Vodafone 958 hard format yardım

Sponsorlu Bağlantılar

tarhuman

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 958 hard format yardım
Telefonu 2 hafta önce aldım dün kaybettim. Açma tuşuna basıyorum normal açılıyormuş gibi önce android maskotu sonra vodafone logosu çıkıyor ama vodafone logosunda dönüp duruyor. Dünden beri denedim bir türlü açılmadı. Telefon açılmadığı için fabrika ayarlarından format atamıyorum. Hard format nasıl atabilirim. Ya da başka bir yöntem varsa yardım edebilir misiniz ? Telefonun tuş takımı: ses kısma tuşu/ses arttırma tuşu/ana ekran tuşu/telefon açma-kapama tuşu

Edit: Deneye deneye tuşları göçerttim ama buldum. İnternette anlatımını bulamamıştım o yüzden diğer arkadaşlar için anlatayım:

(Ses artttırma tuşu)+(power tuşu) 3-4 saniye sonra telefon titreşecek. Başta söylediğim tuşları bırakmıyoruz. Titreştikten sonra o 2 tuşla beraber ana ekran tuşuna basılı tutuyoruz. Yani titreştikten sonra 3 tuşa basılı tutuyor olacağız. Önümüze download ekranına benzer bi ekran gelecek ve format bitmiştir.

mhasqara

Üye
çok teşekkür ederiim kardeşim para kazandım sayende :D

thesokrates

thesokrates

Üye
ALLAH razı olsun kardeşim :-)

tarhuman

Üye
    Konu Sahibi
Vay be. Herkes bunu arıyormuş sanırım :D. Teşekkürlerin çoğu kopyala yapıştır yapan başka siteye gitmiş ama olsun.

Üst Alt