yapıyorsun fp2 için tek bir yöntem var zaten rompacther in parçalanmış halini sisteme safe manager ile gömeceksin ve menüye yetkiler adında rompacther gelecek bu yetkiler den yamaları aktif yapacaksın ve rompactherplus uygulamasını öyle yükleyeceksin
sen hackle ön kamera için uygulamalar var

bilge_adam

bilge_adam

Üye
canım kardeşim sen hangi konudan hack yapıyorsun fp2 için tek bir yöntem var zaten rompacther in parçalanmış halini sisteme safe manager ile gömeceksin ve menüye yetkiler adında rompacther gelecek bu yetkiler den yamaları aktif yapacaksın ve rompactherplus uygulamasını öyle yükleyeceksin
sen hackle ön kamera için uygulamalar var

şimdi kardeşim ben c7 için hack biliyorum daha yeni kullanıyorum 701 fp2. nasıl parçalandığını bilmiyorum bana öğretebilir misin kardeşim

asigsasi

asigsasi

Üye
ne demek kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt