Telefonumu nasıl sevebilirim (c5-03)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakuzaasd1

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu nasıl sevebilirim (c5-03)
Merhabalar c5-03e sahibim yaklaşık 1.5 yıl önce hevesle aldım fakat hiçde hoşuma gitmedi dokunmatiği olsun , kamerası olsun , uygulamalar doğru düzgün uygulama yok sorum biraz zor bu telefonu nasıl sevebilirim uygulama önerisi olur veya kamerası felan yazılım veya donanımla iyileşirmi ? Mesela en çok istediğim şey belirlediğim bir tuşa basarak fotoğraf basma bunu herhangi bir yazılımla elde edebilir miyim ?

tapatalk

tapatalk

Üye
sen iddaa filan biseyden para kaldir sonra o telefonu tuvalete at sifonu çek

• Beğen
Tepkiler: hsynyrr1
MrExpert

MrExpert

Üye
Cfw kurabilirsin mesela..

yakuzaasd1

Üye
    Konu Sahibi
Valla futbolla hiç alakam yok Cfw nedir acaba biraz açabilir misiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
crawM

crawM

Üye
çok manajerlik oynamış :D

PriZm

PriZm

Üye
Aykut V2 terk..

- - - Eklendi - - -

CFW = Custom FirmWare demek yani kişiselleştirilmiş yazılımdır.Telefonunda daha yüksek performans ve çeşitli modifikasyonlar yapmanı sağlar.

yakuzaasd1

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler . Onu nereden indirebilirim

manyax2007

manyax2007

Üye
Şaka gibsieaaağğnn :naughty:

yakuzaasd1

Üye
    Konu Sahibi
~N.A.W.Y~ teşekkür ederim evet arkadaşlaR başka neler yapabilirim , bir bir sorum ben netten video izleyemiyorum opera yükledim ondan sonra girmemeye başladı şimdi format attım giriyor opera neden böyle yapıyor başka önerebileceğiniz browser varmı ?

MaxipmaN

Üye
niye alırlar anlamam ki şu telefonu cfw de dokunmatiği iyileştiriyolar

yakuzaasd1

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiki aklım olsa alır mıyım kardeşim ya o zaman bilmiyordum ki android felan işte kamera 5mp , dokunmatik , şu bu alıoduk :D :D

Akıncı

Akıncı

Üye
Şimdiki aklım olsa alır mıyım kardeşim ya o zaman bilmiyordum ki android felan işte kamera 5mp , dokunmatik , şu bu alıoduk :D :D
ben telefonu alalı 2,5 sene olmuş o zaman symbian öndeydi ama şimdi Android işletim sistemi önde Nokia sağolsun :ehe

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ben telefonu aldigimda android froyo vardi :/

prodetör64

Üye
Şimdi güzelce telefonu öpüyoruz.Biraz okşuyoruz.Biraz onla oynuyoruz.Ona sıcak davranıyoz.Ve Mutlu son telefon seni sen telefonu seviyorsun bak uygulamaya gerek kalmadı..

CasuS_87

CasuS_87

Üye
kardeş biraz para biriktir başka telefon al derim :)

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Kapak degis whatsapp yukle wp cfw si kur swipe kur rfm 13 kur sklma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt