nokia 701 islemci

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asigsasi

asigsasi

Üye
maalesef kardeşim downgrade yapılsa keşke fp1 sisteme geri dönebilsek çok çok iyi olur fakat şu an olmuyor fp1 klavyesi eski kullandığın klavye

bilge_adam

bilge_adam

Üye
maalesef kardeşim downgrade yapılsa keşke fp1 sisteme geri dönebilsek çok çok iyi olur fakat şu an olmuyor fp1 klavyesi eski kullandığın klavye

tabi fp1 sistemini biri elinde tutuyorsa ve flash ile atılabiliyorsa olma imkanı vardır değil mi?

asigsasi

asigsasi

Üye
alakası yok daha önce fp1 sistemi indirip fp2 sisteme flashladılar fakat sonunda telefon lar hiç açılmadı

bilge_adam

bilge_adam

Üye
alakası yok daha önce fp1 sistemi indirip fp2 sisteme flashladılar fakat sonunda telefon lar hiç açılmadı

başka çare yok desene bu klavye sistemine alışacaksın diyorsun yani. Neyse kardeşim teşekkür ederim bu arada ön kamerayı nasıl çalıştırıyoruz.

asigsasi

asigsasi

Üye
sadece böyle değil fp2 sistem kullananlar böyle

bilge_adam

bilge_adam

Üye
sadece böyle değil fp2 sistem kullananlar böyle

bir şekilde alışmaya devam bir de dikkatimi çekti nokia c7 nin kamerası çok net çekiyordu çektiğin resmi büyüttüğün zaman yazı olsun okunabiliyordu ama 701 de ise resmi büyüttükçe bozuyor. Ya da bana öyle geliyor.

asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 güncellemesin den sonra oldu fp1 iken dediğin gibiydi en iyisi belle idi fp1 ile işlemci hızı yükseldiği için güncellemek zorunda kaldık fp1 de bile birkaç özellik kırptılar sonra fp2 çıktı yanlışlıkla güncelledim bu sefer birçok özellik kırpmışlar muhterem nokia :ehe

bilge_adam

bilge_adam

Üye
fp2 güncellemesin den sonra oldu fp1 iken dediğin gibiydi en iyisi belle idi fp1 ile işlemci hızı yükseldiği için güncellemek zorunda kaldık fp1 de bile birkaç özellik kırptılar sonra fp2 çıktı yanlışlıkla güncelledim bu sefer birçok özellik kırpmışlar muhterem nokia :ehe

nokia iyice battı artık neyapacağını şaştı

asigsasi

asigsasi

Üye
fp2 güncellemesin den sonra wp8 telefonları satışa sunması amaçlarının ne olduğunu gösterdi

bilge_adam

bilge_adam

Üye
fp2 güncellemesin den sonra wp8 telefonları satışa sunması amaçlarının ne olduğunu gösterdi

aslında samsung galaxi s4 veya iphone 5 alacaksın şu an en iyi telefon onlar. Hemde çok rahat ama cepte para yok ki

asigsasi

asigsasi

Üye
nedense ben android sistemi bi türlü sevemedim ios ta aynı şekilde alırsam nokia nin istediği strateji ye yenik düşerek wp8 olabilir :(

bilge_adam

bilge_adam

Üye
nedense ben android sistemi bi türlü sevemedim ios ta aynı şekilde alırsam nokia nin istediği strateji ye yenik düşerek wp8 olabilir :(

iphone yeni sürüm çıkarıyormuş iphone 6 diye özellikleri çok güzel olacakmış ama ne faydaki yine cep yakacak.

asigsasi

asigsasi

Üye
neyse konuyu dağıttık biraz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt