çok acaip bir problem turkcell şebeke sorunu sgs 2 ?

Sponsorlu Bağlantılar

cemkaya

cemkaya

Üye
    Konu Sahibi
çok acaip bir problem turkcell şebeke sorunu sgs 2 ?
arkadaşlar dün turkcell e gectim aveadan gayet iyi kullandım ertesi sabah bi kalktım şebeke yok hattımı baska tele takıyorum sebeke var. avea ve vodafone hattı benim tele takıyorum şebeke var ama benim turkcell hattı taktığımda çalışmıyor baskasının turkcell hattı bile calısmıyor sadece benim telde sgs 2 4.1.2 rusya sürüm+root telefon. aveayı vodafone calıstırıpta sadece turkcell hattı çalışmıyorsa sorun ne olabilir sizce imei kayıtdışı görünmektedir. not:hattım baska tel de calısmaktadır.

hayalimsi

Üye
Turkcell sahte imei yada kayıt dışı imeilere şebeke vermiyor. Diğer hatlarda sorun yok sadece Turkcell özgü bir durum

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar dün turkcell e gectim aveadan gayet iyi kullandım ertesi sabah bi kalktım şebeke yok hattımı baska tele takıyorum sebeke var. avea ve vodafone hattı benim tele takıyorum şebeke var ama benim turkcell hattı taktığımda çalışmıyor baskasının turkcell hattı bile calısmıyor sadece benim telde sgs 2 4.1.2 rusya sürüm+root telefon. aveayı vodafone calıstırıpta sadece turkcell hattı çalışmıyorsa sorun ne olabilir sizce imei kayıtdışı görünmektedir. not:hattım baska tel de calısmaktadır.

Yakında gepsınde kapanır avea ve vodafonda geç kapanıyor şebeke annem telden bılıyorum

d3likanLI

Üye
adresinden imei numaranı sorgula kayıt dışı çıkıyorsa çok zorlama :) 15-20 tl ye imei değişen yerler var

Üst Alt