symbian telefonu olan birisi ile takas yapmak istiyorm. takas edilecek telefon Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escape72

escape72

Üye
c6-01takas edelim mi

escape72

escape72

Üye
temiz cfw yüklü gayet stabil herhangi bir sıkıntısı yoktur

chatluck07

Üye
603 ile olabilir kardeşim. Ama nasıl yaparız bilmiyorum cihazım şuanda sıfır gibi zaten satarken refurbise yapıp satacağım.

chatluck07

Üye
Eğer 603 ile takas etmek istiyorsan olabilir kardeşim neden olmasın. Ama iş nasıl olacağı :)

fersaz51

Üye
c6.01 var takas etmek istersen

heamvivna

Üye
bende de wildfire s var. bence c6 ile takas etme. elinde ki cihaz bundan daha yüksek. üstelik Android...

salda15

salda15

Üye
Android ile şimbiyın takas mı edilir. at bir köşeye dursun daha iyi. fazla oyun oynamam demişsin net, sms falan kullanırım demişsin, e tamam işte Androide uygulama yükleme net sms yeter niye takas yapıyorsun, çılgın mısın nesin kardeşim aksiyon arıyon galiba :cool::D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kafayı mı yedin Android ile şimbiyın takas mı edilir. at bir köşeye dursun daha iyi. fazla oyun oynamam demişsin net, sms falan kullanırım demişsin, e tamam işte Androide uygulama yükleme net sms yeter niye takas yapıyorsun, çılgın mısın nesin kardeşim aksiyon arıyon galiba :cool::D

sanırım haklısın.:) iyi bir cevap oldu bu.:s

pRime.

pRime.

Üye

wildfire s c6-01 ve 603'ten işlemci grafik olarak daha düşük, c6-01 ve 603 daha çok özellik destekliyor, internet performansları benzer, c6-01 ve 603'ün ekranları daha iyi, symbian o donanımlarda android'den daha stabil, kullanırsan anlarsın.

başka bir konu açmışsın birisi galaxy w önermiş, eğer bulabilirsen onu al ama bu karşılaştırmada symbian cihazları her zaman daha üstün çıkar.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
wildfire s c6-01 ve 603'ten işlemci grafik olarak daha düşük, c6-01 ve 603 daha çok özellik destekliyor, internet performansları benzer, c6-01 ve 603'ün ekranları daha iyi, symbian o donanımlarda android'den daha stabil, kullanırsan anlarsın.

başka bir konu açmışsın birisi galaxy w önermiş, eğer bulabilirsen onu al ama bu karşılaştırmada symbian cihazları her zaman daha üstün çıkar.

Nokia 603ü inceleme fırsatım oldu. kağıt üzerinden bakacak olursak evet yukarı da ki telefonlar biraz üstün olabilir ama internet konusunda kesinlikle yanılıyorsunuz. Nokia c6 ninda tek artısi ikinci bir kameranın olması. Nokia 603ünde tek artısı 1.ghz hızında olması.

pRime.

pRime.

Üye
hayır değil. Opera ile çok fark ediyor internet kullanımı. Ben desire s kullandım işlemcisi çok eski bir telefon. Tıpkı symbian cihazlardaki gibi. İnternete girerken aşırı derecede boğuluyor. Symbiandan hiç farkı yok. Bahsettiğim artılar artıdır inanmıyorsanız açın özelliklerine bakın.

galaxy w bulursanız alın yoksa telefonunuz size kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt